TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Kuru Çiçek ve Solmayan Gül

Sıralama:

Evlerimizi güzel eşyalarla döşesek de hep bir yanının eksik olduğunu düşünürüz. Dekoratif güzelliğini nasıl yakalayacağımızı düşünürüz. Bunun için en güzel yollar çiçeklerdir. Gerek renkleriyle gerek kokularıyla evimizin her köşesinde zarif bir detay olarak karşımıza çıkarlar. Aynı zamanda bitkilere önem veren ve bitki yetiştirmekten hoşlananlar için güzel bir aktivitedir. Evlerinizin havasını temizleyip ferahlatırken, dekor olma özelliği gösterdikleri için evinizi tek başına ön plana çıkarırlar.

Özel günlerde sevdiklerimizle beraber olmak ve onlarla bu mutlu anlarımızı paylaşmak isteriz. Geçmiş olsun demek, tebrik etmek, aşkınızı göstermek ve minnetinizi duyurmak için en zarif yol çiçek hediyesi vermektir. Canlı çiçekler bir demette sevdiklerimizi mutlu ederken, saksıda yetiştirebilecekleri bir hediye de seçerek çiçeklerin uzun yıllar onlarla olmasını sağlayabilirsiniz. Canlı çiçekler hoş kokularıyla bizi büyülerler. Capcanlı renkleriyle gözümüze hitap ederken ruhumuzu tazeler. Yeterli bakımını da sağladığınız an ondan güzel yoktur.

Ancak bazı zamanlar bakımlarını sağlamaya vakit bulamayabilirsiniz. Çok sevseniz de istemeden yaşamlarını kısaltabilir ve gelişmelerini önleyebilirsiniz. Kapalı mekanlarınızın peyzajında canlı çiçek kullanmak, en değerlilerinize dünyanın en güzel çiçeklerini hediye etmek istiyor ancak çabucak solmalarından ve bakımını sağlayamamaktan korkuyorsanız; kuru çiçek almak yapabileceğiniz en ince hareket olabilir. Özenle ve bozulmalarını titiz bir şekilde engelleyerek kurutulan çiçeklerimizle sevdiklerinize layık olan hediyeleri sunabilirsiniz. Kuru çiçeklerimiz canlıyken sahip oldukları kokularını kaybetmeden, etkileyici renklerini uzun yıllar koruyarak sizinle beraber uzun süre yaşayabilirler.

Doğayı evinize taşımanın en kolay yolu kurutulmuş çiçeklerdir. Siz onlara gidemeseniz de Wish Flower & Design olarak uzun yıllar saklayacağınız doğa harikası çiçekleri ayağınıza getiririz. Herhangi bir bakıma ihtiyaçları yoktur, tek yapmanız gereken saklarken kırmadan parçalamadan hareket etmektir. Lüks kalitede sunduğumuz birbirinden büyüleyici kuru çiçek seçeneklerimiz, kısa ömürlü canlı çiçeklere ve kokusuz yapay çiçeklere güzel bir alternatiftir.

Solmayan Gül Nedir?

Solmayan güller şoklama işlemi yapılarak son halini alan, kullanımma göre ömrünü 2-4 yıl arasında devamm ettirebilen canlı güllerdir. Solmayan güller asil renkleri, taptaze görüntüleri, içimizi ısıtan kokularıyla en sevdiğimiz çiçekler arasına giren çiçek türlerinden biridir. Sevdiklerimizle yaşadığımız özel günlere eşlik ederler. Anavatanı Asya ve Avrupa olsa da güzellikleriyle mest edip oldukça tercih dünyanın her yerinde yetiştirilir. Gül denilince akla ilk gelen şehir Isparta’dır, her şehirde yetişse de Türkiye’deki güllerin neredeyse %80 - 85’lik kısmı bu ildedir. Dalları dikenlidir; bu nedenle elinize alırken ve budarken dikkatli olmanız gerekebilir.

Özel Güllerin Bakımı

Uzun yıllar yaşayan ve soğuk mevsimlerde yaprağını döken bu olağanüstü çiçekler, serin ve az ışıklı ortamlarda yetişirler. Genellikle bahçe ortamında büyüseler de evde yetiştirmek isteyenler uygun toprak ve saksıyla yetiştirebilirler. Uzun ömürlü oldukları için, dallarından koparılsa da tazeliğini uzun süre yitirmezler.

Güneş ışığını çok sevmezler, ne kadar az güneş ışını olursa olsun doğrudan almamaları gerekir. Fazla güneş onları yakabilir ve öldürebilir. Sulamak için toprak kuruluğunun minimum olması gerekir. Suyu çok severler, bu nedenle ister bahçe ortamında ister vazoda olsun bol suya maruz kalmaları onlar için en iyisidir.

