TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Sevgiliye çiçek notlarının nasıl olması gerektiği sıkça merak edilir. Çiçek siparişlerinde en fazla düşünülen kişi sevgili olarak bilinmektedir. Çünkü insanların en fazla değer verdikleri kişilerin başında sevgili gelir. Doğal olarak sevgiliye çiçek göndermek son derece önem arz eden bir konu olarak dikkat çekmektedir.

Bu konuda Wish Flowers ile harika çiçekler alabilirsiniz. Tabiki sevgililer günü çiçekleri gibi bi o kadar yazdığınız  notun önemli olduğu da görülmektedir. Yani çiçek ne kadar iyi olursa olsun not her zaman ön plana çıkmaktadır. Çiçeğin gideceği kişi sevgili olduğundan dolayı ona aşk dolu sözler söyleyebilirsiniz.

sevgiliye-cicek-notlari.jpg

Sevgiliye Çiçek Notlarında Aşkı Anlatmak Nedir?

İnsanların çiçek notlarını yazarken büyük bir çaba harcadıkları bilinir. Çünkü en iyi notu oluşturmak son derece önemlidir. Burada dikkat edilecek nokta ise sevdiğinizi mutlu etmeye çalışmanızdır. Özellikle bunu yaparken ona aşık olduğunuzu en iyi şekilde gösterin.

Aşkı notlar eşliğinde anlatmak her zaman için mutlu olmaya yarar. Aşık olduğunuz kişi mutlu olduğu zaman sizde bunu paylaşmış olursunuz. Wish Flowers üzerinden aranjman, buket ve daha birçok çiçek siparişi vererek bu harika notları ekleyebilirsiniz.

 • Yaşadığım en değişik ve en güzel duyguları senin sevginle elde ettim sevgilim. Sonsuza kadar seni çok seveceğim.
 • Sahip olduğum en kutsal duygu senin sevgin! Bu sevgi sonsuza dek sürecek.
 • Sana olan büyük aşkımı anlatmaya cümleler yetmez... İyi ki varsın sevdiğim.
 • Gönderdiğim çiçekler bile senin güzelliğine erişemez. Yüreğimde yer alan en özel kişiye sevgilerle.

Sevgiliye Çiçek Notu Yazarken Samimi ve Duygusal Olun

Notların içeriğinde samimi olmak çok önemli bir unsurdur. Yapmacık sözlerden ve sıradanlıktan uzak durmak gerekir. Aksi halde sevgiliniz bu durumdan hoşnut olmaz. Ayrıca samimi olan bir çiçek notunun duygusal olması da önemli görülmektedir. Notu okuyan sevgilinin bundan hoşnut olması size verdiği değeri arttırır.

 • Varlığın dünyamı aydınlatıyor. Hayatımın neşe, mutluluk ve huzur kaynağı sensin.
 • Sevgimiz paylaştıkça daha çok çoğalacak. Bu çoğalan sevginin kaynağı ise güzel gözlerin...
 • Bugün, yarın ve her gün seni sevmeye devam edeceğim. İyi ki benimlesin...

Sevgiliye Çiçek Notlarında Özel Günleri Unutmayın

Özel günler arasında ilk akla geleni Sevgiler Günü olarak bilinir. Özellikle her sevgili bu günü anlamlı ve güzel geçirmek ister. Zaten Sevgililer Günü için en fazla gönderilen hediye çiçek olarak bilinir. Sevgililer Günü için gül, karışık buket, orkide ve birçok farklı ürün sipariş edebilirsiniz. Tabi çiçek gönderirken nota dikkat etmekte oldukça önemli olacaktır.

Tabi özel günler sadece Sevgililer Günü ile sınırlı değildir. Doğum günü, tanışma yıldönümü ve daha birçok özel gün bulunabilir. Bundan dolayı notun içeriği özel günün anlamına hitap etmelidir. Ayrıca https://www.wishflowersdesign.com adresine tıklayarak sevdiğiniz kişiyi memnun ve mutlu edebilirsiniz.

 • En güzel yüzlü insanın hayatımda olması bana huzur veriyor... Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
 • Doğum günün kutlu olsun hayatım... Seni tanıdığım için çok şanslıyım.
 • Her gün daha çok seviyorum seni... Ömrüm yettiği sürece sevmeye devam edeceğim. Varlığın dünyamı aydınlatan bir güneş olmaya devam edecek.

Sevgiliye Çiçek Notlarında Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlatırsınız?

Sevgiliye çiçek notlarının aşk dolu olması beklenen bir durumdur. Bu aşk dolu notlar karşı tarafın kendini özel hissetmediğim sağlayacaktır. Zaten karşı taraf notu okurken sizin ona aşık olduğunuzu hissetmek ister.

Buda anlamlı ve aşk dolu sözlerle mümkün olarak görülür. Ayrıca aşkınızı notla karşı tarafa anlatmak oldukça iyidir. Yüzüne karşı söylemekte zorlandığınız her şeyi not ile aktarma şansınız bulunur.

