134 ürün bulundu.

Geçmiş Olsun Çiçekleri

Hayat bazen insanları hastalık, başarısızlık ya da farklı nedenler ile üzebilir. Geçmiş olsun çiçekleri sevdiklerinize jest yapmanın ve ufak da olsa bir mutluluk armağan etmenin en güzel yollarından biridir. Wish Flower Design olarak insanları mutlu etmenin ve onlara ufak armağanlar vermenin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.  

Sevdiklerinizi mutlu etmek, zor günlerinde yanlarında olmak ve onlara ufak bir tebessüm olmak için geçmiş olsun çiçeği gönderebilirsiniz. Kimi zaman iyi dileklerinizi kimi zaman da onlarla birlikte üzgün olduğunuzu ifade etmek için çiçek göndermek yıllardır uygulanan ve eskimeyen bir yöntemdir. Sadece başkalarını değil kendinizi de mutlu etmenin ayrıcalıklı seçeneklerini, birçok çeşit ile sizlere sunuyoruz.

Geçmiş Olsun Çiçek Çeşitleri

kadın elinde rengarenk güllerden hazırlanmış kutu gül aranjmanı tutuyorGeçmiş olsun çiçek çeşitleri arasında tercih yaparken duruma en uygun seçeneği tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda çiçekler hakkında detaylı bilgiye sahip uzmanlarımızdan destek alabilir ya da ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Paketlemeden tutun da çiçek çeşitlerine kadar her bir noktada şık, profesyonel ve kaliteli hizmet almanın avantajlarını yaşayın. 

Zor zamanlarında sevdiklerinizin yanında olduğunuzu göstermek için çiçek göndermeyi tercih ediyorsanız onlarca seçenek arasından sizi en iyi ifade edeni seçmeniz gerekir. Wish Flower Design bünyesinde her talebe uygun bir çiçek bulmanız mümkündür. Çiçek aranjmanları, gönderim amacınıza uygun buketleri ya da birçok farklı seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Geçmiş olsun çiçek çeşitleri arasında çok tercih edilenlerden biri de güllerdir. Gül buketleri arasında sade, şık ve geçmiş olsun dileklerinizi iletebileceğiniz ürün seçeneklerinden bazıları aşağıdaki gibidir;

Beyaz güllerin asaletini tercih ederseniz Irina gül buketi modelini; pembe güllerin sakinliği ve huzurunu tercih ederseniz Serena gül buketini sipariş edebilirsiniz. Hermosa gül buketi ise sevdiklerinize geçmiş olsun demenin şeftali tonlarındaki yolu olabilir. Daha önceleri her yerde görülen çiçekleri bir kenara bırakın ve ayrıcalıklı çiçek tasarımlarımızı inceleyin.

Geçmiş Olsun Çiçek Aranjmanları ve Orkideler

Geçmiş olsun demenin en kibar yollarından biri olan çiçek aranjmanları ve orkideler oldukça farklı seçeneklerdir. Hasta olan, zor durumda olan sevdiklerinize çiçek göndererek onlara ufak bir mutluluk olabilirsiniz. Çiçek aranjmanları birçok farklı çiçekten oluşan ve hoş görüntüleri ile insanda baktıkça bakma isteği uyandıran aranjmanlardır. Wish Flower Design ile çeşit çeşit aranjman ve orkideler sayesinde geçmiş olsun demenin daha kalıcı yollarını keşfedebilirsiniz. Sitemizi gezinerek sizi en iyi ifade eden seçeneği tercih edebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçekleri İçin Öneriler

Wish Flower Design ailesi olarak her duruma ve her ana uygun bir çiçeği tasarlamak en büyük vazifelerimizden biridir. Geçmiş olsun demek için seçebileceğiniz onlarca çiçek tasarımı arasında seçim yapamıyorsanız aşağıda yer alan önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçeği ile İyi Niyetinizi Gösterin

Bazen sevdiklerinizin yanında olmak sanılandan çok daha zor olabilir. Kimi zaman hastaneye yollanan bir çiçek kimi zaman da başarısız geçen bir iş görüşmesi sonrasında eve yollanan bir çiçek anı unuttarmanın kolay yollarından biridir. Geçmiş olsun çiçeği ile sevdiklerinizin yanında olamadığınız anlarda iyi niyetinizi gösterebilirsiniz. Her an onların yanında olamasanız da çiçeğiniz ile onları mutlu etmeniz mümkün.

