TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Gelin Buketi

Sıralama:
15 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
15 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
7250,00 TL
25 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
25 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
12000,00 TL
15 Adet Calla Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
15 Adet Calla Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
3000,00 TL
Blue Chic Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Blue Chic Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
5050,00 TL
10 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
10 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
4800,00 TL
15 Adet Beyaz Şakayıklar İle Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
15 Adet Beyaz Şakayıklar İle Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
7350,00 TL
Beyaz & Pembe Gelin Buketi ve Damat Yaka Çiçeği Beyaz & Pembe Gelin Buketi ve Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz & Pembe Gelin Buketi ve Damat Yaka Çiçeği
5550,00 TL
10 Adet Beyaz Şakayık ve Zeytin Dalları Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği 10 Adet Beyaz Şakayık ve Zeytin Dalları Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
10 Adet Beyaz Şakayık ve Zeytin Dalları Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
4800,00 TL
Beyaz Şakayıklar ve Beyaz Güller Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Şakayıklar ve Beyaz Güller Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayıklar ve Beyaz Güller Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
4950,00 TL
Karışık Lüks Yatay Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Karışık Lüks Yatay Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Karışık Lüks Yatay Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
7550,00 TL
Beyaz Şakayık ve Zeytin Ağacı Yaprağı & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Şakayık ve Zeytin Ağacı Yaprağı & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayık ve Zeytin Ağacı Yaprağı & Damat Yaka Çiçeği
5750,00 TL
10 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği 10 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
10 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
4800,00 TL
Beyaz Şakayıklar ve Pembe Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Şakayıklar ve Pembe Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayıklar ve Pembe Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
3250,00 TL
20 Adet Calla Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
20 Adet Calla Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
4000,00 TL
20 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
20 Adet Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
9650,00 TL
Beyaz Şakayıklar İle Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Şakayıklar İle Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayıklar İle Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
3150,00 TL
Beyaz Şakayıklar & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayıklar & Damat Yaka Çiçeği
3350,00 TL
Beyaz Calla Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Calla Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Calla Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
3650,00 TL
Beyaz Şakayıklar ve Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayıklar ve Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
3000,00 TL
Pembe Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Pembe Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Pembe Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
4650,00 TL
Beyaz Şakayık ve Dusty Miller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Şakayık ve Dusty Miller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayık ve Dusty Miller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
4800,00 TL
Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
4800,00 TL
Beyaz Şakayık ve Okaliptus Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Şakayık ve Okaliptus Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayık ve Okaliptus Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
4800,00 TL
Beyaz Şakayıklar ile Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayıklar ile Karışık Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
TÜKENDİ
Beyaz Şakayıklar ve Hermosa Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Şakayıklar ve Hermosa Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayıklar ve Hermosa Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
TÜKENDİ
Beyaz Şakayık ve Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği Beyaz Şakayık ve Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
GÖNDER
Beyaz Şakayık ve Güller Gelin Buketi & Damat Yaka Çiçeği
TÜKENDİ

Gelin Buketi, Canlı Gelin Çiçeği

Kendinizi yemyeşil bir ortamda her çiçeğin içerisinde olduğu muhteşem bir bahçede yürürken hayal ettiğinizde düğününüz için hangi gelin buketi çiçek türünü tercih ederdiniz? Bahar aylarının en çok tercih edilen düğün konsepti olan kır düğünlerinin vazgeçilmez gelin buketi şüphesiz canlı gelin çiçeği modelleri oluyor. Doğal ve saf görünümü, hoş kokusu ve zarifliği ile canlı gelin çiçeği her konseptten düğüne kolaylıkla uyum sağlar. Sade ancak estetik bir görünüm için canlı gelin çiçeği modelleri tercih edilebilir.

Canlı Gelin Çiçeği Modelleri

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok popüler düğün çiçeği modeli ve beyaz, sarı, turuncu ve pembe gibi bir dizi renge sahip çok fazla çiçek türü vardır. Düğün gününüzde eminiz ki mükemmel bir gelin buketine sahip olmak istersiniz. Gelinlik ve gelin tacı ile bir uyum içerisinde olacak naif canlı gelin çiçeği modellerini Wish Flowers Design’da bulabilirsiniz. 

Beyaz Şakayık Gelin Buketi

Etkileyici güzelliği bir yana beyaz şakayık gelin buketi hacimli görünümü, güçlü kokusu ve parlak rengi ile en çok tercih edilen gelin çiçeği oluyor. Refahı, iyi şansı, zenginliği, mutlu bir evliliği ve merhameti sembolize eden şakayık çiçeği düğününüze özel bir ışıltı katacaktır. Kendinizi özel hissettirecek renk, koku ve dokuya sahip şakayık gelin buketi oldukça narin görünür. Romantik bir havası bulunan beyaz gelin buketinin utangaçlığı temsil ettiği düşünülür. 

