TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Siparişini Takip Et
Sepetim0TL

Sonbahar Çiçekleri

Sıralama:
Colourful Pumpkin Sonbahar Aranjmanı Colourful Pumpkin Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Colourful Pumpkin Sonbahar Aranjmanı
3000,00 TL
Brenda Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Brenda Sonbahar Aranjmanı
1850,00 TL
Viola Sepette Sonbahar Aranjmanı Viola Sepette Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Viola Sepette Sonbahar Aranjmanı
3000,00 TL
Morena Sepette Sonbahar Aranjmanı Morena Sepette Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Morena Sepette Sonbahar Aranjmanı
3200,00 TL
Rita Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Rita Sonbahar Aranjmanı
2850,00 TL
Giorgia Özel Tasarım Büyük Sonbahar Aranjmanı Giorgia Özel Tasarım Büyük Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Giorgia Özel Tasarım Büyük Sonbahar Aranjmanı
4000,00 TL
Turuncu Kadife Kutuda Laranja Aranjman
GÖNDER
Turuncu Kadife Kutuda Laranja Aranjman
2000,00 TL
Happy Pumpkin Happy Pumpkin
GÖNDER
Happy Pumpkin
2000,00 TL
Miranda Özel Tasarım Lüks Aranjman
GÖNDER
Miranda Özel Tasarım Lüks Aranjman
4500,00 TL
Emily Tasarım Aranjman Emily Tasarım Aranjman
GÖNDER
Emily Tasarım Aranjman
3200,00 TL
Lea Aranjman Lea Aranjman
GÖNDER
Lea Aranjman
1700,00 TL
Sole Aranjman Sole Aranjman
GÖNDER
Sole Aranjman
1500,00 TL
Soleil Mini Sonbahar Aranjmanı Soleil Mini Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Soleil Mini Sonbahar Aranjmanı
1500,00 TL
Purple Pumpkin Purple Pumpkin
GÖNDER
Purple Pumpkin
2550,00 TL
Mini Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Mini Sonbahar Aranjmanı
1650,00 TL
Lucia Grand Sonbahar Aranjmanı Lucia Grand Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Lucia Grand Sonbahar Aranjmanı
4000,00 TL
Kate Sonbahar Aranjmanı Kate Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Kate Sonbahar Aranjmanı
1750,00 TL
Sonbahar Buketi Sonbahar Buketi
GÖNDER
Sonbahar Buketi
2100,00 TL
Lorin Sonbahar Aranjmanı Lorin Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Lorin Sonbahar Aranjmanı
1750,00 TL
Dora Sonbahar Aranjman Dora Sonbahar Aranjman
GÖNDER
Dora Sonbahar Aranjman
1650,00 TL
Sandra Aranjman Sandra Aranjman
GÖNDER
Sandra Aranjman
2750,00 TL
Odesa Karışık Buket Odesa Karışık Buket
GÖNDER
Odesa Karışık Buket
2100,00 TL
Tracy Buket Tracy Buket
GÖNDER
Tracy Buket
1550,00 TL
Pumpkin Love Aranjman Pumpkin Love Aranjman
GÖNDER
Pumpkin Love Aranjman
2000,00 TL
Ostin Gül Buketi Ostin Gül Buketi
GÖNDER
Ostin Gül Buketi
1450,00 TL
Karin Lüks Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Karin Lüks Sonbahar Aranjmanı
TÜKENDİ
Odina Sonbahar Buketi Odina Sonbahar Buketi
GÖNDER
Odina Sonbahar Buketi
TÜKENDİ
Alba Lüks Sonbahar Aranjmanı Alba Lüks Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Alba Lüks Sonbahar Aranjmanı
TÜKENDİ
Elisabeth Bordo Kadife Kutuda Aranjman Elisabeth Bordo Kadife Kutuda Aranjman
GÖNDER
Elisabeth Bordo Kadife Kutuda Aranjman
TÜKENDİ
Reina Turuncu Kadife Kutuda Aranjman Reina Turuncu Kadife Kutuda Aranjman
GÖNDER
Reina Turuncu Kadife Kutuda Aranjman
TÜKENDİ
Ivana Sonbahar Buketi Ivana Sonbahar Buketi
GÖNDER
Ivana Sonbahar Buketi
TÜKENDİ
Nichol Lüks Sonbahar Aranjmanı Nichol Lüks Sonbahar Aranjmanı
GÖNDER
Nichol Lüks Sonbahar Aranjmanı
TÜKENDİ
Florence Aranjman Florence Aranjman
GÖNDER
Florence Aranjman
TÜKENDİ
Vazoda Turuncu Laleler Vazoda Turuncu Laleler
GÖNDER
Vazoda Turuncu Laleler
TÜKENDİ