Bir iyi niyet göstergesi olarak hangi çiçeği alacağınızı bilmiyorsanız tasarım uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Farklı durumlar için genellikle tercih edilen rutin tasarımlar bulunur. Ancak siz zengin ürün arşivimizden talep ettiğiniz herhangi bir modeli de seçebilirsiniz. Her durumda ister gül ister lale tercih edin iyi niyet göstergesi olarak tasarım çiçeklerin büyüsünü kullanmanız mümkün.

Birbirinden güzel çiçek tasarımlarımız tamamen taleplerinizi karşılamaya yönelik olarak hazırlanır. Sade ve şıklığı bir arada bulabileceğiniz tasarımların yanı sıra oldukça gösterişli modelleri de inceleyebilirsiniz. 

Bir hastane odasına, ev salonuna ya da işyerine çiçek yollayarak ince bir davranış sergilemek için doğru yerdesiniz. Aranjmanlar ile solmayacak bir hediye verebilir ya da beyaz güllerin insanı büyüleyen görüntüsünü tercih edebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçek Siparişi Nasıl Verilir?

Geçmiş olsun çiçekleri arasından beğendiklerinizi sipariş etmek çok kolay. Öncelikli olarak talep ettiğiniz çiçek ya da aranjman tasarımını seçmelisiniz. Sonrasında 7 gün 24 saat sürekli olarak verilen sipariş hattından faydalanabilir veya direk olarak kendiniz sipariş oluşturabilirsiniz.

Wish Flower Design resmi web sitesi üzerinden üyelik açma yöntemi ile kendinize ait bir hesaba sahip olabilirsiniz. Böylece sipariş verdikten sonra siparişinizin durumunu anlık olarak takip etmeniz olanaklı hale gelmektedir. Geçmiş olsun çiçeği sipariş vermeden önce sipariş süreci, teslim bilgileri ve benzeri konularda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Resmi web sitemiz üzerinden iletişim formu doldurarak da müşteri temsilcilerimiz ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Söz konusu iyi niyet dilekleri olduğunda özel tasarım çiçek, çikolata, aranjman ve çok daha fazlası ile bize güvenebilirsiniz.

Wish Flower Design Ayrıcalıklarını Keşfedin

İnsanın sağlığını kaybetmesi, bir işi alamaması ya da  benzeri birçok durum günlük hayatta mutsuz olmalarına neden olabilir. Bazen kaybettiğiniz mutluluğu geri kazanmak için ufak bir hediye yeterli olabilir. Sevdiklerinizi içinde bulundukları üzgün ruh halinden kurtarmak ve onlara mutluluk hediye etmek için Wish Flower Design ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Her durum ve her an için farklı bir çiçek tercih edilebilir. Anlamlarına ya da görünüşlerine göre de çiçek hediye edebilirsiniz. Geçmiş olsun demek için birçokları laleleri tercih eder. Sevdiğiniz insanların zevklerine uygun bir çiçek seçebilir, aranjmanlar ile zengin bir görüntü oluşturabilir ya da sadelikten yana olabilirsiniz. 

Müşterilerimize sağladığımız en büyük avantaj her duruma ve her talebe uygun tasarım seçeneklerimizin bulunuyor olmasıdır. Bir avuç mutluluk hediye etmek özel tasarım geçmiş olsun çiçek buketlerimiz ile hiç de zor değil.