TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL
Sipariş Oluşturun
2730 ,00 TL (KDV Dahil)
Felicia Karışık Buket

Lila gül, Çardak gül, Wham pembe gül, beyaz anastasia, mor sümbül, beyaz lisyantus ve wax ile ekibimiz tarafından sizin için tasarlanmıştır. Felicia karışık buketimiz içerisinde toplamda 6 adet ithal gül, 2 adet anastasia, 5 adet sümbül, 3 adet çardak gül, beyaz lisyantus ve wax bulunmaktadır. Canlı renklerin buluşması ve sümbülün baharı hatırlatan hoş kokusu ile hazırladığımız buketimizi sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz.

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Bakım Önerisi

Buketiniz elinize ulaştığında ilk yapmanız gereken, buketiniz için uygun olan vazoyu seçip temiz su ile doldurarak vazoya yerleştirmektir. İki günde bir çiçeklerin saplarının ucundan verev şekilde keserek, yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Ürün Kodu: 14378
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!