TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Gelin Arabası Süsleme

Sıralama:

Akılda kalıcı ve şık bir düğün detaylarda gizlidir. Damatlık, gelinlik düğünün yapılacağı mekân nasıl özenle seçiliyorsa, seçilen gelin arabası ve süslemeleri de aynı özenle hazırlanmalıdır. En özel günlerden biri olan düğün gününde şık ve zarif görünümlü bir araba oluşturmak istiyorsanız gelin arabanızı doğru objeler kullanarak tasarlamaya özen göstermelisiniz. Kullanacağınız çiçeklerin en tazesini ve en canlı renklere sahip olanını sitemizden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Wish and Flowers olarak gelin arabalarınızı en kaliteli şekilde süslemenizi amaçlamaktayız. 

Düğün hazırlıklarının planlanması pek çok detayın aynı anda düşünülmesini gerektiren süreçlerdendir. Fakat her aşamasında ince eleyip sık dokuyarak, ufak ayrıntılara dikkat ederek hayallerinizdeki düğüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örneğin gelin arabası süsü basit bir konu gibi gözükse de düğün sırasında fazlaca dikkat edilmesi gereken detaylar arasındadır. Düğün salonuna girişte dikkat çeken arabanın rengi, modeli, düğün temasına uygunluğu önemli olduğu gibi süslemesi de önem taşımaktadır. Yazın gerçekleştirilecek bir kumsal düğününde tema rengi mavi ise uçuk mavi, üstü açık modelde gelin arabası tercih edebilirsiniz. Arabanızı bembeyaz çiçeklerle süsletebilir, kır düğünü için arabanızı sadece ağaç dalları ile de süsletebilirsiniz. Sitemizden alacağınız çiçeklerle gelin arabanıza harika detaylar kazandırabilirsiniz. Fotoğraflarda en güzel karelere gelin arabalarınız ile ulaşabilirsiniz. 

Gelin arabası süslemede abartı yerine arabanın modeline uygun olarak seçilen sade ve şık süslemeler daha modern bir görüntü oluşturacaktır. Unutulmamalıdır ki gelin arabaları fotoğrafları süsleyen hoş bir arka plan oluşturmaktadır. Gelin arabanızı firmaya süsletebileceğiniz gibi gelin arabanızı kendiniz de kolaylıkla süsleyebilirsiniz. Arabanızın arka camına koyacağınız hoş bir çiçek zarif bir detay oluşturacaktır. Bunun dışında ayna süsleri de araba süslemesinde fazlaca tercih edilmektedir. Tüm bu detaylı çiçeklere sitemizden ulaşabilirsiniz. En özel gününüzde yanınızda yer almaktan gurur duymaktayız. Farklı renk tüllerle yapılan süslemeler düğün konseptine ve arabaya uyum sağlamalıdır. Tüller ve çiçeklerin birleşimi gelin arabanıza güzel bir hava kazandıracaktır.

Düğün arabası süslemek isteyen çoğu zaman alışverişi nereden yapacakları konusunda tereddütte düşmektedirler. Gelin arabasında kullanılacak süslerin çeşidine göre yapılacak alışveriş de değişecektir. Çiçekler ve yaprakların yoğunlukta olduğu bir süsleme düşünüyorsanız sitemize göz atabilirsiniz. En güzel çiçekleri arabanıza yerleştirerek en özel gününüzde mutlu anlara sahip olmanızı amaçlamaktayız. Gelin arabası süsleme fiyatları kullanılan süsün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatlı gelin arabası süslemelerini sitemizden inceleyerek tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Güvenilir alışverişin keyfini çıkartırken düğün gibi stresli bir günde işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Gelin Arabası Süsleme Çiçeği

Evliliğe adım atan her çift göz alıcı güzelliğe sahip çiçeklerle süslenen araba içerisinde güzel anılara sahip olmak isterler. Düğünlerin gözdesi olan gelin arabaları gelin ve damadın isteğine göre çeşitli süsler yardımı ile hazırlanmaktadır. Bu süsler içerisinde çiçekler önemli bir yer kaplamaktadır. Yeni dönemde gelin arabası süsleme modellerinde canlı çiçeklerle göze çarpan tasarımlar yer almaktadır. Farklı modellerdeki çiçeklerle süslenen gelin arabalarında yaz aylarında daha soft renkler mor, pembe ve tabii ki beyaz renkler fazlasıyla kullanılmaktadır. Gelin arabası süslemesinde en hassas noktalardan bir tanesi çiçek seçimidir. Gelin araba süslemelerinde zarafetin simgesi çiçekler kullanılmaktadır. Bu sebeple Wish and Flowers olarak en taze, en güzel çiçeklerle gelin arabalarınızı seri ve titizlikle hazırlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı çiçeklerimizi gönül rahatlığı ile sipariş ederek kaliteli hizmetin keyfini çıkartabilirsiniz.

