TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Kırmızı Gül

Sıralama:
True Love Kırmızı Gül Aranjmanı True Love Kırmızı Gül Aranjmanı
GÖNDER
True Love Kırmızı Gül Aranjmanı
3905,00 TL
Love Karışık Gül Buketi Love Karışık Gül Buketi
GÖNDER
Love Karışık Gül Buketi
1550,00 TL
Valentine Kırmızı Gül Buketi Valentine Kırmızı Gül Buketi
GÖNDER
Valentine Kırmızı Gül Buketi
4150,00 TL
Love Box Kadife Kutuda Kırmızı Güller Love Box Kadife Kutuda Kırmızı Güller
GÖNDER
Love Box Kadife Kutuda Kırmızı Güller
4565,00 TL
Kırmızı Güller & Vip Blue Sky Laleler Özel Tasarım Aranjman Kırmızı Güller & Vip Blue Sky Laleler Özel Tasarım Aranjman
GÖNDER
Kırmızı Güller & Vip Blue Sky Laleler Özel Tasarım Aranjman
6300,00 TL
Kırmızı Güller & Vip Blue Sky Laleler Kırmızı Güller & Vip Blue Sky Laleler
GÖNDER
Kırmızı Güller & Vip Blue Sky Laleler
4150,00 TL
Siyah Kadife Kutuda Kırmızı Gül Bahçesi Siyah Kadife Kutuda Kırmızı Gül Bahçesi
GÖNDER
Siyah Kadife Kutuda Kırmızı Gül Bahçesi
3300,00 TL
Siyah Kadife Kutuda Kırmızı Ekvator Gülleri
GÖNDER
Siyah Kadife Kutuda Kırmızı Ekvator Gülleri
3465,00 TL
Cam Vazoda Kırmızı Ekvator Gülleri Cam Vazoda Kırmızı Ekvator Gülleri
GÖNDER
Cam Vazoda Kırmızı Ekvator Gülleri
2610,00 TL
Kırmızı Kadife Kutuda Kırmızı Ekvator Gülleri Kırmızı Kadife Kutuda Kırmızı Ekvator Gülleri
GÖNDER
Kırmızı Kadife Kutuda Kırmızı Ekvator Gülleri
2605,00 TL
Everred Kırmızı Gül Buketi
GÖNDER
Everred Kırmızı Gül Buketi
2150,00 TL
Kırmızı Kutuda Kırmızı Güller
GÖNDER
Kırmızı Kutuda Kırmızı Güller
2860,00 TL
Aisha Kırmızı Gül Buketi Aisha Kırmızı Gül Buketi
GÖNDER
Aisha Kırmızı Gül Buketi
5460,00 TL
Bonita Kırmızı Gül Buketi Bonita Kırmızı Gül Buketi
GÖNDER
Bonita Kırmızı Gül Buketi
5460,00 TL
Elena Deluxe Aranjman
GÖNDER
Elena Deluxe Aranjman
TÜKENDİ
Mariana Karışık Lüks Büyük Buket Mariana Karışık Lüks Büyük Buket
GÖNDER
Mariana Karışık Lüks Büyük Buket
TÜKENDİ
Juliet Özel Tasarım Deluxe Aranjman Juliet Özel Tasarım Deluxe Aranjman
GÖNDER
Juliet Özel Tasarım Deluxe Aranjman
TÜKENDİ
Romeo Özel Tasarım Gül Aranjmanı Romeo Özel Tasarım Gül Aranjmanı
GÖNDER
Romeo Özel Tasarım Gül Aranjmanı
TÜKENDİ
Red Love Tasarım Aranjman Red Love Tasarım Aranjman
GÖNDER
Red Love Tasarım Aranjman
TÜKENDİ
Maria Karışık Gül Buketi Maria Karışık Gül Buketi
GÖNDER
Maria Karışık Gül Buketi
TÜKENDİ
Kırmızı Güller İle Kişiye Özel Büyük Kalp Aranjman
GÖNDER
Kırmızı Güller İle Kişiye Özel Büyük Kalp Aranjman
TÜKENDİ
Berry Aranjman
GÖNDER
Berry Aranjman
TÜKENDİ
Siyah Kadife Kutuda Mimoza ve Kırmızı Güller
GÖNDER
Siyah Kadife Kutuda Mimoza ve Kırmızı Güller
TÜKENDİ
Cappuccino & Red Aranjman Cappuccino & Red Aranjman
GÖNDER
Cappuccino & Red Aranjman
TÜKENDİ
Gümüş Cam Vazoda Kırmızı Güller Gümüş Cam Vazoda Kırmızı Güller
GÖNDER
Gümüş Cam Vazoda Kırmızı Güller
TÜKENDİ
Cam Vazoda Kırmızı Güller Cam Vazoda Kırmızı Güller
GÖNDER
Cam Vazoda Kırmızı Güller
TÜKENDİ
Viviena Kırmızı Gül Aranjmanı Viviena Kırmızı Gül Aranjmanı
GÖNDER
Viviena Kırmızı Gül Aranjmanı
TÜKENDİ
Valentina Kutu Aranjman
GÖNDER
Valentina Kutu Aranjman
TÜKENDİ

