107 ürün bulundu.

Öğretmenler Günü Çiçekleri

Öğretmenler Günü Çiçekleri, Çiçek Gönder

Öğretmenler günü çiçekleri sevdiğimiz, saygı duyduğumuz, kıymet verdiğimiz birtanecik öğretmenlerimiz için özenle hazırlanıyor. Peki öğretmenler günü bize neyi ifade ediyor, onlara neden çiçek almalıyız? Gelin konuyu biraz detaylandırarak inceleyelim.

öğretmenler günü çiçekleri

İnsan dünyaya gözlerini ilk açtığı andan itibaren öğrenme süreci başlar. Bir bilim insanından daha meraklı olduğumuz bu dönemlerde ya kendi deneyimlerimizle ya da ailemizin bize olan desteğiyle dünyayı keşfederiz. Bu dönemin en büyük yardımcıları anne - baba ve diğer büyüklerimizdir. Bizim ilk öğretmenlerimiz onlardır, ilk eğitimimiz evlerimizde başlar.

Ancak zamanla yaşımız ilerledikçe eğitim öğretim gereksinimimize büyüklerimiz cevap veremez. Bu sebeple başka bir öğreticiye ve öğretim yerine ihtiyaç duyarız. Öğretmenlerle hayatımızın bu noktasında tanışmış oluruz. Öğretmen denilince akla sadece akademik alandaki öğreticimiz gelse de, öğretmen dünyadaki bu uzun yolculuğumuzda eğitimin her alanında bize yol gösterici bir rehberdir. 

Bizi biz yapan değerlere sahip olmamızı sağlayan ve bizi donatan sevgili öğretmenlerimize her daim minnet duyarız, onları sevgiyle anarız. Tüm dünyada günleri farklı olsa da yılda bir kez onlara saygı ve sevgimizi göstereceğimiz önemli bir fırsat elimize geçmektedir. Bu nedenle her yıl 24 Kasım’da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarız.

Öğretmenime hediye almak istiyorum diyenlerdenseniz bu özel günü kaçırmayın. Öğretmenler gününde öğretmene hediye zarif, şık, anlamlı çiçekler almak kadar mutluluk verecek başka fırsat elinize geçmeyebilir.

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Her özel günde hayatımızda önemli bir yer edinen insanlara değerini anlatmak için hediyeler alırız. Öğretmenler Günü’nde de rehberlerimize layık olduğunu düşündüğümüz öğretmenler günü hediyesini seçmek için arayışa gireriz. Binbir farklı çeşit hediye arasında en iyisini bulmaya çalışırız. Genelde de kararımız güzel mi güzel, rengarenk çiçeklerden yana olur.

Yapay ya da doğal olsun, çiçekler her hediye ihtiyacında narin ve büyüleyici görüntüsüyle kendilerini ilk sıraya muhakkak sokarlar. Rengarenk hoş esintili çiçekler, onları nefis bir şekilde tamamlayan buket kağıdıyla veya egzotik vazolarda birleşerek doğanın tüm şirinliğini açığa çıkarır.

Çiçeklerin sihrini bildiğimizden, Öğretmenler Günü dahil tüm özel günlerinize eşlik etmek için Wish Flower & Design olarak buradayız. Öğretmenler Günü için zarif bir seçenek arıyorsanız Wish Flowers & Design ile doğru adrestesiniz.

Öğretmenler Günü İçin Orkideler

Öğretmenler günü için orkideler; Orkideler eşsiz renk tonlarına sahip çok değerli bir çiçek türüdür. Her renginin yansıttığı ayrı bir mesajı olsa da hepsi de sevgi, zarafet, masumiyet ve asaletin sembolüdür. Bu nedenle minnetimizi ifade etmeni onlardan daha zarif bir yolu neredeyse yoktur.

Sitemizde kadın ve erkek öğretmenler için bulabileceğiniz tasarım harikası dekorlarla bu hassas türlere sahip olabilirsiniz. Geniş buket ve aranjman seçeneklerimizle öğretmenleriniz gibi sevgi yayan orkideleri sizlerle buluşturuyoruz. 

Orkideler dayanıklı yapıya sahip olsalar da bakımına gereken özen verilmezse ömrü uzun olmaz. Öğretmenlerinizin onlara daha uzun dostluk kurabilmesi için bakımında gereken tüm püf noktaları uygulamalılar. Mutluluk saçan bu çiçekler karanlığı sevmez ve gelişemezler. Ancak çok ışık almaları da kendisine zarar verebilir. Işığın ve loşluğun yarı yarıya olduğu dengeli bir yerde konumlandırıldıkları zaman, gelişimlerini mükemmel bir şekilde sürdürürler.

öğretmenler günü için orkideler

Tropikal yerlerde ortaya çıkmış olsa da az önce dile getirdiğimiz gibi fazla sıcağa karşı çok duyarlıdırlar. Bu yüzden 18 - 29 derece arası sıcaklık onlar için optimum seviyelerdir. Daha azı ya da daha fazlası bu güzel çiçeğin yaşamına son verebilir. 

