TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Ofis Çiçekleri

Sıralama:

Ofis Çiçekleri, Ofise Çiçek Gönder

Çiçekler hayatımıza renk katan bulunduğu ortama pozitif enerji yayan bitkilerdir.  Çiçekler varlığıyla evimizi, odamızı, ofisimizi, balkonlarımızı kısacası yaşam alanlarımızı süslerler. Yaşam alanlarımıza farklı hoş bir hava katan ofis çiçekleri iş hayatımızda da bizlere eşlik etmektedirler. Çiçekler özel günlerde, davetlerde, açılışlarda ve daha pek çok yerde kişilere armağan edilmektedir. Çünkü çiçek demek ince düşünmek demektir ve zarifliği temsil etmektedir. Çiçekler kusursuz görüntüsü ile alıcısına aslında bir mesaj da verirler. Her çiçeğin kendine özel bir mesajı ve imajı da vardır.

Çiçekler tıpkı bir çocuk gibi özel ilgi ister. Onlara sadece besin vermek yetmez, onlarla ilgilenmeli ve ihtiyaçlarına karşılık vermelisiniz. Böylelikle onlar da ortama pozitif enerji yayarlar. Her çiçek kendine özel bir mesaj taşır. Gerek dış görünüşleri ile gerekse yaşadıkları alanlarla pek çok farklı detaylara sahip olan çiçekler farklı mesajları ile alıcılarını da mutlu ederler. 

Çiçekler görünüşlerine göre sınıflandırıldıkları gibi yaşama koşullarına göre de sınıflandırılırlar. Hangi çiçek nasıl bir ortamda yaşar, neye ihtiyacı vardır, ne sıklıkla sulanmalıdır gibi pek çok sorunun sonucunda çiçekleri ev çiçeği, ofis çiçeği ya da dışarı yani açık alan çiçeği gibi sınıflandırılırlar.

Ofis Çiçeklerinin Faydaları

Çiçekler sadece su ya da vitamin ile büyümezler; çiçeklerin bu takviyelere ihtiyacı olduğu kadar da aslında sevgiye ve ilgiye de ihtiyaçları vardır. Çiçekler her ne kadar bitki olarak görülse de onlarında sanki insanmışçasına duyguları vardır bir nevi. İlgi gösterdikçe çiçekler şımarır bu da bunun en büyük kanıtıdır aslında. Çiçekler çok özel bitkilerdir; insana huzur verirler, ortamı güzelleştirir ve ortama renk katarlar. Her çiçek farklı bir güzelliğe sahiptir. Pek çok renk çiçek olabildiği gibi pek çok modelde de çiçek olabilmektedir: farklı renk kombinasyonlarına sahip çiçekler, büyük ofis çiçekleri, tasarım çiçekler, sarmaşık çiçekler…

Her gün içerisinde bulunduğunuz hatta kimi zaman evinizden daha çok vakit geçirdiğiniz ofis ortamlarının ne kadar etkili ve önemli olduğunu bilirsiniz. Ofis atmosferi insanın ruh halinden yaptığı işteki performansına kadar pek çok faktörü etkilemektedir.

Ofisinizde çiçek yetiştirmek ya da masa çiçekleri karşısında analizler yapıp, iş e-postaları hazırlamak size motivasyon olacaktır. Onların saksıda büyümesini izlemek, arada onlarla ilgilenmek kafanızı dağıtacaktır. Araştırmalara göre de ofis çiçeklerinin yoğunluğu havada bulunan bakteri miktarını da azalmakta ve çalışma ortamımızın sağlık oranını yükseltmektedir.

Ofis çiçekleri bulunduğu ofisin havasını temizlemekle kalmayıp nem dengesini de düzenlerler. Böylelikle stresi azaltırlar ve ofise pozitif enerji ayarlar. Ayrıca ofis çiçeklerimiz ofisleriniz için de doğal oda kokusudur. Sitemizdeki ofis çiçekleri her detayı düşünülmüştür. Ofis çiçek çeşitlerimiz şık bir görünüm katarken ofisinize en iyi enerjiyi de kokuyu da yayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ofis Çiçek Çeşitleri

Çiçeklerin en çok yakıştığı yerlerden biri hiç şüphesiz ofislerdir. Ofislere pozitif bir enerji katan çiçekler insana motivasyon vermekle kalmıyor ofisin içinde renkli şen bir görüntü oluşturuyor. Ofis çiçekleri diye bahsettiğimiz çiçekler diğer çiçeklere nazaran daha az bakım isteyen, daha dayanıklı çiçeklerdir. Ofis çiçekleri renk renk çiçeklerden oluşabildiği gibi sadece bitkiden de oluşabilir. Ofis çiçekleri diğer çiçeklere göre biraz daha büyük olmakla birlikte bakımı daha kolay çiçekler oluyorlar.

