TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Ürün Tükendi.

Daphne Lüks Büyük Buket

Fuşya şakayık, Çardak gül, Wham pembe gül, Lila gül, Hermosa gül, Turuncu gül, Turuncu anastasia, Apple Jack gül, Fuşya krizantem, Turuncu krizantem, lisyantus ve eşlik eden lavanta ile ekibimiz tarafından sizin için tasarlanmıştır. Daphne Lüks Büyük buketimiz içerisinde toplamda 20 adet ithal gül, 3 adet turuncu  anastasia, 10 adet fuşya krizantem, 5 adet turuncu krizantem, 10 adet çardak gül, 3 adet pembe şakayık, lisyantus ve lavanta bulunmaktadır. Renklerin harika uyumu ile içinizi ısıtan lüks buketimizi sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz.

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

 

Bakım Önerisi

Buketiniz elinize ulaştığında ilk yapmanız gereken, buketiniz için uygun olan vazoyu seçip temiz su ile doldurarak vazoya yerleştirmektir. İki günde bir çiçeklerin saplarının ucundan verev şekilde keserek, yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Ürün Kodu: 14369
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!