TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Ürün Tükendi.

Magic Forest Özel Tasarım Yılbaşı Aranjmanı

Geyik ve yılbaşı süsleri ile hazırlanan bu çok özel tasarım yılbaşı aranjmanı, yeni yılda hediye edebileceğiniz ve benzerine ast raslanan tasarım ile sevdiklerinizi büyüleyebilirsiniz. Özel Ahşap el örgüsü sepet içerisine, yılbaşı süsleri, canlı çam dalları, kozalaklar, tarçın çubukları ve boyalı kuru çiçekler ile hazırlanan Magic Forest Özel Tasarım Yılbaşı Aranjmanı, gösterişli ve büyük boy olması ile yeni yılın büyülü atmosferini evlerinize taşıyacak.

8 adet gold mum,1 adet büyük geyik figürü, Canlı çam dalları, kozalaklar, tarçın çubukları, boyalı kuru süsler ve yılbaşı süsleri ile özel olarak hazırlanmıştır. Magic Forest Özel Tasarım Yılbaşı Aranjmanını süsleyen kar spreyi, tıpkı kış mevsimindeki bir ormanı yansıtmaktadır. Yılbaşı aranjmanlarının kalıcılığı diğer kesme çiçeklerden uzundur. Aranjmandaki çam dalları zamanla canlılığını yitirebilir. Kozalaklar, figürler,yılbaşı süsleri ve kuru çiçeklerin görüntüsü bozulmamaktadır. Canlı çam dalları kuruduktan sonra kuru çiçek objesi olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır. 

 
Yaklaşık Ürün Boyutu: En: 120-125 cm Yükseklik: 60-65 cm
Ürün Kodu: 14339
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!