109 ürün bulundu.

Erkeğe Gönderilecek Çiçekler

Erkeğe Gönderilecek Çiçekler ve Fiyatları

Çiçekler, güzelliği ve mis kokusuyla birlikte en çok kadınlarla bağdaştırılan hediyeler olsa da günümüzde erkeğe gönderilecek çiçekler de bulunmaktadır. Özel olarak hazırlanan erkeklere yönelik çiçek aranjmanları ile birlikte harikulade çiçekler hazırlatabilir ve çok özel şekilde çiçek göndertebilirsiniz.

Pek fazla karşılaşılmayan durumlar olsa da istendiği ve gerektiğinde erkeğe çiçek gönderebilmek de her zaman mümkün olmaktadır. Çiçeklerin o zarif ve kibarlığından faydalanarak birbirinden güzel çiçeklerden hazırlanan aranjmanlar, çiçek hediye olarak erkeklere yönelik gönderilebilmektedir. Hoş bir kokusundan faydalanılan en özel çiçeklerden biri de orkidelerdir. İş yerlerinde hoş bir görünüm kazandırmak, masa üzerinde şık bir tasarımıyla duracak olan orkideler, insanların çokça tercih ettiği çiçekler arasındadır.

Çoğu zaman düşündüğünüz erkeğe hangi çiçeğin gönderimi uygun olur düşüncelerinizde, tercih edeceğiniz o kadar çok seçenek vardır ki… Bazen hayal ettiğinizde ve düşündüğünüzde de aslında tüm çiçeklerin de yakıştığını, erkek veya kadın ayrımı olmadığını siz de fark edeceksiniz….

Çiçek seçimizini yaparken erkeğe gönderilecek çiçek fiyatları nasıl olmalı diye aklınıza takılıyor olabilir. Burada önemli olan karşınızdakine verdiğiniz değer ve tabiki sizin bütçeniz. Eğer karşınızdaki insana değer veriyorsanız ve bütçe önemli değil diyorsanız akılda kalıcı dayanıklı bitkileri önerebiliriz. Çiçek seçeneklerimiz arasından bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Erkeklere Özel Ev ve Ofise Uygun Çiçekler

Mis kokuya sahip birçok çiçek siparişi verebileceğiniz internetten online çiçek siparişlerinizde, siz de erkekler için uygun olabilecek, ev ya da ofise gönderilebilir birbirinden farklı çiçeklerle hoş hatıraları akıllara kazıyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek adına solmayan güllerden yararlanabilirsiniz.

Erkek arkadaşınıza çiçek almak ya da çiçek göndermek istediğinizde yararlanacağınız solmayan güller ile siz de sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Uzun süre solmamasıyla tazeliğini ilk gün ki gibi koruyan solmayan güller aynı zaman da erkeklere de yakışır çiçekler olacağı için göz atın.

Birbirinden farklı erkeklere yönelik alınabilir çiçekler arasında kaktüs, bonsai ağacı gibi çiçeklerde bulunur. Özel bir anlam aranmadığı gibi bir hediye olarak saksı çiçekleri sayesinde erkek arkadaşlarınıza hediye göndermek istediğinizde seçeceğiniz en iyi erkeğe gönderilecek çiçekler arasında olduğunu da unutmayın. En yeni tercih edilebilecek çiçekler arasında bonsai ağaçlar, hem ofislerde masa üzerinde saksısıyla şık bir şekilde durur hm de istediğiniz gibi tercih edebilecek türleriyle erkek arkadaşa gönderilebilir çiçekler arasında olacaktır.

Bulunduğu her mekanda kendini kabul ettiren bonsai veya kaktüs çiçek ağaçlar yer alıyor. Bu modellerle beraber erkek arkadaşınızın sizi hatırlayacağı ve onu mutlu edeceğiniz bir çiçek olarak erkeğe çiçek alınır mı sorusunu da tamamen ortadan kaldırmış olabilirsiniz. Siz de sıradan bir çiçekten daha fazlasını göndermek ve harikulade bir hediyede bulunmak istiyorsanız, bonsai ağaçlarla beraber tercihlerinizi kullanın. Bonsai çiçek gönderme seçenekleri sayesinde sadece çiçek hediyesi almış olmaz bir bonsai ağaç hediye etmiş olursunuz. Ömür boyu bir ağaca nasıl bakılır, bir bitki ile günlük zaman nasıl geçirilir gibi bir erkeğe özel bir hobi de yaratmış olacağınızı unutmayın.

