TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Siparişini Takip Et
Sepetim0TL

Çiçekler, insanların birbirilerine karşı olan duygularını ifade etmelerinde en etkili araçlardan biridir. Günümüzde çiçekler birçok farklı amaç için tercih edilmektedir. İnsanlar sevgilerini ifade ederken, tebrik mesajı iletirken ya da özür dilerken çiçekleri kullanmaktadırlar. Kullanım alanına ve amacına bağlı olarak farklı çiçek çeşitleri öne çıkmaktadır. Sevdiğiniz kişilere karşı olan hislerinizi ifade etmek için şık ve anlamlı çiçekleri hediye edebilirsiniz. 

Hayatlarımıza farklı yön verdiğimiz ve yeni kararlar aldığımız dönemlerde bazı girişimlerde bulunmamız gerekmektedir. Örneğin, yeni başlangıç yapmak istediğiniz ve özür dilemeniz gereken kişiler için özel ve anlamlı bir buket hazırlayabilirsiniz. Böylelikle daha sağlam adımlarla ilişki kurabilirsiniz. Yeni başlangıç için çiçek seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Doğru çiçek seçimi, karşı tarafın duygularını direkt olarak etkileyeceğinden oldukça önemlidir. 

Yeni Başlangıçlar İçin Çiçek Tasarımları

Son yıllarda daha fazla öne çıkan ve yeni başlangıç yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen çiçekler; nergis, zambak, papatya, orkide, gül, sümbül ve dracaena olarak sıralanmaktadır. Bu çiçeklerin farklı ve şık aranjmanlarla bütünleşmesi, anlamının derinleşmesini sağlayacaktır. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek yeni başlangıçlar için tercih edebileceğiniz çiçekler hakkında bilgi alabilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinden kaliteli ve çeşitli çiçeklerimizi inceleyebilirsiniz. 

Nergis Çiçeği

Nergis çiçeği, çoğu zaman yeni başlangıçların simgesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle özür dileme amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Nergis çiçeği hem rengi hem de kokusu ile son derece ideal bir çiçek çeşidi olarak öne çıkmaktadır. Nergis çiçeği, yeni yıla giriş yapılırken de insanların birbirine hediye olarak aldığı çiçeklerdendir. Firmamızı ziyaret ederek en kaliteli ve bakımı nergis çiçeklerini temin edebilirsiniz. Çiçeklerimiz sayesinde daha güçlü bağlar kurarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 

Zambak

Zambaklar sade fakat şık bir yapıya sahip olduğu için farklı alanlarda öne çıkan çiçeklerdendir. Günümüzde düğünlerde gelin çiçeği olarak da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yapılan evliliklerin huzurlu olmasını büyük oranda etkilediği düşünülen zambaklar, ortama pozitif enerji yatmaktadır. Aynı zamanda yeni başlangıçlar için çok doğru bir çiçek tercihidir. Zambakların farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Beyaz zambaklar, özür dileme amacıyla sıklıkla tercih edilmekte ve çoğu zaman istenilen sonucu vermektedir. Zambakları sevdiğiniz kişilere hediye ederek onları mutlu edebilir ve gönüllerini kazanabilirsiniz. Yalnızca beyaz değil mor, pembe ve siyah gibi farklı renk seçenekleri arasından ihtiyacınıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. 

Zambaklarda renk seçimi oldukça önemlidir. Çünkü zambakların her rengi farklı bir anlamı simgelemektedir. Örneğin sarı renkli zambaklar genellikle arkadaşlığı temsil ederken mor renkli zambaklar ise asaletin simgesi olarak kabul edilmektedir. Firmamız üzerinden birbirinden farklı ve anlamlı zambak çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Özel aranjmanlarla bütünleşmiş olan zambaklarımız ile yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz.

Orkide

Orkideler, duygusal ilişkilerde ve yeni başlangıçlarda fazlasıyla öne çıkmaktadır. Kalbini kırdığınız kişileri mutlu etmek ve gönüllerini almak için orkideleri tercih edebilirsiniz. Özellikle mor renkli orkideler ile yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinize orkide hediye ederek onlara kendilerini değerli hissettirebilirsiniz. Uzman ekibimizle iletişime geçerek çiçeklerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Güller ve Karışık Buketler

Güller, birçok amaç için tercih edilen çiçeklerden biridir. Genel olarak duygusal anlamda bağ kuran kişiler arasında hediyeleşme amacıyla tercih edilmektedir. Güller, karşı tarafa hissettiğiniz yoğun duyguları ifade edebilmeniz için en kestirme yollardan biridir. Aynı zamanda güller gönül alma amacı ile de tercih edilmektedir. Yeni başlangıçlar yapmak istediğiniz kişilere gül hediye ederek süreci hızlandırabilirsiniz. 

Karışık buketler de sevdiklerinizle yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız onlara özür dileme çiçekleri göndermek istiyorsanız muhteşem seçimler olacaktır. Arkadaşlarınız, kız arkadaşınız, sevgiliniz veya ailenizden birisi için güller ve şakayıklardan oluşan karışık bir buketi tercih edebilirsiniz.

Wish Flowers & Design olarak sizler için birbirinden kaliteli ve anlamlı buketleri hazırladık. Firmamız bünyesinde yer alan çiçekler çok çeşitli ve derin anlamlara sahip olduğundan gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çiçeklerimizi yeni başlangıç yapmak istediğiniz ya da gönlünü kazanmak istediğiniz kişilere hediye olarak verebilirsiniz. Firmamızı ziyaret ederek sunduğumuz kaliteli hizmetleri inceleyebilir ve avantajları fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıntı bilgi edinmek ve uzman ekibimizden destek almak için tek yapmanız gereken firmamızı ziyaret etmek.