TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Karanfil Buketi

Sıralama:

Karanfiller tüm dünyaya yayılmış, kokusuyla ve görüntüsüyle herkesler tarafından beğeni toplayan bir bitki türüdür. Karanfil çiçeğinin bulunduğu ortamdaki enerjiyi yükseltme gibi güzel bir özelliği vardır. Kesme çiçekler arasında en fazla rağbet gören çiçek türü karanfil çiçeğidir. Karanfil çiçeği çeşitli renk seçenekleri ile her ortamı canlı kılar ve ferahlatır. Kolay yetiştirilebilir bir çiçek türüdür.

Birine hediye etmek için tercih edilebilecek en güzel çiçektir. Renkleriyle iç açan bir karanfil buketine kimse hayır diyemez. Tüm özel günleriniz için karanfillerden yararlanabilirsiniz. Yeni iş, yeni ev, doğum günü, sevgililer günü, öğretmenler günü, anneler günü, açılış törenleri ve daha bir sürü unutulmaz günün kurtarıcısı olacaktır. Bir Buket çiçekle tüm ömrünüz boyunca güzel anılmak istiyorsanız eğer, sevdiklerinize karanfillerden oluşmuş bir buket çiçeği armağan edebilirsiniz.

Düğün, nişan, kız isteme gibi önemli adımlar atacağınız nadide günlerde karanfil buketleri ile ışık saçabilir, tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Sade gelinliklerin tamamlayıcısı karanfiller, hafızalarda yer ederek, özel gününüzü unutulmaz kılacaktır. Gelin çiçeği olarak kullanılacağı gibi, kız isteme çiçeği olarak da tercih edilebilir. Beyaz karanfillerin bir araya gelmesiyle oluşmuş bir buket çiçekle, masumiyetinizi ve saf sevginizi yansıtarak, hayatınıza dahil etmek istediğiniz insanı etkileyebilirsiniz.

Karanfil bitkisi uzun ömürlü ve kolay bakılan bir tür olduğu için çiçek severlerin vazgeçilmezi olmuştur. Karanfil çiçek olduğu gibi aynı zamanda baharat olarak da işlev görür. Baharat olarak tüketilen karanfilin insan vücuduna saymakla bitmeyecek faydaları vardır. En sık duyulan ve önemli faydası, öksürük kesici olmasıdır. Bunun yanında bağışıklığı artırmaya yardımcı olur. Kemik sağlığına da son derece faydalıdır. Karanfil çiçekleri de bulunduğu ortama bir o kadar fayda sağlar. 

Karanfil Çiçeğinin Anlamı

Tüm çiçeklerin kendine has anlamları bulunmaktadır. Çiçekler renk seçeneklerine göre de anlamda değişiklik gösterirler. Kokusu ve sayısız faydasıyla çok sevilen karanfiller, çekici ve sevgi anlamına gelmektedir. Bundan dolayıdır ki sevdiklerimize takdim edebileceğimiz en manidar çiçeklerden birisi olmaya hak kazanmıştır. Beyaz, kırmızı, mor, sarı ve pembe renklerde yetişen karanfillerin renklerine göre anlamlarına değinelim:

Beyaz Karanfil: Saflık ve şans anlamına gelen beyaz karanfil, yeni bir iş görüşmesine gidecek yakınlarımıza, özür dilemek istediğimiz sevdiklerimize sunabileceğimiz en güzel hediye olacaktır.

Kırmızı Karanfil: Hayranlık, sevgi ve aşk anlamına gelen kırmızı karanfiller, özel günlerimizde sevdiğimize iletmek istediğimiz manidar mesajı doğrudan yansıtır.  Kırmızı karanfil buketleri tüm özel anları unutulmaz kılacaktır.

Pembe Karanfil: Şükranlık anlamına gelen pembe karanfiller, teşekkür etmek istediğimiz insanlara takdim edebileceğimiz en güzel hediye olacaktır. Bu güzel anlamı sayesinde açılmayacak kapı, alınmayacak gönül yoktur. Görsel şölen yaratan pembe karanfiller, mis kokularını yayarak herkesi büyülerler.

