TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Ürün Tükendi.

Luca Grand Deluxe Buket

Hermosa gül, Wham gül, Baby pink çardak gül , Mavi Ortanca ve Lamira Anastasia ile ekibimiz tarafından sizin için tasarlanmıştır. Luca Grand Deluxe buketimizin içerisinde toplamda 20 adet ithal gül, 5 adet ithal çardak gül, 3 adet mavi ortanca, 5 adet anastasia ve 5 adet şakayık bulunmaktadır. Elegance görüntüsü ile dikkat çeken , kucak dolusu büyük boy buketimizi sevdiklerinizi büyülemek için tercih edebilirsiniz.

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Bakım Önerisi

Buketiniz elinize ulaştığında ilk yapmanız gereken, buketiniz için uygun olan vazoyu seçip temiz su ile doldurarak vazoya yerleştirmektir. İki günde bir çiçeklerin saplarının ucundan verev şekilde keserek, yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Ürün Kodu: 14242
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!