TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Salon Çiçekleri

Sıralama:

Salon Çiçekleri, Modern Salon Bitkileri

İç dekorun önemli detaylarından biri de taze çiçeklerdir. Evlerinizi, iş yerlerinizi ya da en önemlisi salonların süsleneceği zamanlarda salon çiçekleri önemli bir figürdür. Ortama en iyi havanın yaratılması istendiğinde en önemli şey, süs bitkileri ve çiçekleri olurken günümüzde ev ve iş yerlerinde, kafe veya restoranlarda, otel ve hatta hastaneler gibi birçok alanda insanın doğrudan bulunduğu her ortamda salon çiçeği olmazsa olmazlardan biridir. Kullanıcı ihtiyacı, göz zevkine uygun şekilde tercih edilebilir salon çiçekleri bitki bakımı açısından en kolay bitkilerdir.

İnsanın yaşam alanına doğrudan hoş bir hava katan, doğanın tam da içinden renklerle birlikte yapraklı salon çiçekleri tercih edildiğinde, mobilyalar ya da ortamdaki diğer eşyalar kadar önemli ve göz doldurucu bir hal alıyor. Birbirinden farklı ölçülerde saksı çiçekleri ya da uzun boyda çiçek türleriyle birlikte hazır olarak evinizin her köşesinde harika bir dekoratif ürün olarak bulunmaya hazır!

Son derede şık ve dekoratife uygun olan bu ürünler, büyük yapraklı ya da mekan bitkileri olarak seçimleri yapabileceğiniz, her renk ve çeşitleriyle odalarınızın, salon dekorasyonlarınızın ya da iş yerlerinizdeki mobilya takımlarınızın rengine uygun olarak seçilebilir durumdadır.

Yaşamınızla Bütünleşen Salon Çiçekler

Birbirinden farklı modellerde faydalanacağınız salon bitkisi çeşitleri, günlük yaşamınızda evinizin salonlarının daha huzurlu ve dingin bir yaşam ile birleşmesinde etkili olan ürünlerdir. Gündelik yaşam alanınızda siz de yeşilliğin, renkli çiçeklerin salon ortamıyla birleşmesi sayesinde ortaklaşa şekilde faydalanacağınız ve son derece güçlü şekilde faydalanacağınız gibi bir o kadar salon çiçekleri çeşitleri arasından seçimlerinizi yaparken de seçici olacağınız hoş çiçeklerdir.

Çiçeklerin kokusu, rengi, görünümü ve hatta dekoratif dikkat çekiciliği gibi birçok etkeni sayesinde faydalanabilirsiniz. Evlerinizde faydalanacağınız gibi iş yerlerinizde koridorlarda ya da yönetici odalarında da baş köşelerde aynı zamanda bu uzun yapraklı çiçeklerin dekoratif olan kısımlarından faydalanmış olabilirsiniz.

Salon bitkileri sadece büyük salonlarda değil gerektiğinde iş yerlerine de konulabilir. Bu nedenle işletme sahibi olan arkadaşlarınıza hediye almak istediğinizde ya da kendiniz işletme sahibi olarak özel bir bitkilerle beraber harikulade bir ortam oluşturmak istediğinizde, büyük katkıları süs bitkilerinden, salon çiçeklerinden alacaksınız. 

Ortamın havasını bir anda değiştireceği gibi insanın gözüne oldukça hoş bir dekoratif ürün olarak gelecek olan, her insanın ruhuna hitap edecek nitelikteki bu çiçeklerle iç mekanların daha iyi bir süse sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir şekilde kendiniz için almanız kadar, arkadaşlarınızın mekanlarına alabilir ve hatta göndertebilirsiniz. Süs bitkisi olarak da bildiğimiz salon çiçeklerinin doğrudan arkadaşlarınızın ev adreslerine ücretsiz teslimat sağlanmasını gerçekleştirir, oldukça hoş ve kalıcı bir hediye almış olabilirsiniz.

Modern Salon Bitkileri ve Çeşitleri 

Evlerinizin salonlarına yepyeni bir hava katmak istediğinizde, salonlardan tutun da küçülk yaşam alanlarınıza kadar her köşe için harikulade bir canlı dekoratif seçenek olarak büyük salon bitkileri ile donatabilirsiniz. En belirgin çiçekli bitkilerden tutun da büyük saksılarda kullanacağınız birçok çiçeklere kadar çeşitlendirilebilir süs bitkilerden faydalanabilirsiniz.

