50 ürün bulundu.

Gül Tasarımları

Gül Tasarımları, Gül Siparişi, Gül Gönder

Gül tasarımları, birbirinden özel ve anlamlı güllerin bir araya getirilerek hazırlandığı özel çiçek tasarımlarından biridir. Sevginizi, aşkınızı yansıtırken özel tasarıma sahip güllerle dolu buketler, özel kutularda hazırlanan özel tasarımlar en çok tercih edilen gül tasarımları oluyor. Aşkın en güzel sembol hali olan güller ile sevdiklerinizi mutlu etmek ve muhteşem bir sürpriz yaratabilmek adına harikulade seçim içerisinde olabilirsiniz. İnternet üzerinden siz istedikten sonra her zaman kırmızı güllerle donatılmış harikulade tasarımlara sahip buket güller yaptırabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz… 

Kırmızı gül tasarımları aşkın sembolü haline gelmesiyle birlikte vazgeçilmez sevgi dolu çiçek örnekleri olurken, kalp kutularda, buket halinde ya da özel binbir farklı tasarımlarla beraber hem taze hem de güzel güllerle beraber siparişlerinizi verebilirsiniz. Kırmızıdan beyaza, beyazdan pembeye kadar birbirinden farklı renklerle beraber siz de kırmızı güllerin gücü tadına özel bir aranjman yaptırabilir ya da hazırdaki aranjmanlarla solmayan çiçek türlerinden bir tasarım yaptırmış olabilirsiniz.

Birçok özel günler vardır. Sevgililer günü, yıl dönümü ya da benzer güzellikte tamamen ikimizin aşkının başladığı günü gibi özel günlerde, sevdiğinize ne kadar değer verdiğinizi ve bu özel günü unutmadığınızı belli etmek adına kırmızı veya beyaz güllerden oluşan harikulade tasarımlarla şık bir hediye gönderimi yaptırabilirsiniz. Sevdiğinizin beğeneceği nitelikteki çiçeklerle beraber harikulade bir koleksiyon içerisinde, hemen solmayan çiçek modelleriyle mutlu edebilir ve çiçek siparişi hızlıca vererek internet üzerinden satın alım yapabilirsiniz.

gül tasarımları, özel günlere ait gül tasarımları

Özel Günlere Ait Gül Tasarımları

Büyük bir özenle hazırlanan, sevdiklerinizi bir anda şaşırtacağınız kadar onları mutlu edeceğiniz romantik bir gül aranjmanı yaptırabilir ve erken tarihte siparişlerinizi hazırlayarak hiçbir sürprize yer vermeden, tamamen sizin istediğiniz tarihte adrese varmasını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyatlarla beraber siparişlerinizi vereceğiniz, kırmızı güllerden oluşan harikulade aranjman çeşitlerini özel günler vb. tüm zamanlara ait şekilde yaptırabilir ve hemen göndertebilirsiniz.

Doğum günlerinden tutun da kutlanacak özel günlerde sevdiklerinize bir sürpriz yapmak istediğinizde bir anda karşısına çıkacak gül aranjmanlarıyla farklı renk seçeneklerinde birçok güllerle onu karşılayacak bir hediye ile şoke edebilirsiniz. Özel tasarımlardan oluşan biçimde kırmızı veya beyaz güllerle hazırlanan bu tasarımlar, sevdiklerinize gittiğinde onların çok hoşlarına gidecek nitelikte olacaktır. Bu aranjmanlar bazen gül buketi olabilir bazen gül kutuları ile hazırlanmış gül aranjmanları da olabilir.

Özel tasarımlardan faydalanarak siz de sevgililer günü gibi zamanlarda, evlenme yıldönümü gibi özel ve çiftlerin en çok mutlu oldukları bu günlerde harikulade bir gönderim sayesinde evdeyken, iş yerindeyken, ofisteyken bir anda sevgilinizi mutlu edebilirsiniz! Bu özel günlerde ön plana çıkan birçok gül tasarımlarıyla beraber canlı gül siparişlerinizi hemen siz de internetten sipariş verebilir ve keyifli bir sipariş sonunda adrese teslim olacak gül aranjmanlarının ne kadar çekici ve özel olduğunu da hissederek karşınızda, hayatta en çok değer verdiğiniz insana siparişin ulaşmasını isteyebilirsiniz. 

Göndereceğiniz çiçekler ne kadar taze olursa, o kadar çekici bir duruşa sahip olacağını da unutmayın. Bu nedenle özel gül siparişlerine karşı siparişlerin hazırlandığı ve her zaman taptaze güllerin hazır olduğu sipariş alacak şekilde siparişleri hazırlayan adresleri tercih edin. Bu noktada Wish Flowers olarak, taze ve çekici duruşuyla harikulade aranjmanlar hazırlayacağımız bu özel günlerinize yakışır yıldönümü gül aranjmanından sevgililer günü aranjmanlarına kadar tamamı için gül tasarımları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel Gül Tasarımları

Her yıl 1 kere kutlanan ve sevgililer için özel bir gün olarak bilinen 14 Şubat Sevgililer Günü, sevdiklerinizi mutlu etmek adına özel aranjman çeşitleriyle beraber her zaman romantik bir günün olmazsa olmaz güllerle süslenecektir. Bu günlerde özel gül aranjmanları yaptırabilir, internet üzerinden sizlerde özel aranjman çiçeği göndermiş şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz…

Çiçek siparişi vermek istediğiniz sevgililer günü için erkenden siparişlerinizi vererek İstanbul içerisinde dilediğiniz adrese hızlı ve ücretsiz teslimat imkanlarında faydalanarak, Wish Flowers internet sitesinde tek tıkla vereceğiniz siparişlerde eşinizin ve kendi zevkinize göre hazırlanan, sevdiğiniz çiçeklerle donatılmış bir aranjmanın hazırlığıyla hem siz hem de sevdiklerinizi mutlu edin. 