Erkeklerin En Çok Sevdiği Çiçekler Hangileridir?

Eskiden beri insanlar arasında çiçek hediyesi, erkeklerden kadınlara karşı olan bir duruş halinde olsa da erkeklerin de çiçek alması her zaman hoş ve ince bir düşüncedir. Erkeğe hangi çiçek alınmalıdır ya da erkeklerin en çok sevdiği çiçekler hangileridir? Gibi konularda sorulan sorularda birçok tercih edeceğiniz çiçekler vardır…

Her erkeğin seveceği çiçekler arasında genellikle orkide olsa da bunların dışında özel çiçekler olarak ağaç çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bir çiçek hediyesi ya da buket çiçek gibi değil saksı türü çiçek gönderimleriyle erkekleri mutlu etmek çok daha hızlı olacaktır. Aynı zaman içerisinde erkeklere çiçek göndermek istediğinizde onların seveceği çiçekler konusunda gönüllerine giren güller dışında ideal çiçek olarak bambu çiçeklerini de tercih edin.

Özel olarak hazırlanan konsept çiçekler, daha romantik değil daha çiçek ve bitki olduğunu hissettiren, ev ya da ofis ortamlarında belirli köşelerde hem süs olarak duran hem de taze çiçek oluşu sayesinde evdeki ortamın kokusunu bir anda değiştiren nitelikte çiçeklere değer verebilirsiniz.

Erkeklere Alınabilecek Çiçekler

Çiçek alma durumu söz konusu olduğunda çoğunlukla akıllara kadınlar gelmektedir. Hâlbuki erkeklere çiçek almak da son derece normal bir durumdur. Özellikle yoğun duygular hissedilen erkek arkadaşa anlamlı bir çiçek buketi hediye etmek unutulmaz anlar yaşanmasını sağlamaktadır. Erkeğe hediye alınacağı zaman akla ilk olarak çiçek gelmemektedir. Çünkü hangi çiçeklerin erkeklere hediye edilmeye uygun olduğu çoğu zaman bilinmemektedir. Erkeklere alınabilecek çiçekleri inceleyelim;

Wish Flowers & Design olarak sizler için birbirinden kaliteli ve çeşitli çiçekleri hazırladık. Firmamız üzerinden erkek arkadaşlarınız için en uygun çiçek modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda hangi çiçeğin daha uygun olacağı ile ilgili uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinden özel aranjmanlara sahip çiçek modellerimizi inceleyebilir ve hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. 

Erkeğe Gönderilecek Çiçekler Aynı Gün Teslimat

Wish Flowers ile İstanbul içerisinde teslimatı yapılacak birçok koleksiyon çiçeklere bu sayfadan ulaşın. Erkeklere özel şekilde hazırlanan tüm çiçeklerimiz bu sayfadaki gibi olurken, siz de eğer ki erkeğe çiçek almak istiyorum ama nasıl bir şey olacağı hakkında hiçbir fikrim yok diyenlerdenseniz, bu konuda minyatür ağaçlara bakabilir ve benzerlerini tercih edebilirsiniz. İster ev isterseniz de iş yerlerinde bakımı kolay, erkek tarafında da biraz özen gösterilerek bakılan bu çiçeklerde her zaman mutlu etmek, sizin gözünüzde ne kadar değerli olduğunuzu karşınızdaki erkeğe yansıtmak fark edilir olacaktır…

Hem ev hem de iş yerlerine uygun çiçek koleksiyonlarımıza göz atın. İdeal bitkilerden faydalanacağınız gibi tüm tasarımlar ve en uygun fiyatlar ise sayfamızdaki gibidir. Siparişiniz oluştuktan hemen sonra ekibimiz tarafından özel hazırlanan çiçek siparişleriniz, aynı gün içerisinde adrese teslim edilmek üzere yola çıkar ve ek ücret gerektirmeden anında teslimatı sağlanır.