 • Ne şiir ne masal sana olan aşkımı anlatmaya yetmez. Ancak iki kelime benim için değerli... Seni Seviyorum.
 • Sevmeye ilk senden başladığım için çok şanslıyım. Hayat seni karşıma çıkardı.
 • Yaşamımda en mutlu olduğum anlar senin yanında olduğum anlardır. Varlığın bana huzur veriyor meleğim...

Sevgiliye Çiçek Notunda Motive Edecek Aşk Sözü Çeşitleri

Sevgiliye çiçek notlarının aşk dolu olması kadar motive edici olmasıda önem arz eder. Çünkü sevgiliye değer vermek sadece aşkınızı itiraf etmekle mümkün olmaz. Bunun için motive edici sözlerde çiçek notlarının içerisinde olmalıdır. Ayrıca motive edici aşk notlarının olumlu etkisi son derece fazla olur. Sevgiliniz ona değer verdiğinizi görerek bundan çok memnun kalır.

 • Çiçekler açtığı sürece dünyadan umut eksik olmaz. Sen de umudunu ve içindeki yer alan ışığı asla kaybetme. Hep mutlu ol!
 • Yeryüzünde senden daha güzel bir çiçek bulmak imkansız. İyi ki varsın sevdiğim.
 • Benimle olan birlikteliğinin her saniyesinde sana aşığım.

Sevgiliye Çiçek Notu Yazarken Romantik Olun

Sevgiliye sunulacak çiçek notlarının romantik olması zaten beklenen bir durumdur. Çiçeği gönderen kişi normalde romantik olmasa bile bunu notta farklı yansıtması gerekir. Çünkü her sevgili kendine gelen notun romantik içerikli olmasını arzu eder.

Tabi gerçekte romantik olan kişiler için hiçbir sorun yoktur. Bu romantiklik zaten nota yansıyacaktır. Yani sevgiliye çiçek notunun romantik yapıda olması her zaman için önemlidir.

 • Mutluluk kelimesinin eş anlamlısı benim için sadece sensin...
 • Seninle olmak bana özel olduğumu hissettiriyor. Seni sevmek ise cenneti bana getiriyor.
 • Mutluluk kaynağımsın yarınlarım için bir merhabasın sevgilim.

Sevgilini Mutlu Edecek Notlarla Ona Değer Verdiğini Göster

Sevgilinin beklentileri arasında değer görmek her zaman için vardır. Tabi bu değerin gösterilmesi sadece davranışlar ile mümkün olmaz. Bu konuda çiçek notları son derece iyi bir materyal olarak karşımıza çıkar.

Notta her alan mutlu edici sözler sevgilinize değer verdiğinizi göstermenize yardımcı olacaktır. Bundan dolayı sevgiliyi mutlu etmeye yarayan sözleri notlarda en iyi şekilde göstermeye gayret edin.

 • Mutluluk için seni sevmek bana yetti. Benimle olduğun her saniye bana büyük bir mutluluk veriyorsun.
 • Her çiçek güzeldir. Ancak senin olduğun yerde ve güzelliğinin karşısında çiçekler bir sönük kalır.
 • Güzel gözlerin, benim dünyayı sevmemi sağladı. Seni her zaman seveceğim.

Sevgiliye Çiçek Notunun Aşk Dolu Olmasının Avantajları

İnsanların sevgilerini dile getirmek için birçok yolları vardır. Bu yollar içerisinde çiçek göndermek ayrıca bir öneme sahip olarak bilinir. Seçilen çiçekler ona değer verdiğinizi göstermeye yaramalıdır. Özellikle beyaz orkide, kırmızı gül aranjmanı, kutuda aranjman vb. ürünler tercih edilebilir. Ayrıca sevginizi notlarla göstererek karşı tarafın gözünde değerinizi arttırabilirsiniz.

 • Hayaller güzeldir, seninle olunca... Hep yanımda ol ve bende hep seni seveyim.
 • Beni bu hayatta yaşatan ve huzur veren tek duygu senin olduğunu bilmek!
 • Aşk benim için sadece seninle olmak. Senden başka mutlu olacağım hiçbir şey yok bu hayatta.
 • Sensiz geçen yıl umarım bir önceki yılımızdan daha güzel olur. İyi ki seninleyim aşk çiçeğim.

Sevgiliye çiçek notları için birçok alternatif olduğu görülmektedir. İstediğiniz notları seçerek onu mutlu edebilir ve hayatınıza anlam katabilirsiniz. Özellikle sevgi dolu her notun değerli olacağını söylemek yanlış olmaz. Aşık olduğunuz kişiye Wish Flowers üzerinden çiçek gönderirken muhteşem notları keyifle ekleyebilirsiniz. Unutmayın çiçeğin tamamlayıcısı bu notlar olacaktır.