Kırmızı Gül Buketi, Kırmızı Gül Çeşitleri

Kırmızı gül buketi herkes için aynı anlamı ifade eden, güller arasında en çok tercih edilen güldür. Gerek tarihi ile gerekse görünüşü ile kırmızı gül büyük bir öneme sahiptir. Kırmızı gül; pek çok tabloda, klasik resimlerde, şarkılarda ve şiirde kullanılmıştır. Kırmızı gül sadece madden anlam ifade etmez manevi yanı da oldukça güçlüdür. Baskın gelen manevi yanından ötürü modern sanatın ve medyanın içinde sürekli ana malzeme olarak kullanılmaktadır.

Kırmızı gül, eski zamanlardan itibaren farklı pek çok kültürde görülmüştür. Gerek dini gerekse siyasi semboller olarak anılmışlardır. Kırmızı gülün anlamı çok açık ve net gibi görünse de geçmiş dönemlerde farklı farklı birçok anlamda kullanılmıştır. O zamanlarda büyük bir imge olarak kullanılan kırmızı gülün gizemi çoğu insan için ilham kaynağı olmuştur. Genel olarak baktığımızda kırmızı gül en çok aşkın sembolü olarak kullanılmış ve akıllara bu yönüyle kazınmıştır.

Kırmızı Gül Anlamı

Duyguları ifade etmenin en güzel aracı olan güller pek çok farklı anlamlara sahiptir. Örneğim pembe gülün anlamı neşe, mutluluk iken siyah gül asaleti temsil eder. Beyaz güller ise saflığı, temizliği ve temiz duyguları yani barışı ifade eder. Sarı gülün anlamı ise sağlam bir dostluk ve güçlü arkadaşlıktır. Yani güller renkleri ile sadece görünüşlerini değiştirmez anlamlarını da değiştirir. Her renk ayrı bir anlamı hedef alır adeta.

Kırmızı güller arasında en derin anlamlara sahip olan, en çok tercih edilen ve en çok göze hitap eden hiç şüphesiz kırmızı güllerdir. Kırmızı güller aşkın geleneksel bir sembolü olmuştur. Yoğun, tutkulu aşkı ifade eden kırmızı güller en çok sevgililer günü ve evlilik yıldönümü gibi özel günlerde tercih edilirler. Wish Flowers & Design olarak en özgün kırmızı çiçek tasarımlarını sayfamızda sizin için toparladık. Sitemizi ziyaret ederek anlamlı çiçeklerimizden seçip notunuzla çiçeklerimizi daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Kırmızı Gülün Tarihteki Anlamı

Kırmızı güller 1800’lü yıllarda ilk olarak Çin tarafından Avrupa’ya tanıtılmıştır. Tarihe bakıldığında o zamanlarda da kırmızı gül ilk olarak aşkı ifade etmektedir. Zaten kırmızı renk başlı başına derin duyguların ifade ederken tarih boyunca güllerde de tercih edilmiştir. Yunan mitolojisinde kırmızı renkteki güller aşk tanrıçalarına yakından bağlı olarak kabul edilir. Pek çok eski kültür kırmızı gülü evlilik seremonilerini süslemek için kullanmıştır.

Kırmızı Gül Buketi

Kırmızı gül tek başına bile çok şık ve asil dursa da genellikle buket şeklinde tercih edilmektedir. Kırmızı gül buketi pek çok kırmızı gülün bir araya gelmesiyle oluşan muhteşem bir görüntüye sahiptir. Kırmızı gül aşkın temsilcisi kabul edildiğinden dolayı kırmızı gül buketi de yoğun, gösterişli ve büyük bir aşkı ifade ettiğini söyleyebiliriz.

