TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL
Sipariş Oluşturun
6785 ,00 TL (KDV Dahil)
Perla Karışık Lüks Buket

Wham gül, Pink Athena gül, Baby pink çardak gül , Sarah Bernhardt şakayık ve pembe anastasia ile ekibimiz tarafından sizin için tasarlanmıştır. Perla Karışık Lüks buketimizin içerisinde toplamda 15 adet ithal gül, 5 adet ithal çardak gül, 7 adet şakayık, 4 adet anastasia bulunmaktadır. En lüks pembe çiçeklerin buluşması ile oluşan gösterişli buketimizi sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz.

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Bakım Önerisi

Buketiniz elinize ulaştığında ilk yapmanız gereken, buketiniz için uygun olan vazoyu seçip temiz su ile doldurarak vazoya yerleştirmektir. İki günde bir çiçeklerin saplarının ucundan verev şekilde keserek, yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Ürün Kodu: 14267
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!