Mor Karanfil: Asalet ve yoğun bağlılık anlamına gelen mor karanfiller, tüm renk çeşitleri arasında en az rastlanan karanfildir. Yeni iş, yeni ev ziyaretleri için tercih edilecek güzel bir alternatiftir. Mis kokusu sayesinde bulunduğu ortamı cennete çevirecektir. 

Sarı Karanfil: İçten duygu ve samimiyet anlamına gelen sarı karanfiller, özellikle açamadığınız duygularınızı ifade ederken kullanabileceğiniz bir çiçektir. Renginin güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine toplayan sarı karanfiller, aynı zamanda zarif bir hediyedir.

Karanfil Buketi Sipariş Ver

Özel günlerinizde, duygularınızı daha iyi yansıtabilmek adına ihtişamlı karanfillerden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz mesajı, seçmiş olduğunuz renkte ki karanfil sayesinde karşınızdaki kişiye masum bir yolla iletmiş olursunuz. Çiçekler, duygularımızı ifade edebilmenin en saf ve güzel yoludur. Sizde sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesmek istiyorsanız eğer, sitemize göz atıp, kendinize uygun karanfil buketini seçerek siparişinizi oluşturabiliriz.

Wish Flowers Design çiçekleri sayesinde tüm sevdiklerinizin yüzünde tebessüm sebebi olabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı karanfil buketi arayışı içinde iseniz eğer, tam olarak doğru yerdesiniz. Wish Flowers Çiçekleri özenle hazırlanmış bir şekilde hizmetinize sunulmuştur. Sitemizden zevk ve bütçenize uygun karanfil çiçeğini seçip, adımları takip ederek kolay bir şekilde siparişinizi oluşturun. Bizde güvenilir bir şekilde aynı gün adresinize teslim edelim.

Renkli Karanfil

Renkli karanfiller, türlerine göre de farklılık gösteren çiçek türleri arasında yer alır. Ilımlı havaları çok seven karanfillerin genel renkleri: kırmızı, beyaz, mor, pembe, beyaz şeklinde sıralanabilir.

Taç yaprakları ve sahip olduğu zarif çiçekleriyle renkli karanfillerin görünümü adeta insanı büyüleyen cinstendir. Sevdiğinize rengârenk karanfillerden kocaman bir buket yaparak, onu özel hissettirebilirsiniz.

Karanfil çiçeğinin her rengini Wish Flowers Design’de bulmanız çok kolay. Her rengi farklı bir anlam, farklı bir dünya taşıyan renkli karanfillerden beyaz olanlar, temizliği ve sağlığı temsil eder. Masumiyetin ve gerçek sevginin temsilcisi ise elbette pembe karanfillerdir. Aynı zamanda duygusallığında temsilci rengi olan pembe karanfiller, özellikle de duygularını yoğun şekilde yaşayan sevdiklerinize göndermek için oldukça uygundur. Kırmızı her zaman aşkı ve tutkuyu simgeleyen renk olmuştur. Kırmızı karanfiller de sonsuz aşkın ve bağlılığın göstergesi olan renktir. Aşkınızı belli etmenin en güzel yolu kırmızı karanfiller olabilir.   

Hem görüntü hem de muhteşem kokusuyla renkli karanfiller, herkesin kalbini çelmeyi başaran bir çiçek türüdür. Pek çok renkte insanları büyüleyen renkli karanfillerin, bir sene içinde yalnızca iki kez çiçek açması, bu çiçeği diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliklerinden biridir. Tüm karanfil renklerinin tamamen kendine özgü anlamları ve özellikleri vardır. Hayatınızda değer verdiğiniz kişilere anlamları ve renklerine göre renkli karanfil buketi ya da aranjmanı oluşturup hafızalarda unutulmaz bir yer edinebilirsiniz.