Ofis çiçekleri canlı bitkilerden oluşabildiği gibi aranjmanlardan da oluşabilmektedir. Buketler, aranjmanlar, canlı çiçekler özellikle de orkideler ofis ortamında en çok tercih edilen çiçek türleridir. Çiçekler özellikle de buketler ve aranjmanlar muhteşem bir renk cümbüşü oluştururken ortamın enerjisini de yükseltirler. Aranjmanlar ve buketler özel seçilmiş uyumlu bir vazo içerisine konduğunda ofisiniz ile bütünleşecek ve ofisinize neşeli bir görünüm katarak ortama samimiyet yayacak.

Ofise Gönderilecek Buket Çeşitleri

Ofis buketleri uzun süre solmayan, hep taze kalan ve son derece özenle hazırlanmış buketlerdir. Her buket ayrı bir havayla hazırlanmış ayrı bir mesaj ileten çiçeklerden oluşur. Buketler, şık ve sade bir vazo ile bütünleştiğinde ortama zengin bir görüntü sunar. Buketleri ister ofis masanıza isterseniz rafınıza koyabilirsiniz. Uzun süre solmayan buketler ışık alan bir konumda ve suyun içinde olursa ömrünü biraz daha uzatmış oluyor. Ofis masa çiçekleri diye de geçen buketler güllerden, lalelerden ve pek çok çiçek çeşidinden oluşabilmektedir. Ofis masa çiçekleri masanızda çok yer kaplamayan şirin, gösterişli çiçeklerdir. Ofisin sıkıcı ortamına can katan çiçekler tarafımızca son derece özenle hazırlanıyor ve beğeninize sunuluyor.

Ofise Uygun Aranjman Çeşitleri

Ofis çiçeği çeşitlerinden biri olan aranjmanlar adeta bir renk cümbüşü, bir renk gösterisi gibi gözükmektedir. Aranjmanlar şık gözüktüğü kadar da zarif gözüken çiçeklerin bir arada olmasından oluşur. Aranjman çeşitlerimizin hepsini ayrı bir özenle hazırlayıp her detayını ince ince düşünüp kombinleyerek beğeninize sunuyoruz. Aranjmanların vazosundan süs detayına kadar her şeyi özenle seçilip bir bütün haline getirilerek hizmetinize sunuyor. Aranjmanlar diğer çiçek çeşitlerinin aksine daha canlı, daha renkli ve daha gösterişlidir. Ofis çiçek çeşitlerinin arasında en şık duran model olan aranjmanlar yıl boyunca solmaz güzelliklerini uzun süre korurlar.

Sitemizdeki aranjmanlar büyük, küçük, şık, zarif pek çok çeşide sahiptir. Aranjmanların her biri ayrı bir hava yaratırken her ofise de uyum sağlayacak şekildedirler. Aranjmanlarımız özellikle de vazoları ile dikkat çekmektedirler. Vazolarımız oldukça kaliteli duran sade ve şık vazolardır. Her ofise uyum sağlayabilecek çeşitte vazolara sahip olan aranjmanlarımız müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir.

Ofise Uygun Orkide Çiçeği Çeşitleri

Orkideler zarif, gösterişsiz, sade ve oldukça narin çiçeklerdir. Ofis ortamına rahatlıkla ayak uydurabilen orkide çiçeği ofisinize ayrı bir güzellik de katar. Çok fazla su istemeyen orkide çiçeği ofis için seçilebilecek en uygun canlı çiçek çeşididir. Sitemizde bulunan orkide çiçekleri çok özel vazolarda güzel aranjmanlarla bütünleştirilerek beğeninize sunulmuştur. Orkidelerimiz diğer orkidelerin aksine bol çiçeklidir ve aranjmanlar ile süslenmiştir. Bu yüzden ofisinize diğer orkidelere göre çok daha renkli çok daha şık bir görünüm sunacaktır. Orkide çeşitlerimizin en önemli özelliğinden biri de vazolarımızın çeşitliliğidir. Her zevke hitap edecek ve orkidesi ile uyum içinde olacak vazolar tercih edip beğeninize sunduk.