Sonbahar çiçekleri doğanın değişimini ve dönüşümünü temsil eder. Yeniden doğuşun ve yenilenmenin mevsimidir.  Sonbahar mevsimi her ne kadar hüzün olarak adlandırılsa da bu mevsimde açan çiçekler bu unvanı yok eder niteliktedir. Sonbaharda açan çiçekler depresif havayı hafifletir ve pozitif bir etki oluşturur. Görüntüleri ile baş döndüren sonbahar çiçekleri, kendine özgü güzellikleri ile hayatınıza renk katar.

Sonbaharda Açan Çiçekler

Sonbahar mevsimi genellikle çiçeklerin solmaya başladığı ve yaprakların dökülmeye başladığı bir dönemdir. Ancak bazı çiçekler sonbaharda da açarlar. İşte, sonbaharda açan çiçeklerden bazıları:

Krizantem (Kasımpatı)

Krizantem, diğer adıyla kasımpatı olarak da bilinir. Krizantemler genellikle sonbahar aylarında çiçek açarlar ve kış aylarına kadar dayanabilirler. Farklı renklerde ve boyutlarda mevcutturlar ve çiçekleri genellikle çiçek başı adı verilen birçok küçük çiçekten oluşur. Krizantemler 50-150 cm boyutlarına kadar ulaşabilmektedirler. Yarı gölge alanları severler. Krizantemler sonbaharın aylarına renk katan çiçeklerdendir.

Frezya Çiçeği

Frezya sonbahar mevsiminde renkli çiçekler açar. Sonbahar mevsiminde dökülen yaprakların inadına renk cümbüşü oluşturur. Frezya çiçeği, genellikle saksılarda veya bahçelerde yetiştirilir. Frezya yeterli güneş ışığı alan yerlerde iyi büyürler. Ortalama 50-75 cm boyuna ulaşabilirler.

Bebek Nefesi Çiçeği

Bebek Nefesi çiçeği, beyaz ve pembe renkleri ile tanınan ve sonbahar mevsimini çiçekleri ile şenlendiren bir bitkidir. Küçük çiçekleri, hafif ve havadar bir görünüm verir ve diğer çiçeklerle harika bir uyum sağlar. Çiçekleri, çiçeklenme mevsiminde bol miktarda açar ve uzun ömürlüdür. Bebek Nefesi çiçeği, sadece güzel görünümüyle değil, aynı zamanda simgesel anlamıyla da önemlidir. Sevgi, saflık ve masumiyeti sembolize eder.

Yıldız Çiçeği

Sonbaharda en güzel renkleri ile yıldız çiçeği göz kamaştırır. Genellikle yaz aylarında açılmaya başlayan renkli çiçeğin ömrünün uzunluğu sayesinde sonbaharda dahi göz doldurmaya devam eder. Yıldız çiçeği güzel kokularıyla da bilinmektedir. Yeterli güneş ışığı alan yerlerde iyi büyürler. Yıldız çiçeği sonbaharın favorisi olan çiçeklerdir.

Hercai Menekşe

Hercai menekşesi sonbahar çiçeği olarak bilinmektedir. Hava değişimlerine karşı büyük bir dayanıklılığa sahip olan bu bitki renkleri ve görüntüsü ile enerji saçar.  Bahar ayı gelmeden açan çiçekleri, ılıman yerlerde sonbahardan kış aylarına kadar çiçek açmaya devam eder. Hercai menekşeler güzelliği ile göz kamaştırır.

Medine Çiçeği

Medine çiçeği görüntüsü sebebi ile düğme çiçeği veya hanım düğmesi olarak da bilinmektedir. Aynı zamanda milli çiçeklerimizdendir. Medine çiçeği mor, turuncu, beyaz ve pembe renklere sahiptir. Çiçeklenmesi mayıs ayından başlar ve sonbahar ortalarına kadar devam eder. Medine çiçeği dayanıklı olan çiçek türlerine dahil edilebilir. Güneşli bölgeleri ve sıcağı sever.

Saraypatı

Saraypatı sonbaharın soğuk havasına rağmen çiçek açan bir bitkidir. Sonbahar mevsimini çiçek renkleri ile şenlendiren bitkiler arasında yerini alır. Kırmızı, pembe, beyaz gibi renkleri vardır. İri yapraklara sahiptir ve kolayca yetiştirilebilirler. Güneşli yerleri sevmelerine rağmen soğuk havalara karşı oldukça dayanıklıdırlar.