Tüm zamanların en sevilen gelin çiçeği şakayık saklı bir tür çekiciliği ile şüphesiz sofistikedir. Kalıcı güzelliğin simgesi olan beyaz şakayık gelin buketi tasarımlarımız zarif görünümü ile düğün konseptiniz ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır. Beyaz şakayık gelin buketi modelleri arasından seçtiğiniz bir model ile birlikte damat yaka çiçeği gönderiyoruz.

Beyaz Zambak Gelin Buketi

Uzun sapları ve çiçeği ile trompet şeklini andıran zambak çiçeği, güzelliğin en güzel simgesidir. Beyaz zambak gelin buketi farklı tarz bir canlı gelin çiçeği satın almak isteyenlerce tercih edilebilir. Pürüzsüz gövdesi sayesinde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir gelin el buketidir. Zambak canlı gelin buketi için en çok tercih edilen beyaz olsa da sarı, turuncu, pembe, leylak ve mor renklerde zambak çiçeklerine rastlamak mümkündür. Beyaz zambak gelin buketinin minyatür versiyonu olan yaka çiçeği siparişi verilen model ile birebir şekilde hazırlanarak gönderilmektedir. Wish Flowers Design online mağazası üzerinden canlı çiçeklerden siparişi düğün veya nikah tarihinden 7-10 gün öncesinden oluşturmanız siparişin aksamaması için önemle tavsiye edilir.

Beyaz Güller Gelin Buketi

Canlı gelin çiçeği söz konusu olunca güllerin yeri her zaman ayrıdır. Gelin çiçeği tercih ederken güllerin beyaz olmasına dikkat edilir. Saflığı ve masumiyeti temsil eden beyaz güller buketi içerisinde tek bir beyaz gülden yapılmış damat yaka çiçeği yer almaktadır. Taze çiçekler ile canlı gelin buketi teslimi söz konusu olduğunda Wish Flowers Design’ın taze çiçekler, hızlı teslimat ve güvenli ödeme gibi avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Canlı Gelin Çiçeklerinden Ortancalar

Klasik olarak mavi veya beyaz tonlarında olan ortancaların uçuk pembe ve bordo tonları da bulunur. Ortancalar atan bir kalbi andıran görüntüsüyle kadınların beğenisini toplamayı başarıyor. Zarafetin tam olarak var olduğu ortancalar hacimli olmaları nedeniyle gelinliğin gösterişine gölge düşürmez. Ortancalar en popüler gelin el çiçeği modelleri arasında yer alırlar. 

Karışık Gelin Buketi

Şakayık ve gül gelin çiçeklerine alternatif olarak tasarladığımız karışık gelin buketi canlı çiçek severler tarafından tercih edilen bir başka gelin buketi modelimizdir. Zambak, gül ve şakayık gibi çiçeklerin beyaz, sarı ve turuncu gibi çeşitli renkler ile kombine edilerek tasarlandığı karışık gelin buketi için telefon numaramızı arayabilir ve özel tercihlerinizi belirterek sipariş verebilirsiniz. Gardenya, lale ve orkide de gelin buketlerini süsleyen diğer göz kamaştırıcı çiçeklerdir.

Gelin Çiçeğinin Tarihi Ne Diyor?

Gelinlerin düğün veya nikahlarda gelin buketi taşıması geleneği Antik Çağ’a kadar uzanıyor. Eski Yunanlılar ve Romalılar ve hatta Mısırlılar bile düğünlerde kötü şansı önlemek için güzel kokulu otlar ve baharatlar taşırlardı. Çiçekler yeni bir başlangıcı simgeler. Doğurganlık, mutluluk, sadakat ve umutları dile getirir. 

Gelin buketi tercih edilirken taşıdığı tüm anlamları en güzel haliyle yansıtabilmesi umuduyla tasarladığımız canlı gelin çiçeği modellerimize hayran kalacaksınız. Mutluluğunuzu anlatmaya yardımcı olacak, yeni başlangıcın mutluluk getirmesi dilekleri ile canlı gelin çiçeği koleksiyonumuzu sizlerle paylaşıyoruz. Tasarladığımız canlı gelin çiçeği modelleri arasında seçiminizi yaptıktan sonra ister kredi kartı ile online isterseniz de havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. 

Gelin Çiçeği Siparişi Ne Zaman Verilmelidir?