Tüm bunlarla beraber karanfil çiçeğinin seksenden fazla ayrı özelliklerde çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca bünyesinde de 2000’e yakın alt cinsi bulunmaktadır. Kesme çiçekçilik konusunda bir öncü olan karanfil çiçeği kırmızı, pembe, beyaz renkleriyle adeta vazgeçilmezdir.  Renkli karanfiller, hem kış hem bahar aylarında bakımı rahat şekilde yapılabilen ve her an taze tutulmaya uygun bir çiçek türüdür. İstediğiniz her an bir bahçe marketten renkli karanfil tohumu satın alabilir ve evinizin bir köşesinde ya da bahçenizde rengârenk karanfiller büyütebilirsiniz. Karanfilin birbirinden güzel ve büyüleyici renkleri mevcuttur.

Renkli karanfillerin her bir anlamı da fazlasıyla ilgi çekicidir. Tabi bununla beraber kokusu da baş döndürecek niteliktedir. Her bir renginin taşıdığı özel anlamlar ve akıllarda kalıcı kokusuyla renkli karanfiller her zaman ilk tercih edilen çiçekler arasında yerini koruyor.

Renkli Karanfil Fiyatları

Anlamı, görünüşü ve kokusu itibariyle her zaman bir numara olan renkli karanfiller, naifliğin ve zarafetin temsilcisi olan çiçeklerdir. Özellikle de düğün, nişan gibi merasimlerde, törenlerde renkli karanfiller tercih edilmektedir.

Çiçeklerin tazeliği ve güzelliğine çok önem veren Wish Flowers Design, renkli karanfilleri sizin isteğiniz doğrultusunda aranjman haline getiriyor ve özel gün ve gecelerde akıllarda kalmanızı hedefliyor. Renklerin baş döndürdüğü, müthiş kokusunun akıllara kazındığı renkli karanfiller sayesinde masum aşkınızı ve sevginizi en anlamlı şekilde hayatınızda olmasını istediğiniz kadına iletebileceksiniz.

Uzaktan internet üzerinden çiçek siparişi vermek, günümüzde internete kolay ulaşımdan kaynaklı olarak çok daha basit bir hal aldı. Birçok çiçek firmasına tek bir tıkla ulaşmak artık mümkün. Her fiyat aralığında, her çeşit çiçek çok kolay ulaşılabilir vaziyette. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Bunlardan ilki, çiçek siparişi verilen firmanın güvenilirliği. Sadece uygun fiyatlı diye güvenilirliğinden emin olmadığınız firmalardan çiçek sipariş ettiğinizde, hem nakitten hem de zamandan kaybedebilirsiniz. Aynı zamanda küçük bir sürprizle yüzünü güldürmek istediğiniz sevdiklerinize rezil olma ihtimali de var.

Bu noktada bilinir ve işinde başarıyı yakaladığından emin olduğunuz çiçek firmalarından çiçek sipariş etmelisiniz. Wish Flowers Design, çiçek ve çiçeğe dair her konuda size garanti sunuyor. İstanbul içinde bulunan her bölgeye, uzaktan çiçek sipariş ettiğinizde gün içerisinde çiçeği iletmek istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Firmamız tarafından her gün güncellenen ve düzenli bakımı yapılan taze çiçekleri ve tabii renkli karanfil çeşitlerini sizler için minimum fiyatlandırma politikası ile satışa sunuyoruz. İstiyoruz ki, herkes Wish Flowers güvencesiyle sevdiklerinin yüzüne bir gülümseme olarak konsun. Web sitemizde yer alan bin bir çeşit mis kokulu çiçek arasından tercihinizi yapıp, çiçeği ulaştırmamızı istediğiniz adresi bize belirtmeniz yeterli. Ayrıca iletmek istediğiniz iyi dilek, temenni, tebrik gibi özel notlarınızı sizler için özel olarak kağıda basıp oluşturduğunuz çiçek ve çiçek aranjmanlarının içine ekliyoruz. Müşteri memnuniyetine çok önem veren Wish Flowers Design, İstanbul’da güvenli ve kaliteli çiçekçiliğin tek adresi.