TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Siparişini Takip Et
Sepetim0TL

30 ürün bulundu.

Yeni Çiçekler

Yeni çiçek türleriyle beraber sevdiklerinizi mutlu etmeye ne dersiniz? Çiçekler bu hayatta insanlar tarafından en çok sevilen canlılar olduğu bilinir ve sevilir. Dolayısıyla insanların en mutlu anlarında, sevgi dolu anlarda ve heyecanın olduğu her vakitte özel çiçek gönderimleri, olmazsa olmazlardan biridir. Yeni işe başlayan bir kişi için yapılan en güzel hediyelerden biri için tercih edebileceğiniz yeni iş çiçekleri sayesinde harikulade bir hediye gönderimi yapmış olabilirsiniz. Günün heyecanı ve tatlı sevinci içerisinde güne özel bir minik bir hediye sunabilir, yeni iş hediyesi olarak masasında birkaç gün boyunca ya da birkaç ay boyunca harikulade güzelliğiyle kalacak çiçeklerle hediyede bulunmuş olabilirsiniz.

İş yerine çiçek göndermek, yeni iş tebrik çiçeği anlamında en ince düşüncelerden biridir. Sevgililer, nişanlılar ya da çiftler, sevgilerini paylaşmak adına özel günlerde birbirlerinin hayatlarında ne kadar değerli olduklarını somutlaştırmak adına, karşısındakine yakışacak nitelikte bir çiçek göndermek ve bu sevgiyi, heyecanı harikulade çiçeklerin güzelliğiyle paylaşmak isterler. Hal böyle olunca da yeni iş terfi noktasından tutun da yeni bir işe başlangıç süreçlerine kadar birçok açıdan yeni işinin hayırlı olması için isteklerinizi en iyi şekilde isteyebilirsiniz.

İlk iş hayatına adım atan sevdiğiniz bir kişi için rengarenk çiçeklerden bir masa üstüne konulabilir çiçek gönderebilir, yeni iş hayatının kendisi için hayırlı olmasını dileyeceğiniz özel bir not ile birlikte güzel paylaşımda bulunabilirsiniz. Yeni çiçekler sayesinde sevdiklerinizi mutlu etmek, onların heyecanlı oldukları yeni iş hayatının ilk gününde yanında olduğunuzu paylaşmak için böylesine güzel bir hediyeyi iş adresine gönderebilirsiniz.

Ne kadar tecrübeli olursanız olun, gerçekten de iş hayatında ilk gün her zamankinden çok daha heyecanlı geçer. Hal böyle olunca da kaygı ve tedirgin oldukları bu süreç içerisinde her zaman yanında olduğunuzu hissedecekleri şekilde yepyeni çiçek türleriyle beraber bir masa çiçeği yaptırabilir, saksı çiçeklerden harikulade bir gönderim yapabilirsiniz. Yanında da sizin ne kadar samimi ve sıcak olduğunuzu hissettiren bir not olmasıyla beraber çiçek göndermek isteyeceğiniz her anda en iyi şekilde sevginizi göstermiş olabilirsiniz.

Sevdiklerinize Özel Yeni Çiçek Çeşitleri

Yeni iş hayatına başlayan getirdiği yeni iş çiçekleri sevdiklerinizin mutlu olacakları, onların iş hayatında yalnız olmadıklarının en büyük örneğidir. İlk iş gününde olmazsa olmaz şey, elbette heyecan ve biraz da tedirginliktir. Bu ortamı yumuşatmak, arkasında ne kadar büyük destekçisi olduğunu hissettirmek için yeni iş tebrik çiçeği gibi tatlı heyecanlarla beraber sevginizi ve desteğinizi göstermek adına sevdiğiniz insan sevgiliniz olabilir, samimi arkadaşınız ya da aileden bir kişi olabilir. Sevginizi ne kadar iyi göstermek isterseniz bunu en iyi biçimde ilk günden fark ettirmeniz önemli olacaktır.

Yeni iş tebriği için birbirinden farklı çiçekler gönderebilirsiniz. Bu konuda saksı çiçekleri en iyi seçimler olacaktır. Ofis ortamında, masa üzerinde ideal boylardaki bu çiçekler sayesinde samimi duygularınızı paylaşırken, sevdiğiniz insana gelecek bu çiçek sayesinde de gerçekten de mutlu etmeyi başarabilirsiniz.

Gönderilen bir buket çiçek, yeni iş tebrik çiçeği olarak geçerken aynı zamanda arkasında çok yakın bir desteğin de olduğunun sıcaklığını paylaşmaktır. Eğer ilk iş ise bu konuda mezun olan bir kişi için çok daha kalıcı hediyeler de alabilirsiniz. Ancak yeni bir işe giriş için alınacak çiçekse, bu konuda papatyalardan ya da cam vazoda bulunan lilyum türü çiçeklerden de faydalanabilirsiniz. Bu tip çiçeklerde hem güzel koku hem de iş hayatının ilk günün heyecanını gurur duyduğunuz bir biçimde, sevdiğiniz insanın heyecanını paylaşarak verebilirsiniz.

