TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Ürün Tükendi.

Ivana Sonbahar Buketi

Sonbaharın en sıcak renklerine uygun ithal çiçekler ile ekibimiz tarafından sizin için tasarlanmıştır. Ivana Sonbahar Buketi içerisinde 4 adet ithal anastasia, 2 adet ithal ortanca, 3 adet ithal turuncu gül, 3 adet ithal turuncu çardak gül, 2 adet ithal lecuspermum, turuncu celosia, 2 adet orkide kandili, querkus sonbahar yaprakları, turuncu pampas ve mevsim yeşillikleri bulunmaktadır. Sonbaharın en güzel renklerini yansıtan buketimizi tercih ederek sevdiklerinizin içini ısıtabilirsiniz.

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

 

Bakım Önerisi

Buketiniz elinize ulaştığında ilk yapmanız gereken, buketiniz için uygun olan vazoyu seçip temiz su ile doldurarak vazoya yerleştirmektir. İki günde bir çiçeklerin saplarının ucundan verev şekilde keserek, yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Ürün Kodu: 14275
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!