Yemyeşil yapraklarıyla harikulade bitki olan deve tabanı, en basit örneklerden biridir. Salonlarınızda yaprakları dallanmış şekilde kullanacağınız bu bitkilerle beraber evinize canlılık getirin, doğanın güzelliği bitki ve çiçekleriyle beraber harikulade bir salon bitkisi sahibi olun. 

Sevdiğiniz insana da hediye almak istediğinizde deve tabanı gibi birbirinden farklı türlerde, büyük saksılarda salon bitkileri ile birlikte çiçekler seçebilir ve ev bitkisi alabilirsiniz. Deve tabanı gibi bitkilerin neredeyse tamamı ev bitkisidir. Buna göre eve uygun şekilde kullanılabilir salon çiçekleri olarak seçimlerinizi sayfamızda bulunan ürünler arasında yapabilir, istediklerinize uygun olarak birçok seçiminizi gerçekleştirerek anında sipariş verebilirsiniz. 

Doğanın güçlü etkisini evinizde hissetmek ve iç mekanlara çok rahat konumlanarak harikulade bir doğal görünüm kazandırabileceğiniz süs bitkiler olarak deve tabanı gibi yeşil yapraklı bitkilerle beraber büyük ortamlarda insan ruhunu iyileştiren etkisinden faydalanabilir ve yeşil bitkilerle donatılmış bir evde olmazsa olmaz büyük saksılarda olan ev bitkileriyle güzel bir ortam yaratılmasına izin verebilirsiniz.

Arkadaşlarınıza Özel Hediye Ev Bitkileri Alın

Sevdiğiniz eş, dost, arkadaşlarınız, ailenizden bir kişi için ya da kendisi hakkında özel hislere sahip olduğunuz yakın bir insan için, onu sevindirmek ve kalıcı bir hediye vermek adına değerlendirmek isterseniz harikulade bir büyük saksı da ev bitkisi alabilirsiniz. Karşınızdaki insanın zevkine uygun, evine yakışacak şekilde özel bir hediye alacağınız gibi isterseniz işletmesi için özel bir hediye olarak da büyük saksılarda salon çiçekleri yaptırabilirsiniz.

Günümüz koşullarında insanın kendini iyi hissetmesi için olmasa olmaz şey, küçük kahramanlar olan bitkilerdir. Hal böyle olunca çiçekli bitkilerden güzel kokuların yayılmasıyla ortamın ferah bir hale yayıldığı biçimde faydalanabilir ve evlere yönelik salon çiçekleri olarak birbirinden farklı ev bitkisi çeşitleri içerisinde seçimlerinizi yapabilir, arkadaşlarınızın evini görmeye giderken ya da onlara bir sürpriz yapmak istediğinizde de bitki alabilirsiniz. Birçok bitki çeşitleri olunca, aralarında seçimler yapabileceğiniz ve istediğinizi seçerek arkadaşlarınıza çok yakışacağını düşündüğünüz deve tabanı ya da benzer ev süsleme salon çiçeğiyle beraber hoş bir dekor yaratmasına ön ayak olabilirsiniz.

Ev Salonları İçin Özel Salon Çiçekleri

Salonlarınızı süsleyecek olan bitkiler, ev dekorasyonunda olmazsa olmaz önemli çeşitlerden biridir. Hal böyle olunca ister kendiniz isterseniz de tanıdıklarınız için birçok bodur ağaç seçimlerinden salonlara uygun deve tabanı gibi yapraklı bitkilere kadar harikulade seçimler yapabilir, arkadaşlarınızın evlerinin baş köşelerinde en uygun ağaç seçimini yapabilirsiniz. Kalın ve yeşil yapraklarıyla beraber seçebileceğiniz birçok hem görünümü hem de kokusuyla insanın içini huzurla kaplayan bitkileri de seçmek mümkündür. 