Sitemizde her renk orkide çiçeği bulunmaktadır. Bilindik orkide çiçeği çeşitlerinin dışında egzotik bir havaya sahip olan orkide çiçek çeşitlerimiz mevcuttur. Her zevke ve her ofise uyum sağlayacak orkide çiçek eşitlerimizin her bir detayı özenle hazırlanmaktadır.

Ofis Bitkileri Çeşitleri

Ofis bitkileri arasında en çok tercih edilen para ağacı ve bonsaidir. Para ağacının ofise şans ve maddi ferahlık getireceği düşünülmektedir. Bu bitkiler ve bunlara benzeyen bitki çeşitleri güneş ışığına ve biraz suya ihtiyaç duymaktadırlar. Bu küçük ağaçlar adeta doğayı ofisinize taşıyacak ve ortama temiz bir hava sunacaktır.

Bonsai çiçeği, boyut olarak ağaçlardan küçük olsa da genetik olarak aynı genlere sahiptir. Bonsai çiçeği için minyatür ağaç demek yanlış olmaz. Bonsai ağacı uzun süre yaşayan ağaçlardır ve doğru yeri tercih edip bakımını ihmal etmediğinizde yapraklarını da dökmezler. Bonsai ağaçlarının ortama pozitif enerji yaydığı, cenneti simgelediği düşünülür. Sitemizdeki bonsai ağacı çeşitleri büyük bir özenle yetiştirilip, özel bir saksıya konup beğeninize sunulmuştur.

Para ağacı, sukulent bitkiler ailesinden olan ortama maddi manevi huzur yayan ve parasal anlamda şans getirildiği düşünülen bir bitki türüdür. Yıl boyunca yapraklarını koruyan para ağacı, geceleri çiçek açıp güzel bir koku yayar. Ofislere oldukça yakışan bu bitki çeşidi hafta 2 sulamayla yetinir. Böylelikle ofisinizde güzel bir görünüm sağlarken size yük olmaz. Sitemizdeki para ağaç çeşitleri her zevke hitap edecek her ofise uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ofis çiçekleri sadece yeni açılan ofisler için seçilebilecek en anlamlı ve en doğru hediyelerdir. Sitemizdeki ofis çiçekleri ile arkadaşınızın, sevgilinizin ya da sevdiğiniz herhangi birinin ofisine en güzel hediyeyi yollamış olursunuz. Yolladığınız özel tasarım ofis çiçeklerimiz onlara kendini özel hissettirecek ve beğenilerini almanızı sağlayacaktır. Ofis çiçekleri çeşitlerini ister kendi ofisinize isterseniz sevdiğinizin ofisine sipariş edebilir ofislere yeni bir enerji tanımlayabilirsiniz.

Ofis Çiçeği Siparişleri

Ofis çiçeklerinin insanın ve çalışmasının üzerinde ne kadar etkili ve önemli olduğunu hiç şüphesiz hepimiz kabul ederiz. Gün içinde motivasyonunuzu yükseltecek, gözünüze hitap edecek bir çiçek ile ofisinizi taçlandırmak oldukça önemlidir. Hem gözünüze hem de ruhunuza hitap edecek olan ofis çiçeklerimiz masanızı, rafınızı ya da ofisinizin bir köşesini süsleyecek ve unutulmaz bir görünüm katacaktır.

Ofis için çiçek seçenekleri arasında yer alan aranjmanlar, buketler, orkideler, para ağacı ve bonsai ağacı çeşitleri ekibimiz tarafından özenle hazırlanır, korunaklı bir şekilde kargolanır. Görselle birebir aynı olan çiçeklerimiz sizi ve sevdiklerinizi hayal kırıklığına uğratmaz aksine enerjisiyle mutlu eder.