Özel isteklerinize göre online gül siparişi alan internet sitemiz, özel gül siparişlerinizle beraber istediğiniz tarihte çiçek siparişi hazırlar ve tamamlar. Bu sayede hiçbir zaman gecikmeyecek olan siparişleriniz için, internet sitemizi de dilediğiniz her zaman kullanabilir ve hatta fikir olması açısından da koleksiyonumuzu inceleyerek gül tasarımları sayfamızda yer alan çiçeklerden dilediğiniz seçip siparişi tamamlayabilirsiniz.

Anneler Günü İçin Gül Gönderin

Anneler günü gelirken, bu özel günde anneler bir gül demetini hak etmiyorlar mı sizce de? Bu özel günde, annelerin anneler günü kutlanması için canlı gül siparişi verebilir ve siz de Wish Flowers ile özel günlerde, özel tasarıma sahip gül tasarımlarıyla beraber erkenden siparişinizi verip istediğiniz saatte istediğiniz adrese gül tasarımlarınızın ulaşmasını isteyebilirsiniz.

İstanbul içi özel kutlamalarda, harikulade bir gül tasarımı için koleksiyonlardan seçimler yapacağınız zamanlarda anneler gününü kutlamak isteyeceğiniz biçimde hazırlanan gül tasarımları, özel bir teknikle hazırlanırken isteklerinize en uygun biçimde tamamlanır. Kucak dolusu güllerle birlikte annelerin anneler gününü kutlarken onların ne kadar mutlu olacaklarını da farklı aranjman modelleriyle görebilir ve yaşayabilirsiniz.

Gül Tasarımlarını Online Sipariş Verin

Sevdiklerinizi mutlu etmek için onları özel günlerden tutun da sıradan bir günde bile hatırladığınız anda mutlu olacakları şekilde çiçek göndermeyi başarabilirsiniz. Yoğun geçen günlerde insanlar, sevdiklerini hatırlamak istediklerinde özel bir gül kutusu yaptırarak karşısındaki insanı ne kadar mutlu edeceklerini tahmin dahi edemezler… Çoğu zaman mutlu etmek ve hatırlamanın önemi, her şeyin üstündedir. Hal böyle olunca da gül tasarımlarından oluşturulmuş özel gül kutuları, kucak dolusu gül aranjmanlarının siparişlerini internet sitemizden vererek siz de sevdiklerinizi mutlu edin.

Sevdiklerinize özel günlerde gidecek şekilde, onların unutulmaz oldukları ve sizin için ne kadar anlam taşıdığını söyleyen gül kutularına kavuştuklarında size olan hayranlıklarının ne kadar artacağını tahmin edebiliyor musunuz? Evlilik yıldönümünden tutun da sevgililer gününe, özel günlerden doğum günlerine kadar birçok özel zamanlarda yıl içerisinde ücretsiz teslimat imkanlarıyla beraber siz de Wish Flowers gül tasarımlarından faydalanabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Çoğu zaman sıradan bir hediye bile insanı mutlu ederken, gül tasarımının kişiye özel olarak hazırlandığı bir gül aranjmanı nasıl bir mutlu etmesin ki? En özel günlerde, özel tasarımlarla beraber harikulade ve şık tasarımlarla vazolara konulabilir bu taze güller, ışıltılı olduğu kadar hemen solmayan özellikleri ve taze kokusuyla birlikte bulunduğu ortama ayrı bir hava katacaktır. 

İnternetin gücüyle birlikte siz de cam veya seramik vazolarda güllerin muazzam görünümlerine sahip olacakları biçimde sevdiklerinizi mutlu etme zamanı hazır olun! İnternetten anında sipariş vereceğiniz, istediğiniz gibi güzellikleriyle beraber mutlu edeceğiniz günlerde, sevdikleriniz mutlu olurken siz de ayrı bir keyif alacağınızı unutmayın. Özel bir teknikle hazırlanan gül tasarımları, hediye vereceğiniz kucak dolusu bir gül halini aldıktan sonra ne kadar mutlu olunacak; hayal bile edemeyeceksiniz.

Sizler için özel olarak hazırlanan ve istediğiniz şekilde kişiye özel olarak dizayn edilen gül modellerinden, tasarımlarından çeşitlere göz atmak için internet sitemizden faydalanın. Aralarında seçtiğiniz ve rengini değiştirmek istediğiniz tüm alternatifleri bizlerle paylaşarak anında sipariş verebilir ve harikulade gül tasarımlarından istediğinizden faydalanabilirsiniz.

Wish Flowers ile birlikte her an her yerde özel tasarımlara sahip olan ve en uygun fiyat çerçevesinde, taze güllerle hazırlanan kucak dolusu aranjmanları anında sipariş verin. İnternet üzerinden gül gönderimlerinde o eşsiz koleksiyonlara göz atarak, hayranı olacağınız görüntülerdekinin aynısı ya da hayallerinizdekinin aynısını yaratabiliriz. Tek tık ile vereceğiniz siparişler, ilgili yere ulaşacak ve çok hızlı şekilde hazırlanan, özenilmiş siparişlerinizle beraber siz de İstanbul’un tüm adreslerine gün içinde ücretsiz teslimat imkanlarıyla birlikte gül göndermenin pratikliğinden faydalanabilirsiniz.