TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Ürün Tükendi.

Bronze & Gold Elegance Geyikli & Mumlu Özel Tasarım Yılbaşı Aranjmanı

Geyik figürü ve yılbaşı süsleri ile hazırlanan bu çok özel tasarım yılbaşı aranjmanı, yeni yılda hediye edebileceğiniz ve benzerine ast raslanan tasarım ile sevdiklerinizi büyüleyebilirsiniz. Gold ve bronzun harika uyumu ile aynı zamanda yeni yılın büyülü atmosferini evlerinize taşıyan bir dekoratif olarak evlerinize renk katabilirsiniz. 

3 adet bronz mum,1 adet geyik figürü, Canlı çam dalları, boyalı kozalaklar, boyalı kuru süsler ve yılbaşı süsleri ile özel olarak hazırlanmıştır. Yılbaşı aranjmanlarının kalıcılığı diğer kesme çiçeklerden uzundur. Aranjmandaki çam dalları zamanla canlılığını yitirebilir. Kozalaklar, figürler,yılbaşı süsleri ve kuru çiçeklerin görüntüsü bozulmamaktadır. Canlı çam dalları kuruduktan sonra kuru çiçek objesi olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır. 

 
Yaklaşık Ürün Boyutu: Yükseklik: 75-80 cm En:70-75 cm
Ürün Kodu: 145228
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!