Hibiskus

Hibiskus genellikle sıcak iklimlerde yetiştirilir ve büyük çiçekleri, parlak renkleri, güzel kokuları ile bahçelerde ve iç mekanlarda dekoratif bir bitki olarak kullanılır. Hibiskus şifa veren bitki anlamına gelmektedir. Sonbahara renk katan bu çiçekler Japon gülü olarak da adlandırılmaktadır.

Yasemin

Yasemin çiçeği, hoş kokusu ve güzel görünümü nedeniyle sonbaharın popüler bitkisidir. Genellikle beyaz renkli çiçekleri olan bir bitkidir ancak bazı türlerde pembe, sarı ve kırmızı renkli çiçekleri de bulunur. Yaprakları küçük ve yeşil renklidir.

Zambak

Zambak bitkisi, çeşitli renklerde ve türlerde bulunur. Beyaz, pembe, sarı ve kırmızı gibi renklerde çiçekleri vardır. Çiçeklerinin güzel kokusu nedeniyle de sıklıkla tercih edilirler.

Mine Çiçeği

Mine çiçeği, hoş kokusu ve renkleri nedeniyle popüler bir süs bitkisidir. Genellikle küçük çiçekleri olan bir bitki türüdür. Mine çiçeğinin yaprakları yeşil renklidir ve küçüktür. Uzun ömürlü bir bitkidir. Kırmızı, beyaz, mor ve mavi gibi pek çok rengi bulunur. Nazlı bir bitki değildir ve bakımı oldukça kolaydır. 50-100 cm kadar boyları uzayabilir. Sonbaharı renklendiren çiçekler arasında yerini alır.

Ekinezya

Ekinezya, genellikle çiçekleri için yetiştirilen bir bitki türüdür ve sağlık yararları nedeniyle popülerdir. Bitki, özellikle soğuk algınlığına iyi gelmektedir. Papatyagiller ailesindendir ve eflatun rengi ile göz kamaştırır.

Sonbahar Enerjisi

Sonbahar çiçekleri, sonbaharın getirdiği değişim ve dönüşüm sürecinin doğal bir parçasıdır. Bu çiçekler, renkleri ve formlarıyla sonbahar mevsimini yansıtırken, aynı zamanda doğanın bize sunduğu güzelliği de gösterirler. Sonbahar enerjisi ise, doğanın bu değişim sürecinden kaynaklanan enerjidir. Yaprakların renkleri değişmeye başladığı, havaların soğumaya başladığı ve günlerin kısalmaya başladığı bu dönemde, doğa bizlere dönüşüm ve yenilenme fırsatı sunar. Sonbaharın getirdiği bu değişim enerjisi, hayatımızda yeni başlangıçlar yapmamıza ve eski alışkanlıklarımızdan kurtulmamıza yardımcı olabilir.

Wish Flowers Farkı İle Sonbahar Çiçekleri

Sonbahar çiçekleri kasvetli bir havanın ortadan kaybolmasına ve enerjimizin yükselmesine katkı sağlarlar. Sonbahar çiçekleri, sonbahar mevsiminin kendine özgü güzelliklerini yansıtan, çeşitli renklerde ve formlarda güzel çiçeklerdir. Bu çiçekler, bahar ve yaz mevsimlerindeki çiçeklerle kıyaslandığında daha az bilinir ancak çok kıymetlidirler. Sonbahar çiçekleri birçok önemli özelliğe sahiptir ve sonbaharın getirdiği duyguları yansıtmaya yardımcı olurlar. 

Biz de Wish Flowers Design ailesi olarak bu kıymetli çiçeklerin değerini gözeterek onlara özenle bakıyoruz. Sonbahar çiçekleri ile göz kamaştıran aranjmanlar oluşturup, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Özel günlerinizi sonbahar enerjisi ile buluşturuyoruz. Sizlere dilediğiniz aranjmanlara en taze halleri ile ulaşabilmenin güvenini uzun yıllardır yaşatıyor, çiçek almanın ve çiçek göndermenin doyasıya mutluluğunu sizlerle birlikte paylaşıyoruz.

 En güzel çiçeklere sitemiz üzerinden ulaşabilir, sevdiklerinizi sonbahar çiçekleri ile mutlu etmenin hazzını doyasıya yaşayabilirsiniz.