Sık değişen hava şartlarından hoşlanmazlar, stabil ilerleyen havalarda daha verimli yaşarlar. Saksıda yetiştirmek isterseniz toprak çömleklerden yapılma saksı tercih etmelisiniz. Güller için en iyi olan sıcaklık bu yolla korunur. Sitemizden buket ya da vazo olarak alacağınız güller eğer canlı gülse anında vazoya koymalısınız.

Solmayan Gül Kullanımları

Günümüzde bahçeli yerlerde yaşamak oldukça zordur. Metropolleşen dünyada bahçeli ev bulmak hem zordur hem de neredeyse lüks hale gelmiştir. Ancak güllere bayılıyor ve asil güzelliğinden vazgeçemiyorsanız saksılarda yetiştirmeyi deneyebilirsiniz. Fakat bakımını da sağlayamayacak olursanız harcadığınız emek boşa gider ve güllerinizi öldürebilirsiniz.

Ne olursa olsun güllerden ayrılamam diyenlerdenseniz, sitemizdeki tutku ve zarafet simgesi gül çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. İster buket ister saksı aranjmanlarımızı zevkinize göre gül çeşitleri ile düzenleyip sipariş verebilirsiniz. Ancak uzun ömürlü kalmalarını istiyorsanız kurutulmuş, solmayan güller sizin için harika bir dekor örneğidir.

Ters fanuslara titizlikle konumlandırdığımız şoklanmış güllerimizle, estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde, vitrin içleri ya da sehpa üstlerinde, dilediğiniz mekanda gönlünüzce sergileyebilirsiniz. Cam fanus sayesinde tüm güzelliğini net bir şekilde gösterirler.

Kendi dekorasyonunuzu kurutulmuş çiçekler ve solmayan kuru güllerimizle yaratabilirsiniz. Zahmetsiz, bakım istemeyen ve auranızı değiştiren şoklanmış gül ve çiçek tasarımlarından arzu ettiğiniz çeşidi seçerek şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Kurutulmuş çiçeklerden oluşan özel gün buketleri; sevdiklerinizle doya doya geçireceğiniz mutlu sofralarınızda, bir araya geldiğiniz salonlarınızda kullanabileceğiniz ve uzun yıllar sevgiyle saklayabileceğiniz müthiş bir alternatiftir.

Sadece kendinize değil, sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara hediye olarak da seçebilirsiniz. Doğum günlerinde beraber yaşadığınız günleri kutlamak, doğum yapan yakınlarınızı tebrik etmek, zorlu bir dönemden geçen dostlarınız moral kaynağı olmak ve aşkınızı partnerinize en zarif şekilde göstermek için solmayan gül tasarımlarından faydalanabilirsiniz.

Kuru Çiçek ve Solmayan Gül Siparişi

Sitemizde onlarca kategoride çiçek ve bitki türleri vardır. Doğa harikalarını evinize taşıyabilmek için kaliteden şaşmayan, nefis güzellikteki kuru çiçek ve solmayan güllerimizi sipariş edebilirsiniz. İster kuru çiçek demeti olarak buketlerde veya vazolarda tercih edin, ister şahaneliğini ortaya çıkaran ters cam fanuslarda aynı etkiyi yakalayın.

Yıllar boyu sizinle olabilecek kuru çiçekler, dayanıklı yapılarıyla her hatıranızı süslerler. Doğal görünümleriyle aşırılıktan uzaklaşan bu ürünlerimiz, her zevke ve bütçeye hitap edecek düzeydedir. Doğanın diğer hoş üyelerinden esinlenerek yaptığımız dekorlarla şık tasarımları hizmetinize sunarız. Böylelikle basitlikten kaçınır, size ve çiçeklerinize hak ettiği değeri veririz.

Siparişlerimiz, İstanbul içine ve seçilen bölgeye göre yapılır. Tercih ettiğiniz bölgeye göre taşıma ücretleri değişebilir. Yüz güldüren uygun fiyatlarımızla şahane ürünlerimize herkesin ulaşmasını hedeflemekteyiz. Çiçeklerinize, süsleyerek güzelliğini ön plana çıkarttığımız dekorlara, çiçeklerimizde kullandığımız diğer materyallere zarar vermeden özenle paketleriz. Böylece kargoda sorun yaşamaz ve ürünlerinize sapasağlam kavuşursunuz.

Ürünlerimiz aynı gün teslimat ve hızlı kargoyla hiç beklemeden mekanlarınıza güzellik katabilir, sevdiklerinizin yüzüne sımsıcak bir gülüş yerleştirebilirsiniz. Wish Flower & Design’la keyifli ve mis kokulu alışverişin tadını çıkarın.