TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Siparişini Takip Et
Sepetim0TL
Sipariş Oluşturun
4315 ,00 TL (KDV Dahil)
Lony Karışık Buket

Pembe şakayık, Çardak gül, Wham pembe gül, pembe anastasia, fuşya krizantem, pembe krizantem, orkide kandili ve eşlik eden okaliptus ile ekibimiz tarafından sizin için tasarlanmıştır. Lony karışık buketimiz içerisinde toplamda 5 adet ithal gül, 2 adet pembe anastasia, 5 adet fuşya krizantem, 10 adet pembe krizantem, 6 adet çardak gül, 2 adet pembe şakayık ve 3 adet orkide kandili bulunmaktadır. Pembe tonlarının buluşması ile baharı anımsatan buketimizi sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz.

Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

 

 

Bakım Önerisi

Buketiniz elinize ulaştığında ilk yapmanız gereken, buketiniz için uygun olan vazoyu seçip temiz su ile doldurarak vazoya yerleştirmektir. İki günde bir çiçeklerin saplarının ucundan verev şekilde keserek, yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Ürün Kodu: 14340
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!