Fazla soğuk ve sıcağa gelemeyen orkideler tabii ki su sıcaklığında da seçici olacaklardır. Oda sıcağında bekleyen suyla sulanması gerekir. Ayrıca ihtiyacından fazla ya da az su almamalıdır. Her şartlarda denge sağlanmak zorundadır.

Bir diğer önemli ayrıntı ise yapraklarının asla sulanmamasıdır. Yaprakları üstündeki su kurumadığı takdirde nemden mantarlanabilir ve zarar görebilir. Bu nedenle sadece köküne su verip su gereksinimi karşılanmalıdır. Fısfıs asla kullanılmamalıdır. 

Sitemizde orkideler kabıyla beraber gönderilmektedir. Sade orkide seçebileceğiniz gibi, isteğinize göre objelerle çalışarak aranjman çalışmaları yapabiliriz. Genelde kuru haşhaş, siyah üzüm, moss ve el emeği desenli kupa vazolarla orkideleri daha da çekici kılıyoruz.

Öğretmenler Günü İçin Gül Buketleri ve Aranjmanları

Öğretmenler günü için nasıl bir çiçek alacağınızı bilmiyor musunuz? Bu özel günde öğretmene çiçek buketi göndermek ona kıymet verdiğinizin en güzel göstergesi olacaktır. Sevginizi derinden hissettirecek bu davranış sizi de mutlu hissettirecektir. Öğretmenler günü çiçek buketi olarak gülleri veya aranjmanları tercih edebilirsiniz.

Güller, genelde bahçede yetiştirilen dikenli bir çiçek türü olsada duruşu ve zarafeti ile sık tercih edilmektedir. Her çeşidinin bir imajı ve anlamı vardır. Özellikle sevginin en güzel sembolü haline gelmiştir. Bu nedenle öğretmenlere verilecek özel hediyelerden biridir. 

öğretmenler günü için gül buketleri

Vazoda ve bukette sunduğumuz doğa harikası güllerle öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz. Buket tercih edildiği takdirde tazeliğini yitirmemesi adına anında vazoya konmalıdır. Bu vazo öğretmeninizin enerjisini ve evinin havasını değiştirecektir. 

Gül buketinin tazeliğini koruyabilmesi için öğretmeninize püf noktaları hatırlatmayı unutmayın. Güllerin ilk günkü cazibelerini kaybetmemeleri için uçlarının sıklıkla kesilmesi gerekir. Ayrıca kesilen yer nemini kaybetmeden suya ulaşabilecek şekilde vazoya konulmalıdır. 

Suyu tazelenmelidir, sürekli aynı kapta kalan su gülleri soldurabilir. Yaprakları vazoda olmamalıdır. Suda çürüyecekleri için gülün kokusunu değiştirebilir ve onları da çürütebilir. Güller suyu severler, eğer yeterli suya erişemedikleri kanaatine varılırsa güllerin tamamı suya batacak şekilde konulur ve suya doyması sağlanır. 

Okaliptus, cam kavanoz, manolya çiçekleri ve daha fazlasıyla güllerin ışıltısını arttırarak özel gün hediyesi haline getiriyoruz. Basit, düz ama şık kağıtlara sarılı gül buketleri de kendilerini ön plana çıkarmaktadırlar. Sevginizi anlatmak için bu aranjmanlardan daha asil bir seçenek bulamayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü İçin Özel Tasarım Çiçekler

24 Kasım’a tek tip değil tüm çiçekler yaraşır diyenlerdenseniz, doğanın tüm büyüsünü sunan karışık çiçek aranjmanlarımızla karşınızdayız. İsimleri kadar kendileri de egzotik olan bu harika çiçek toplulukları, ne alacağına karar veremeyenler oldukça kolay bir alternatiftir. Karışık çiçek buket ve aranjmanlarımızla öğretmenlerinize tek bir hareketle tüm çiçeklerden daha güzel olduğunu söyleyebilirsiniz.

Hizmetinize sunduğumuz özel tasarım çiçekler adeta masaldan çıkmadır. Justina, Vany, Darcia, Viviana gibi aranjmanlar ve Agatha, Elien, Hermosa gibi buketler doğanın tüm enerjisiyle harmanlanır. Eğer çiçeğinizi alışılmışın dışında sıradışı  bir şekilde hediye etmek isterseniz, etkileyici ve asil kutularla gül kutusu oluşturabilirsiniz. Güller, beyaz orkide kandilleri ve diğer çiçeklerle ahenk oluşturan gül kutuları da oldukça güzel Öğretmenler Günü hediyelerinden biridir.

Öğretmenler Günü İçin Çiçek ve Çikolata Tasarımları

Öğretmenler Günü geldi çattı, Wish güzelliğiyle tasarlamış çiçeklerinizi hediye olarak aldınız ancak bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsanız, çiçeğin alımını çikolatanın lezzetini sizler için birleştiriyoruz.

Rachel adını verdiğimiz bu özel tasarım, renkleriyle öğretmeninizin içini açarken içindeki çikolatalarla keyfini yerine getirecektir. Bademli altın yaldızlı ve pembe draje çikolatalarla bu özel günü tatlandırabilirsiniz. Siyah pleksi kutu içine yerleştirdiğimiz taptaze çikolatalar, botanik esintili rengarenk çiçeklerle buluşur. İkisi de % 100 tazeliğiyle size ulaşırken, bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz. 

