TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Siparişini Takip Et
Sepetim0TL

Kutuda Gül

Sıralama:

Kutuda Gül Siparişi, Kutuda Gül Fiyatları

Çiçek denildiğinde ilk akla gelen ve birçok çeşide sahip olan güller en özel aranjmanlarla sunulmaktadır. Kutuda gül birçok alanda hediye olarak kullanılabilir. Örneğin yıl dönümü, doğum günü, buluşma gibi özel günlerde kullanılacağı gibi sıradan bir zamanda da hediye maksadıyla kullanılabilir. Kutuda güller birbirinden farklı kategorilere ayrılmaktadır. Kutuda güller hem zarafetli hem etkileyici hem de ekonomik olmasıyla göze çarpmaktadır. Kutuda güller birbirinden farklı renklere sahiptir. Mevsim şartlarına bağlı olarak güllerin renklerinde farklılıklar olabilir. 

Sitemizde bulunan birbirinden farklı kutuda gül için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz sizlerin gönlünü hoş etmek ve sevdiklerinize en şık hediyeleri vermek için daima en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sizler için kıymetli olan kişilere alabileceğiniz birbirinden farklı aranjmanlara sahip kutuda güller ile onların nazarında daha iyi bir konuma gelebilirsiniz. 

Kutuda Kırmızı Gül

Kırmızı gül derin anlamlara sahiptir. En bilineni ise, birine kırmızı gül hediye etmenin gönül bağı anlamına gelmesidir. Yani kırmızı güller birine kalbinizi kaptırdığınızı, yoğun duyguları sembolize eder. Aşk ve tutkunun yanında birine kırmızı gül vermeniz ona derin saygı duyduğunuzu ve hayatınız için çok değerli olduğunu göstermektedir. 

Kırmızı güller artık sadece buket olarak hediye edilmemektedir. Birçok farklı aranjmanlarla karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda kutuda kırmızı güller gözde bir konuma gelmiştir. Herkes için özel olarak hazırlanan kutuda kırmızı güllerin kutularına istediğiniz yazıları da yazdırabilirsiniz. Çeşitli aranjmanlarla karşınıza çıkan kırmızı güllerin bir diğer çeşidi ise kutunun içine konulan atıştırmalıklardır. Kutuda kırmızı güller atıştırmalıklarla birlikte daha hoş bir hâle gelmektedir. Hediye olarak kutuda kırmızı gül göndermek istediğiniz kişiler tatlı atıştırmalıklarla da karşılaştıklarında adeta bir kere daha sürpriz yapmış olacaksınız. 

Sitemiz birbirinden farklı, şık ve özel kutuda kırmızı gül aranjmanları sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından sipariş oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinize kutuda kırmızı güller ile şık bir hediye vermek isterseniz, sitemizden sipariş verebilirsiniz. 

Siyah Kutuda Gül

Siyah kutuda güller şıklığa ayrı bir hava katabilirsiniz. Siyah kutuda güllerin kutuları kare olabileceği gibi yuvarlak kutuda güller de olabilir. Siyah kutuda güller birbirinden özel birçok aranjmanlar ve renk çeşitleri ile sunulmaktadır. Siyah kutuda gül, birbirinden farklı ve renkli birçok çeşidi ile şıklık için en çok tercih edilenlerden biridir. Siyah kutuda taze ve canlı rengarenk güller ile özel günleriniz unutulmaz bir hâl alır. Siyah kutuda özel aranjmanlarla hazırlanmış gülleri hediye ettiğiniz kişiyi de oldukça mutlu edebilirsiniz. 

Sitemizde siyah kutuda güller en uygun fiyatla karşınıza çıkmaktadır. Siyah kutuda güller sevdiklerinizi mutlu edecek en şık hediyedir. Siyah kutuda gül hediyeniz ile şıklığınızı kanıtlamış olacaksınız. Sitemizde birçok farklı seçeneği bulunan siyah kutuda güller, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Kutuda Beyaz Gül

Geçmiş zamandan günümüze kadar sevginin en masum halini temsil eden beyaz güller zarif düşünen insanların her zaman ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Kutu güllerin bu kadar popüler olması ile kutuda beyaz güller de sıklıkla tercih edilmektedir. Kutuda beyaz güller, sevdiklerinize karşı tüm masum duygularınızı ifade etmektedir. Gerçek aşkı temsil edem beyaz güller hayatınızdaki insana verebileceğiniz en anlamlı hediyedir. 

Son zamanlarda fazlasıyla göz önüne çıkan ve ansızın gelen sürpriz olma yolunda yürüyen kutu güller şık duruşuyla çoğunlukla kadınların kalbinde yer edinmektedir. Son derece sistemsel ve kalıcı olan solmayan güller sanılanın aksine gerçek güllerden elde edilmiştir. Kutu içinde beyaz güller senelerce ilk alındığındaki tazeliğini ve şıklığını sürdürerek hatıralarınızı dinç tutar. 

Özel anlarınız için oldukça değerli ve kurtarıcı bir rol oynayan beyaz güller oldukça ekonomik olup hediye edildiği kişiye de değerli olduğunu hissettirir. Masumiyeti ve saflığı simgeleyen beyaz güller aynı zamanda barışı da simgelemektedir. Küs olduğunuz kişilere beyaz güller alarak barış teklif edebilirsiniz. Kutuda beyaz güller almak isterseniz sitemiz sizlere kutuya istediğiniz yazıyı yazma imkanı da vermektedir. Sevginin masumiyetini öne çıkaran kişiler için sitemizdeki beyaz güller oldukça idealdir. 

Kutuda Gül Fiyatları

Çiçek aleminin en gözde ve en sık tercih edilen çiçeklerinden biri olan güller birbirinden farklı birçok seçeneği ile sitemizde bulunmaktadır. Duygularınızı kolaylıkla açamadığınız durumlarda farklı anlamlara gelen kutu içinde güllerimizi alarak hislerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sitemiz beyaz, pembe, sarı, kırmızı, lacivert gibi renklerde birçok gül alternatifini sunmaktadır. 

Sitemiz lider konumda olan gülleri özel aranjmanlarla bütünleştirerek şık bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Sitemiz Türkiye’nin hangi şehrinde ikamet ederseniz edin en canlı gülleri, en özel aranjmanları ile her zaman sizlerle. 

Wish Flowers & Design olarak sizlere sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en özel aranjmanlara sahip gülleri sunmaktayız. Sitemizde bulunan kutuda gül seçeneklerinden sevdiklerinize en uygun olanını seçerek onların gönüllerini kazanabilirsiniz. Kutu güllerinize en hızlı şekilde ulaşmak, güvenli ödeme yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizden sipariş oluşturmaktır.