En özel günlerden biri olan düğün günü için gelin arabası süslemeleri büyük önem taşımaktadır. Gelim ve damadın tercihlerine göre şekillenmekte olan gelin arabası süslemelerinin en can alıcı noktalarından biri çiçek seçimidir. Gelin arabasını süslemek için dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi araba ve düğün konsepti arasındaki uyumu yakalamaktır. Gelin arabaları üzerinde bulunan çiçek aslında geline atfedilmekte ve gelinin zarafetinin simgesi olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle zarafetle uyumlu olan çiçeklerin kullanılmasına özen gösterilmelidir. 

Çiçek gelin arabası süslemede kullanılan en klasik malzemedir. İsterseniz canlı çiçeklerle isterseniz de yapay çiçekler kullanarak gelin arabası süsleyebilirsiniz. Orkide, gül, papatya gibi çiçekler gelin arabası süslemede en çok kullanılan çiçekler arasındadır. Aynı şekilde gelin arabasında yer alan çiçekleri, gelin çiçek buket şekline benzer bir biçimde tasarlayarak var olan temayı koruyabilirsiniz. Çiçek süslemesi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, çiçeklerin tazeliğidir. Özellikle canlı çiçek kullanmak isteyenler için rüzgar ve güneş gibi etmenlerden kötü etkilenmemek için tazelik önemli bir konu oluşturmaktadır. En canlı çiçeklere sitemizden ulaşabilirsiniz. Çiçeklerin tazeliğini uzun süre koruması için çeşitli püf noktalardan da yararlanabilirsiniz. Tazeliğin gitmemesi için çiçeklerin altına ıslak bir sünger yerleştirebilir ya da üzerine saç spreyi sıkılası yöntemini kullanabilirsiniz. Eğer gelin arabasıyla uzun bir yolculuk gerçekleştireceksiniz yapay çiçek de kullanarak işlerinizi sağlama alabilirsiniz. Böylelikle bozulma gibi olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. 

Düğün arabası süslemede en favori çiçekler arasında beyaz güller, lisyantus, şebboy, glayör, astomerya gibi çiçeklerin soft renkleri de bulunmaktadır. Çiçek süslemelerinde araba renkleri ile çiçekler arasında uyum sağlanmasına özen gösterebilirsiniz. Uzun yola gidecekler ya da erken yola çıkacaklar kendi araçlarını kendisi süslemek istemektedirler. Bu gibi durumlarda canlı çiçekler, fiyonklar satın alarak kendi gelin aracınızı kolaylıkla süsleyebilirsiniz. Sitemizden hızlıca alışveriş yaparak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Wish and Flowers olarak web sitemizde gelin arabası süslerken ihtiyacınız olan tüm çiçekleri sizler için sergiledik. Her gelin ce damadın beğenisini kazanacak şekilde modellerimiz bulunmaktadır. Bu modeller arasından bütçenize ve tarzınıza uygun olanı seçerek işe koyulabilirsiniz. En özel gününüzde tasarlayacağınız gelin arabanız ile harika bir gün geçirebilirsiniz. 

Sağdıç Arabası Süsleme Çiçeği

Öncelikle sağdıç ne demek onunla başlayalım. Sağdıç, düğün hazırlıkları esnasında damada yardımcı olan kişiye denmektedir. Damat adayları sağdıçlarını genellikle yakın dostları ve akrabaları arasından seçmektedir. Sağdıç sayısı genellikle nedimelerle eşit olsa da bu konuda bir zorunluluk bulunmamaktadır. Sağdıçların çeşitli görevleri bulunmaktadır. Bu görevlerden bahsetmeden önce sağdıçlarla ilgili eski bir bilgi paylaşmak istiyoruz. Sağdıçlara eskide gelin şövalyeleri denilirmiş. Bunun sebebi düğün gününde gelini korumak ve onu sağ sağlım damada ulaştırmakla görevli olmalarıymış. Düğün esnasında gelinin diğer talipleri tarafından kaçırılmasını engellemek en büyük amaçlarıymış. Bir diğer görevleri de eğer gelinin ailesi damada kızlarını vermek istemezse gelini kaçırmakmış. Zamanımızda sağdıçların böyle bir vazifesi olmasa da pek çok önemli görevi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi de damada düğün konvoylarında eşlik etmektir. 

Düğün konvoyları gelin evinden düğün salonuna kadar evlenecek çiftlere eşlik etmektedir. Gelin arabasının hemen arkasında bulunan sağdıç arabasının da görüntüsü fazlaca önem taşımaktadır. Sağdıç arabası güzelce süslendiğinde gelin arabasıyla bütünlük oluşturarak hoş bir görüntü oluşturacaktır. Sağdıç arabası süslenirken gelin arabasına benzer çiçekler kullanılmaktadır. Böylelikle bütünlük sağlanmaktadır. Sağdıçların fazla olmasıyla konvoy oluşmaktadır. Bu durumda konvoy süsü kullanımında ortak bir tema oluşturulmaktadır. Wish and Flowers olarak en güzel çiçekleri sizler için sıralamaktayız. Çiçekler arasından seçeceğiniz modellerle gelin arabanızı ve sağdıçlardan oluşan konvoyunuzun şık bir tasarıma sahip olmasını sağlayabilirsiniz.