114 ürün bulundu.

Aranjmanlar

Çiçek Aranjmanları, Çiçek Aranjmanı Gönder

Sevdiklerinize bir sürpriz yapmak ve onları renkli çiçek aranjmanları ile şımartmak isterseniz Wish Flowers olarak bu sürprizi sizler için özenle hazırlamaktan keyif alacağımızı bilmenizi isteriz. Farklı çiçek aranjman modellerini sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Çiçekler özel günlerinde sevdiklerimize jest yapmanın en narin ve sevgi dolu yollarından biridir. Doğum günlerinde, yıldönümlerinde, iş tebriklerinde ya da öğretmenler gününde tercih edebileceğiniz pek çok farklı model bulunmakta. İster vazoda, ister buket çiçek olsun; bu renkli sürpriz sevdiklerinizi çok mutlu edecek.

Çeşitli çiçeklerin renkleri ve kokusuyla herkesi büyülediği aşikâr. Sevdiklerinize giderken kollarınızda onlar için seçtiğiniz rengarenk çiçeklerden oluşan bir buket götürmeniz çok hoş bir jest olacaktır. 

Kutlamalar ve özel günlerde bazen mesafelerden, bazen yoğunluğunuz sebebiyle sevdiklerinizin yanında olamayabilirsiniz. Böyle zamanlarda bizimle iletişime geçebilir, sitemizden şık bir çiçek aranjmanı seçebilirsiniz. Çiçek siparişiniz özenle hazırlanıp teslim edilir ve sevdiğinizin gününü güzelleştirebilirsiniz. 

Çiçek Anlamları ve Özel Günler

Çiçek aranjmanı seçerken dikkat etmek isteyeceğiniz noktalardan biri çiçeklerin anlamlarıdır. Çiçeklerin rengi ve görüntüsünün yanında anlamları da çok önemlidir. Aşkın ya da arkadaşlığın sembolü olan çiçekler, anneniz için alabileceğiniz ya da öğretmenler gününde öğretmeninize hediye edeceğiniz çiçekler farklıdır.

Hayatınızda değer verdiğiniz sevdiklerinize vermek istediğiniz farklı mesajlar için farklı çiçekler tercih etmelisiniz. Bu konuda sizler için bazı çiçeklerin anlamlarını derledik. Böylece vermek istediğiniz mesaja göre siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Aşk ve romantizm denince akla gelen ilk çiçek kırmızı güldür. Peki beyaz gülün anlamını biliyor musunuz? Beyaz gül, saflık ve temizlik göstergesidir. Kırmızı ve beyaz güllerden oluşan bir çiçek buketi ile sevdiğinize ona karşı hissettiğiniz aşkın ne kadar romantik ve masum olduğunu anlatabilirsiniz. 

Orkideler zarif duruşlarıyla güzelliği temsil ederler. Beyaz orkideler masumiyet ve saygı sembolüyken, mor orkideler hayranlık ve başarı temsilcisidirler. Bu güzel ve asil çiçekler iş tebriklerinde, doğum günlerinde ya da başka tebrik mesajlarında en çok tercih edilen çiçekler arasında geliyor. 

Zambak ya da diğer adıyla Lilyum en çok beyaz rengi tercih edilen bir başka zarif çiçektir. Harika kokusu sebebiyle de çiçek aranjmanlarında sıkça kullanılır. Siz de düğün, doğum günü gibi özel günlerinizde Lilyumları tercih edebilirsiniz. 

Arkadaşlık sembolü çiçeklerden bahsedecek olursak; pembe leylak çiçeği ile güçlü arkadaşlık mesajı verebilir ya da temiz bir aşkın yanısıra temiz bir arkadaşlığın da işareti olan beyaz karanfiller seçebilirsiniz. Arkadaşlığınızın sembolü olarak sipariş edebileceğiniz böyle bir çiçek, doğum günü ya da iş tebriği amacıyla seçilebilir. 

Annelerimiz bu hayattaki en kıymetlilerimiz. Doğum günleri ve anneler gününün yanı sıra her gün annemize çiçek alabiliriz. Papatyalar yeni bir başlangıç sembolü olduğundan anne adaylarına alınabilecek masum ve zarif çiçekler arasındadır. Anneler için alınabilecek bir başka güzel çiçek ise şefkat ve samimiyet mesajları içeren pembe karanfillerdir. 

Nergis ya da diğer adı ile fulya çiçekleri “af dileme” çiçekleridir. İstemeden kalbini kırdığınız sevdiklerinize hoş bir jest yaparak kalbini kazanmak istiyorsanız nergis çiçeğini tercih etmeniz çok uygun olacaktır. Sonuçta böyle ince düşünülmüş bir jeste kim hayır diyebilir?

Öğretmenlerimiz bizim ufkumuzu genişleten en kıymetli hazinelerimiz. Öğretmenler gününde onlara hediye etmek için birbirinden renkli ve canlı çiçek buketleri seçebilirsiniz. Sarı papatyalar neşe mesajı veren ve renkleriyle gönülleri fetheden çiçeklerdir ve bu özel günde tercih edilebilir. 

Mezuniyet kutlamalarına giderken taze mezunlara çiçek götürmek adettendir. Mezuniyet elbisesinin ya da cübbenin rengini biliyorsanız bu renklerle uyum sağlayacak ve fotoğraflarda çok havalı duracak çiçekler tercih edebilirsiniz. “Risk almak istemiyorum.” diyorsanız tercihinizi beyaz lilyum ya da beyaz güllerden yana yapabilirsiniz.

Burada çeşitli özel gün ve durumlara ve çiçeklerin anlamlarına yer verdik. Anlamlarına göre hazırlatabileceğiniz çiçek aranjmanlarından sevdiklerinize hediye edebilir ve onlar için unutulmaz bir gün yaratabilirsiniz. Detaylı bilgi için sitemizdeki birbirinden renkli çiçek aranjmanlarına göz atabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Vazoda Çiçek Aranjmanları

Çiçeklerin farklı anlamlarına ve verdikleri mesajlara değindik. Hediye edeceğiniz kişiye vereceğiniz mesaja göre çiçek aranjmanlarını buket olarak tercih edebilirsiniz. Fakat tek seçenek bu değil. 

Sevdiklerinizi mutlu edecek ve çiçeklerin tazeliğini daha uzun koruyacağı bir sürpriz yapmak ister misiniz? Vazoda çiçek aranjmanları bu durumda tam size göre bir seçenek. Sizin için hazırlayacağımız şık çiçek aranjmanlarını birbirinden şık vazolara koyuyoruz ve sevdikleriniz rengarenk çiçeklerinin tadını çıkartıyor! 

Çiçek aranjmanlarının vazoda hazırlanması birçok açıdan daha lüks bir görüntü sağlayabileceği gibi sevdiğiniz kişiye çiçekle birlikte şık bir vazo da hediye etmiş olmanızı sağlıyor.

Vazoda çiçeklerin bir diğer avantajı ise iş yerlerine gönderilen siparişlerde ofisleri va çalışma masalarını renklendirmesi. Çiçeklerin ışığı ve kokusuyla süslenmiş bir ofisin ne kadar harika görüneceğini düşünün! Biz herkesin bayılacağını düşünüyoruz. 

İster vazoda, ister ister çiçek buketi olarak rengarenk bir çiçek aranjmanı seçerek hemen siparişinizi oluşturabilir ve bugün sevdiğiniz birinin gününü hoş bir jestle güzelleştirebilirsiniz.