Yeni İşe Başlayan İçin Hangi Çiçekleri Sipariş Vermeliyim?

Birçok çiçek önerilerinden yola çıkarak, yeni iş hediyesi olarak iş yerine çiçek göndermek en özel hediyelerden biri olacaktır. İş hayatlarını heyecanlı bir şekilde geçirdikleri ilk gün içerisinde hiç solmasın diyeceğiniz şekilde saksı çiçeklerinden yana şansınızı kullanabilirsiniz. Masada uzun süreli şekilde çeşitli çiçeklerden oluşan bu buketler, saksıda gömülü olacaktır. Böylelikle saksı çiçekler sayesinde de her zaman masa üzerinde göz önünde durabilir ve bu çiçeklere uzun sürede bakabilir, koklayabilir olacaktır. 

Günümüz koşulları altında birbirinden farklı papatyalarla da isterseniz ilk günün heyecanını almak adına aynı gün içerisinde hediye gönderimi yapabilirsiniz. Hem güzel hem de şık şekilde birçok saksı çiçekler vardır. 2 dallı orkideler, bunlara bir örnektir. Aynı zamanda sitemiz içerisinde de birbirinden farklı çiçeklere göz atabilir ve yeni çiçekler arasında seçimlerinizi de yapabilirsiniz. İş yerine gönderilebilir tüm çiçek modellerine bakarak, koleksiyonumuzda istediğiniz çiçeği sipariş vererek yeni işe uygunluğuna göre siz de tercihlerinizi yapmış olabilirsiniz. 

Yeni işe başlayan tanıdığınızı yalnız bırakmak istemediğiniz bu özel günde birçok yeni çiçek koleksiyonlarından faydalanabilirsiniz. Wish Flowers doğrudan siparişlerinizi hazırlar ve İstanbul içi ücretsiz teslimat ile aynı gün anında adrese gönderir. Bu şekilde geniş bir ürün çeşitliliğinden faydalanarak, dilediğiniz birçok çiçek türlerini de görebilir, bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. İş yerine gönderilebilir nitelikte olan tüm çiçekleri ise bu sayfamızda bulacaksınız. 

İşyerine Yeni Çiçek Gönderimi 

İşyerine yeni çiçek gönderimi için sitemizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sitemiz sayesinde tüm koleksiyonlarımıza ulaşarak, birbirinden farklı çiçeklerle beraber işyerinde terfi alan, kademe yükselen bir kişi için siz de özel şekilde işyerine tebrik çiçeği gönderebilirsiniz. Terfi çiçeklerine bakmak için direkt internet sitemizdeki güzel ve şık saksı çiçeklerine göz atabilirsiniz.

Yeni iş tebriği kadar işyerinde terfi alarak başarısına başarı katan bir kişinin arkasında olduğunuzu göstermek için de özel olarak çiçekler göndererek, tebrik edebilirsiniz. Sevdiğiniz bir insan için, arkadaşınız yada ailenizden bir kişi için bunu yapabileceğiniz gibi sevgiliniz, eşiniz ya da nişanlınız gibi çok yakın bir kişi için bile internet üzerinden çok hızlı şekilde aynı gün teslimat yapacak imkanlarıyla dolu, İstanbul içi siparişlerinizi hızlıca hazırlayan marka olan Wish Flowers ile istediğiniz çiçek koleksiyonunu seçebilirsiniz.

Yeni iş tebrik çiçekler sayesinde gerekirse terfi çiçeklerine özel de harikulade işyerine çiçek gönderimleri yaptırabilirsiniz. Bu noktada papatyalar, frezyalar ya da orkideler en özel ve bir o kadar da güzel kokan çiçekler olacaktır. İster yeni iş isterseniz de terfi çiçekleri olarak bu sayfada yer alan tüm ürünleri göz gezdirebilirsiniz.

En uygun fiyatlarla birlikte en taze çiçeklere, çiçeklerin süslendiği saksı çiçek ya da vazo çiçeklerle beraber harikulade mutluluğu siz de sevdiğinize verin. Bulunduğu yere özel bir dekoratif görünüm kazandıran bu çiçeklerle beraber, yeni bir iş günü, ilk gün olmasıyla beraber motive etmenin tam zamanı! Tek tık ile anında siparişinizi verin, cesaretiyle gözünüzde ne kadar büyüleyici bir insanın sizin sevgiliniz olduğuna dair cesaret verici cümlelerle sevgilinizin, eşinizin iş yaşamında başarılarının devamının gelmesini isteyeceğiniz dileklerle harika bir şekilde siz de sevdiklerinizi şimdi mutlu edin.