Çiçekler aslında göründüğü kadar basit olmayan özel anlamlar içeren, insanın ruhunu okşayan bitkilerdir. Firmamız olarak bizler de çiçeklere özel bir anlam yükleriz. Onların her detayını özenle süsler ve dikkatlice kargolarız. Sitemizden ofis çiçeği çeşitlerini inceleyebilir, seçenekler arasında sizin ya da sevdiklerinizin ofisine hitap edecek olan ofis bitkisini sipariş edebilirsiniz.

Çiçekler görsel bir şölen sunmakla kalmayıp ortama enerji de yayarlar. Bu enerji sayesinde yaşam alanınız daha ferah, daha huzurlu olur ve ortamdaki kişilere motivasyon olur. Ofisinizi, odanızı, evinizi ya da balkonunuzu kısacası yaşam alanınızı süslemek oraya pozitif enerji yaymak isterseniz sitemizden sipariş verin ve gün içerisinde adresinize kendi aracımız ile getirelim.

Büro Çiçekleri

Bürolar, çalışan insanların gün içinde uzun saatlerini geçirdikleri mekanlardır. Bu mekanların dekorasyonu çalışan kişilerin verimini son derece etkiler. Dekorasyon için pek çok farklı ürün kullanılabilir. Hiç şüphesiz bu ürünler içerisinde ortamı en çok değiştiren ve güzelleştiren ürün çiçeklerdir. Bunun için büronuza en uygun çiçeği seçmek size kalır. Ya da bürosunu güzelleştirmek istediğiniz kişinin bürosu için en uygun çiçek seçimini yapmak için aranjmanı kaliteli sitelerden sıkı bir araştırma yapabilirsiniz. 

Büroda çiçek bulundurmanın pek çok olumlu faydası vardır. Peki nelerdir bu faydalar? Öncelikle büronuzun en uygun köşesine koyacağınız çiçekler, daha sağlıklı bir ortam oluşmasına yardımcı olur. Büronuzdaki hava kirliliğini temizler. Özellikle aloe vera, kurdele çiçeği ve patos sarmaşığı havayı en iyi temizleyen çiçeklerdendir. Nemi dengelerler ve bakteri oluşumunu engellerler. Kaktüs ve barış zambağı gibi çiçekler de radyasyonun olumsuz etkisini azaltır. 

Büronuzda bakacağınız çiçekler sizin ruhunuza iyi gelir. Kan basıncını düzenler, stresi azaltır. Bu sayede çalışmalarınızı daha sakin ve soğukkanlı bir şekilde halledersiniz. Beyin aktivitelerinizi artırarak algılamayı büyük ölçüde etkileyen çiçekler, uzun vadede motivasyonunuzu da düzeltir. 

Büronuzda çiçek yetiştirmenizin size sağladığı birçok faydadan bir tanesi de dikkat dağınıklığını azaltıyor olmasıdır. Bürolar gürültü kirliliği yaşanabilecek yerlerdir. Gürültü kirliliğinin sebepleri çalışanların birbiriyle konuşması, yapılan telefon görüşmeleri, klavye tıkırtıları ve benzeri birçok sebepten meydana gelebilir. Sebep her ne olursa olsun büronuzdaki çiçekler doğal bir ses bariyeri oluştururlar. Bu sayede büronuzda daha huzurlu bir ortam oluşur. Gürültü kirliliğine sebebiyet veren sesler, çiçekler tarafından absorbe edilir ve konsantrasyon artar. 

Bu saydığımız faydaların yanında belki göreceğimiz ilk güzellik, çiçeklerin ortama estetik bir görüntü sağlamasıdır. Büronuza ya da hediye almak istediğiniz kişinin bürosuna çiçek seçerken önce çiçeğin koyulacağı ortamı göz önünde bulundurmanız gerekir. Ortam koşullarına uygun bir çiçek seçimi yapmak önemlidir. Bürolarda yetiştirmek için en uygun çiçekler; barış zambağı, devetabanı, kaktüs, areka çiçeği ve sukulenttir. Elbette bu çiçeklerden başka çiçekler de uygun ortam şartları sağlandıktan sonra bürolarda yetiştirilebilir. Sayılan çiçeklerin bakımı çok kolaydır ve enerjinizi artırır. Çalışma alanlarını daha keyifli hale getirmek için birebirdir. 

Kendi büronuzu veya sevdiğiniz birinin bürosunu çiçekle güzelleştirmek isterseniz sitemize göz gezdirebilirsiniz.