TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Ürün Tükendi.

Aurora Karışık Buket

Nightingale gül, Athena Beyaz gül, Baby pink çardak gül, Mavi ortanca, Delphinium, Antoryum, lisyantus ve mevsim yeşillikleri ile ekibimiz tarafından sizin için tasarlanmıştır. Sıradışı buketimiz içerisinde Aurora'nın toplamda 6 adet ithal gül, 3 adet çardak gül, 2 adet delphinium, 2 adet antoryum, 1 adet mavi ortanca bulunmaktadır. Sevdiklerinize alışılmışın dışında bir hediye vermeniz için tasarımcılarımız tarafından çiçeklere eşlik eden yeşilliklere sanatsal bir hava katarak renklendirme yapılmıştır. 

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Bakım Önerisi

Buketiniz elinize ulaştığında ilk yapmanız gereken, buketiniz için uygun olan vazoyu seçip temiz su ile doldurarak vazoya yerleştirmektir. İki günde bir çiçeklerin saplarının ucundan verev şekilde keserek, yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Ürün Kodu: 14241
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!