Düğün veya nikah etkinlikleri için gelin çiçeği siparişinizi etkinlik tarihinden en az 7-10 gün önce vermeniz, Wish Flowers Design tasarımcılarına en güzel çiçekleri temin etmek için yeterli zamanı tanıyacaktır. Beyaz şakayık gelin çiçeği, beyaz zambak gelin çiçeği, beyaz gül gelin çiçeği ve karışık gelin çiçeği gibi çeşitli gelin buketi tasarımlarımızda yer verdiğimiz çiçekler en taze ve en güzel çiçekler arasından seçilmektedir. 

Canlı gelin çiçeği siparişlerinizde etkinlik günü taze olarak hazırlanarak adresinize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Belirli renler ve özel gelin çiçeği siparişi vermek için Wish Flowers Design iletişim numaralarımızdan biri ile irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz. 

Gelin Çiçeği Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelin buketi, gelinin düğün veya nikah salonuna girerken ve çıkarken tuttuğu çiçektir. Etkinliğin genel temasına, gelinliğin tarzına ve gelin tacının görünümüne uygun olması tercih edilir. Gelin buketi bir düğünün tüm tasarımını ve dekorunu ortaya çıkarabilir. 

Ne Tür Bir Gelin Çiçeği Tercih Edilmeli?

Bu konuda karar vermek zor olabilir ancak genellikle düğünün konseptine, kişisel tercihlere ve trendlere bağlı kalarak ortaya bir tasarım çıkarmak mümkün olabilir. Ancak yanlış gelin buket stili olmadığını bilmekte fayda var. Önemli olan gelin çiçeği modelinin size ne hissettirdiğidir. Canlı gelin çiçeği modellerimiz zarif görüntüleri ve hoş kokuları ile sizi yansıtan bir modeli tercih ettiğinizi hissettirecek kadar güzel ve naiftirler. 

Gelin Buketinin Boyutu Nasıl Olmalı?

Gelin buketi boyutunda kesinlikle şu boyutlar olması gerekir diye bir kaide bulunmaz. Önemli olan genel temayı tamamlarken istenmeyen bir görünüme sebebiyet vermeyecek boyutta olmasıdır. Örneğin orantılı olmayan gelin buketi boyutu nedeni ile resimlerinize baktığınızda göze çarpan ilk şeyin gelin çiçeğiniz olmasını istemiyor olabilirsiniz. Bu nedenle gelinliğinizin modelini ve güzelliğinizi yansıtacak canlı gelin çiçeği modellerine göz atabilirsiniz. 

Gelinlik ile Gelin Buketi Uyumu Nasıl Olmalı?

Gelin buketi siparişi genellikle gelinlik satın alındıktan sonra verilir. Bunun nedeni gelinin tüm aksesuarlarının gelinlik ile bir uyum içerisinde olmasını sağlamaktır. Saf ve duru bir güzellik yakalamak için her şeyin istenilen gibi gitmesi önemlidir. Bu nedenle gelinlik ile gelin buketi uyumu aranırken çeşitli kriterlere ihtiyaç duyulabilir. Örneğin oldukça kabarık yani prenses model bir gelinlik tercih edildiğinde hacimli, sade ve düz bir gelinlik ile ise minimal bir buket tercih edilmesi tavsiye edilir. 

Canlı gelin çiçeği modellerinin en güzel yanı her tarz gelinlik ile bir bütün oluşturabilecek özelliklere sahip olmasıdır. Hem doğal ve saf bir görünüme sahip hem de hacimli görünümü ile gelinlik ile gelin buketi uyumu söz konusu olduğunda beyaz şakayık gelin çiçeği tercih edilebilecek en güzel gelin çiçekleri arasında yer alır. 

Canlı Gelin Çiçeği Nasıl Kurutulur?

Kadınlar gelin çiçeklerine büyük önem verir ve düğünden sonra da uzun süre korunmasına dikkat ederler. Canlı gelin çiçeği hatıra olarak saklanmak istendiğinde çiçekleri kurutarak ve bazı dekorasyon parçalarına dönüştürerek her zaman yanınızda taşımanız mümkündür. Çiçekleri evinizde nasıl dekore etmek istediğinize bağlı olarak canlı gelin çiçeği kurutma yöntemleri farklılık gösterebiliyor. 

Gelin Çiçeğinden Tablo Yapma

Gelin buketinden istediğiniz kadar çiçek seçerek harika bir tabloya dönüşmesini ister misiniz? Bunun için yapılması gereken kurutma yönteminde seçilen çiçekler iki yağlı kağıt arasına yayılır. Ardından kalın bir kitap altında bir hafta on gün kadar bekletilir. Presleme yöntemi ile belirli bir şekle ulaşan gelin çiçeği çerçevelenerek evin duvarına asılabilir, konsolda sergilenebilir. 