Sitemizde yer alan Aisha Kırmızı Gül Buketi sevgililer gününde, evlilik yıldönümlerinde ya da herhangi bir günde sevdiğinize hediye edebileceğiniz en güzel çiçeklerdendir. Eğer sade ve lüks bir görünüme sahip bir kırmızı çiçek buketi istiyorsanız Darcia Kırmızı Gül Buketi size hitap edecektir. Eğer daha iddialı ve daha şaşalı bir buket istiyorsanız Agatha Kırmızı Gül Buketi, Catharina Kırmızı Gül Buketi tam size göre!

Monotonluktan sıkıldıysanız ve sadece kırmız gül değil kırmızı gül ağırlıklı bir çiçek buketi istiyorsanız Romance Kırmızı Gül Buketi, Juliette Karışık Buketi sitemizde beğeninize sunulmuştur.

Kırmızı Gül Aranjmanları

Kırmızı güller buket halindeyken çok şık bir görünüme sahiptirler fakat daha ağır ve daha gösterişli bir görünüme sahip olsun isterseniz özel olarak tasarladığımız kırmızı gül aranjmanları tam size göre! Kişiye özel olarak tasarlanan kırmızı gül aranjmanları isteğe göre kutuda ya da vazoda tasarlanır.

Wish Flowers & Design olarak sizin için özel tasarladığımız aranjmanlar arasında en çok tercih edilenler: Elegance Aranjman, Amora Kırmızı Gül Aranjmanı, Corin Kırmızı Gül Aranjmanı ve  Valentina Kutu Aranjmandır. Bu aranjmanlar kırmızı güllerin gösterişli havasının diğer çiçeklerle birleşmesiyle oluşur. Bir renk cümbüşü olan bu aranjmanlar özel günlerin vazgeçilmezidir.

Sevgiliye Kırmızı Gül Hediyesi

Kırmızı gül tarih boyunca aşkı ifade eden en anlamlı çiçek olmuştur. Yıllardır anlamını asla kaybetmeyen aksine şiirlere, şarkılara hatta tablolara söz konusu olan kırmızı güller sevgiliye hediye edilebilecek en anlamlı hediyedir. Çiçekler başlı başına mükemmel bir ayrıntı olsa da kırmızı güllerin çiçek kategorisinde yeri apayrıdır.

Harikulade çiçek tasarımlarına sahip olan Wish Flowers & Design olarak sizler için kırmızı güller ile muhteşem görünüme sahip olan buketler ve aranjmanlar tasarladık. Bu tasarımlar kişiye özel olmasından ötürü sevgilinize kendisini özel hissettirecek ve onu mutlu edecektir.

Büyük bir özenle hazırlanan kırmızı gül buketlerimiz pek çok çeşide sahiptir. İçerisindeki gül sayısından yanında kullanılan çiçeklere kadar her biri özenle tasarlanan bu çeşitler sevgilinize sevgililer gününde, yıldönümünüzde ya da özel bir anınızda hediye edebileceğiniz anlamlı bir hediyedir.

Kırmızı Gül Fiyat

Kırmızı gül aşkın, sevginin yoğun olarak ifade edilebildiği tek güldür. Kırmızı güller yapraklarının kalitesinden, canlılığına kadar pek çok kıstasa tabii tutulur. Wish Flowers & Design olarak bu yoğun duyguyu en güzel şekilde aktarabilmek için en kaliteli en canlı kırmızı gülleri sizler için tercih etmekteyiz.

Kırmızı güllerin fiyat aralığı oldukça geniştir. Fiyatlar kırmızı güllerin canlılığına, rengine, cinsine ya da yaprağına gibi pek çok etkene bağlıdır. Wish Flowers & Design olarak aranjmanlarımızda ya da buketlerimizde tercih ettiğimiz kırmızı güller en üst kalitedeki güllerdir. Çünkü kaliteli müşterilerimizin özel günlerine kaliteli güller ile eşlik edilmesini isteriz.

Sitemizi ziyaret ederek kırmızı gül kategorisinden istediğiniz kırmızı gül buketini ya da kırmızı gül aranjmanı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kırmızı gül aranjmanı veyahut da kırmızı gül buketi siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren özenle hazırlanır. Teslim anında dek özenle muhafaza edilir ve güler yüzle alıcısına teslim edilir. İstanbul için aynı gün teslimat olan kırmızı gül ürünlerimizi incelemeyi unutmayın!