Öğretmenler Günü İçin Diğer Çiçek Seçenekleri

Tek alternatif diğerlerine göre nispeten daha az ömürlü çiçekler vermek değildir elbette. Hediyenizin bitki olacağına karar verdiniz, hoş aranjman çeşitlerimize göz attınız ancak hemen solacağından korkuyorsanız üzülmeyin. Hayat rehberinizin baktıkça sizi hatırlayacağı geniş seçeneklerle özel gün fırsatlarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Dayanıklı bitkiler diğer narin çiçeklere göre yaşamını daha uzun sürdürürler. Hatta bakımına dikkat edildiğinde çürümeleri, kurumaları ve ölmeleri neredeyse imkansızdır. Özellikle vaktini evinden çok eğitim öğretim kurumlarında geçiren yegane yardımcılarımız bitki bakımına vakit bulamayabilirler. Bu nedenle fazla özen gösterilmeden yetişebilen, zahmetsiz büyümesine karşın her zamanki pozitifliğini yayan bu özel hediyeler onlar için biçilmez kaftandır.

Parchia bahçesi ( para ağacı ) öğretmeninizin şansını ve mutluluğunu arttırırken çalıştığı ortamı doğal şekillerle dekore eder. Olduğu alanı steril hale getirir, üretkenliği sağlar ve öğretmeninizi sizlere karşı daha verimli hale getirir.

Kaktüsler de dayanıklı bitkilerden biridir. İğne yapraklarıyla suyunu tutar ve kapalı alandaki havayı temizler. Evdeki yaşam kalitesini arttırır. Küçük ve şirin kaktüs türü olan sukulentler de oldukça dekoratiftir. Suyu sevmediklerinden az bir periyotla verdiğiniz su şekli ve yaşamı için yeterlidir.

Öğretmenler Günü Hediyeleri Siparişi

Tüm bunlar ve daha fazlasını sunduğumuz Wishflowerdesign.com sitemizden tek tıkla Öğretmenler Günü çiçekleri siparişi verebilirsiniz. Vazoya, saksıya ve bukete uygun çiçeklerle aranjmanlarımızı hazırlarız. Bu sayede benimsediğimiz estetik olgusunu çiçeklerimize uygun materyalleri kullanarak terk etmeyiz. Hepsi birbirinden harika olsalar da sadece kullanılan materyale göre değil, kokuları karışmayacak ve renklerini bozmayacak şekilde çiçek aranjmanı yaratırız. Bu sayede ürünlerimizde uyumsuzluk olmaz ve estetik bir görünüme sahip olurlar.

Siz müşterilerimize basit hizmet sunmamak adına ağaç kabukları, çeşitli tropik yapraklar, egzotik çiçekler, harika buket kağıtları, çiçek kutuları ve vazolarla doğayı tek bir üründe birleştiririz. Verdiğiniz paranın hakkını vererek çalışmak tek hedefimizdir.

Öğretmenler Günü hediyelerine uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan öğretmeninize saygınızı belirtebilirsiniz. Az bir ücrete karşılık kat kat fazla güzelliği elde edersiniz. Kişiye özel seçenekler oluşturarak onların zevkini çiçeklerinize yansıtabiliriz.

Tüm hediye fikirlerinden daha fazlasına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha farklı alternatifler isterseniz kısacık bir zamanınızı ayırarak sayfamıza göz atabilirsiniz. Özel okul ve dershanelere sıkça gönderdiğimiz birbirinden farklı tasarımlara sahip aranjmanlarımıza göz atabilirsiniz.

Tüm kargolarımız buketlerinizi ezmeyecek, vazolarınızı kırmayacak, bitkilerinizi darbelemeyecek şekilde özenle kargolanır. Seçtiğiniz hediyenin altında bulunan, uyumlu olduğu diğer hediyeler kısmını Hediye seçeneklerinin altında bulunan diğer uyumlu hediye günlerine bakarak seçtiğiniz ürünün başka hangi özel zamanlarda kullanabileceğinizi görebilirsiniz. Ayrıca her ürünümüzün altında bulunan bilgi yazısı ve fotoğraflarıyla sizlere ne geleceğini bilir, herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Gönderim yaparken okul ismini ve öğretmenin adını paylaşmanızı ve talep ettiğiniz teslimat saatini seçmenizi rica ediyoruz.

Taşıma ücretlerimiz her bölgeye göre farklıdır.  İster sizin ister öğretmeninizin bulunduğu bölgesi seçebilir, hediyenizin nereye gideceğine karar verebilirsiniz. Ayrıca teslimat günü ve saatini belirleyerek 24 Kasım’da öğretmeninizi tam gününde harikalarla buluşturabilirsiniz. Tazelik garantisi, hızlı kargo ve güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla ürünlerinizi satın alabilir, Wish Flowers & Design farkıyla hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Keyifli ve iç ısıtan alışveriş deneyimi parmaklarınızın altında.