Baş Aşağı Asarak Gelin Çiçeği Kurutma

Canlı gelin çiçeğini kurutmanın geleneksel yolu elbette baş aşağı asmaktır. Sapları birbirine bağlayarak birkaç hafta boyunca kuru ve sıcak bir yerde baş aşağı şekilde asılarak kurutulur. Canlı çiçeklerin kurutulduğu ortamın karanlık olması ise gelin çiçeğinin rengini ve kokusunu mümkün olduğunca korumasına yardımcı olacaktır. Ancak rengin koyulması söz konusu olabilir. Bu konuda dikkatli olmayı ihmal etmeyin. 

Belirli bir şekil verilerek kurutulan çiçeklerin tozlanmaması için tül gibi bir malzeme ile kaplanması önerilir. Ayrıca çeşitli şekil koruyucu spreyler ile kurutulan gelin çiçeğinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Kurutulmuş Gelin Çiçekleri ile Neler Yapılabilir?

Gelin çiçeğinizi hatıra olarak saklamak yaşam standartlarından dolayı bazen kolay olmayabiliyor. Bu durumda küçük bir dalını dahi olsa saklamak isterseniz kurutulmuş düğün çiçekleri kullanılarak ortaya çıkarılabilecek bazı fikirler var. 

Baş aşağı asarak kurutulan gelin çiçeği iki cam arasında preslenerek birbirine yapıştırılabilir. Oluşturulan çerçeve evin bir odasına asılır. Böylece saklanması ve taşınması da kolaylaşır. Canlı gelin çiçeğinin bir dalını kullanarak bu narin çiçekleri boynunuzda taşıyacağınız bir kolyeye dönüştürebilirsiniz. İsterseniz kurutulmuş canlı gelin çiçeğinizi toz haline getirerek dekoratif mini cam şişelere doldurabilir, evin çeşitli bölgesinde sergileyebilirsiniz. 

Canlı Gelin Çiçeği Siparişi Ver

Wish Flowers Design online mağazamızda canlı gelin çiçeği siparişi yalnızca İstanbul içinden alınabiliyor. Vermiş olduğunuz siparişiniz belirttiğiniz tarihte saat 10.00-19.00 saatleri arasında ulaştırılır. Kesin bir saat verme şansımız bulunmamaktadır. 

Güvenli ödeme sistemini kullanan online mağazamız üzerinden kredi kartınız ile güvenle ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz ödeme sayfamızda yer alan hesap numarasına havale veya EFT yolu ile de ödeme geçebilirsiniz. Bu durumda açıklama kısmına hangi ürün için ödeme yaptığınızı belirten sipariş numarasını eklemeniz önemle rica olunur. 

Canlı gelin çiçeği siparişi verdikten sonra Wish Flowers Design üyelik hesabınız üzerinden işleminizi 20 dakika içerisinde iptal edebiliyorsunuz. Detaylı bilgiye teslimat sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mağazamız İstanbul-Beşiktaş bölgesindedir. Siparişi verilen canlı gelin çiçeği için yol ücreti talep edilebiliyor. Yansıtılacak yol ücreti mağazamıza olan uzaklığa bağlı olarak farklılık gösterir. Sipariş edeceğiniz gelin çiçeği için bölge seçerek yol ücreti hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Canlı Gelin Çiçeği Fiyatları

Birbirinden şık ve güzel gelin buketi tasarımlarımızda gelin adaylarından ilham alıyoruz. Düğün/nikah etkinliklerine özel taze çiçeklerden hazırlanan gelin çiçeği modellerimiz genellikle beyaz rengin yoğun olduğu seçenekleri içeriyor. Online mağazamız üzerinden sipariş vereceğiniz canlı gelin çiçeklerinde uygun fiyat için indirim kampanyaları düzenliyoruz. Online mağazamızı düzenli olarak takip ederek indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Online mağazamız üzerinden sipariş verebileceğiniz gelin buketi modelleri sergilenmektedir. Beyaz güller gelin buketi, karışık gelin buketi ve beyaz şakayık gelin buketi mağazamızın gelinler için tasarladığı canlı gelin çiçekleridir. 

Canlı gelin buketi fiyatlarımız tercih edilen çiçek türüne ve gelin çiçeğinin teslim edileceği adrese bağlı olarak farklılık gösterir. Alışverişinizi tamamlamadan önce yol ücreti dahil toplam gelin çiçeği fiyatını kontrol edebilir, ödeme veya siparişte yanlışlık yaptığınızı düşünüyorsanız 20 dakika içerisinde siparişinizi iptal edebilirsiniz. İptal edilen gelin çiçeği geri iade tutarına EFT veya havale ücreti yansıtılabileceğini unutmayın.