TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Ürün Tükendi.

Nutcracker Özel Tasarım Yılbaşı Aranjmanı

El yapımı ithal,ahşap Fındıkkıran figürleri ve yılbaşı süsleri ile hazırlanan Nutcracker Özel Tasarım Yılbaşı Aranjmanı, yeni yılda sevdiklerinize hediye edeceğiniz bu tasarım sevdiklerinize Fındıkkıran Hikayesinin büyülü dünyasını hatırlatacaktır. 

2 adet Fındıkkıran figür, Canlı çam dalları, kırmızı Ilex dalları, gold kozalaklar, gold ve kırmızı kuru süsler ile özel olarak hazırlanmıştır. Yılbaşı aranjmanlarının kalıcılığı diğer kesme çiçeklerden uzundur. Aranjmandaki ilex ve çam dalları zamanla canlılığını yitirebilir. Kozalaklar, figürler,yılbaşı süsleri ve kuru çiçeklerin görüntüsü bozulmamaktadır. Canlı çam dalları ve ilex dalları kuruduktan sonra kuru çiçek objesi olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Fındıkkıran figürler el yapımı olduğu için tasarım değişikliği olabilmektedir. Bu değişiklik figürün şapkası ve üzerindeki renklerde farklılık gösterebilir. Tasarımlarımızın tazeliğini garantilemek için çiçeklerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Çiçekler mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tasarımların formunu değiştirmeden mevsimin çiçeklerine uygun olarak ürününüz özenle hazırlanacaktır. Yaşanabilecek olası değişiklik durumunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır. 

 
Ürün Kodu: 14333
#Taze Çiçekler
#Hızlı Teslimat
Güvenli Ödeme
Benzer Ürünler
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!