TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Ürün Tükendi.

Lisa Sarı Laleler

10 adet ithal sarı lale, 3 kandil beyaz orkide , okaliptus ve mevsim yeşillikleri ile 22 cm yükseliğindeki şeffaf cam vazo içerisine hazırlanan aranjman. Lisa Sarı Laleler , sarı lalelere eşlik eden orkide ve mevsim yeşillikleri ile ekibimiz tarafından sizin için tasarlanmıştır. Koşulsuz sevgiyi ifade eden sarı laleler ile duygularınızı çiçeğe dönüştürelim. Sevdiklerinizi özel bir günde mutlu etmek için Lisa sarı lale aranjmanımızı tercih edebilirsiniz.

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Laleler hassas yapılarından dolayı sıcaklığa bağlı olarak açabilirler. Buket teslim edildiğinde lalelerin görüntüsü görseldekinden farklı  olarak açmış olabilmektedir.

 

Bakım Önerisi

Lisa sarı lale aranjmanımız elinize ulaştıktan sonra çiçeğinize serin bir ortam sağlamalısınız . İki günde bir çiçeklerin saplarının ucundan verev şekilde keserek, yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır. 

Ürün Kodu: 1073
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!