Başta deve tabanı olmak üzere chamadore gibi yabancı isimli birçok bitkinin hem rengi hem dokusu hem de büyük saksılarda saklayacağınız şekilde kullanacağınız salon bitkilerini, çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Evlerin ve iş yerlerinin içerisinde şık bir görünüm kazanması, özel bir görünüme sahip olmasıyla beraber şık bir dokunuş yaratabilmek adına özellikli ve isimlerinin özel olduğu birçok büyük yeşil yapraklı bitkilere göz atın. İnternet sitemiz üzerinden tüm rengarenk çiçek dallarının olduğu ürünlerimizi görebilir, evinize yakışacağını düşündüğünüz ya da arkadaşlarınıza hediye almak istediğinizde en iyisinin yakışacağını düşündüğünüz salon bitkisi çeşitlerini hemen görüntüleyin.

İnternet sitemizden yapacağınız seçimlerde, ev dekorunuza en uygun seçimi yapabilir ve salon çiçeği seçimlerinizle birlikte aynı zamanda büyük saksılarıyla beraber gelecek bitkilerin ayrıcalıklı şıklığından faydalanın.

En Çok Tercih Edilen Salon Çiçekleri

 Evde yetiştirmek için aldığınız tüm çiçeklerin solduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bu noktada yapılan hata, bitkilerle aranızın iyi olmaması değil, doğru bitki seçimi yapmamaktır. Ev salonuna en uygun ve dayanıklı çiçeği tercih ettiğinizde, bitkinin zamanla evinize kattığı güzelliğe ve çiçek yetiştirdiğinize inanamayacaksınız. Gereken güneşi ve suyu evinizin salonunda yerini alan çiçeğinize verdiğinizde, dostluğunuzun nasıl pekiştiğini fark etmeme imkânınız yok.

Kaktüs bu çiçeklerin arasında en dikenli ama aynı zamanda en dayanıklı olanıdır. Hem dekoratif görüntüsü, hem de evinize kattığı bambaşka havasıyla kaktüs vazgeçilmez çiçeğiniz olacak. Aydınlığı ve ışıklı ortamları çok seven kaktüsü evinizin en iyi güneş alan yerine koymalısınız. Ayrıca kaktüsler çöl iklimine uygun çiçekler olduğundan, susuzluğa dayanıklıdırlar ve çok sık sulanmaktan hoşlanmazlar. Çok sıcak havalarda haftada bir kez sulamak, kaktüsler için yeterli olacaktır.

Mandalina ağacı da evde bakımı kolay olan dayanıklı bitkilerdendir. Hatta Wish Flowers, bu bitkiyi özel seramik saksısı ile beraber sizlere göndermektedir. Bu tarz bakımı kolay saksı bitkilerinin müthiş kokusuyla kendinize bir iyilik yapabilir ya da sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz. Kış mevsimlerinde, yalnız 9-10 gün içinde az suyla, yaz aylarının yoğun sıcağında ise haftada birkaç kez tüm yapraklarına su püskürterek bakımını çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu bitki kış mevsiminin çetin soğuğuna çok dayanıklı olmadığından, aşırı soğuklarda gereken ısıyı verdiğiniz takdirde uzun zaman aynı güzelliğini korumayı başaracaktır. Özellikle meyve veren ev bitkilerine haddinden fazla su vermek, yapraklarının dökülmesine ya da çürümesine sebep olacaktır.

Web sitemizde bulunan ev ortamında yetişmeye uygun bitki ve çiçeklerle evinize bambaşka bir hava katmak çok kolaydır. Doğanın bizlere sunduğu müthiş güzelliği ve huzuru evinizde hissetmek için Wish Flowers Design’i mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ayrıca evde yetiştirmek için salon çiçekleri arasında en çok tercih edilen sukulent çiçeği de evinize farklı bir dekor ve şıklık katacaktır. İç mekânların vazgeçilmezi olan, oldukça da zahmetsiz yetişen paşa kılıcı çiçeği, görüntü olarak gerçekten kılıcın andırdığı için bu ismi almıştır. Bulunduğu ortama hızlıca uyumlanan paşa kılıcı, gölge ve karanlıklarda da yetişebilse de güneşi gördüğü yer neredeyse yaprak kısımları o yöne doğru eğimlenecektir. Bu sebeple yapraklarının hepsi mutlaka güneş ışınlarını görmelidir.

Salon Çiçekleri Fiyatları

Salon çiçeklerinin fiyatları birbirinden farklı ürünlerde ve özelliklerde olduğu gibi değişkendir. Dünyanın her yerinde yetiştirilmiş olan bitkilerinizi ev ya da iş yerlerinde şık bir dekor olması, insanın içini huzurla kaplaması adına sitemizden göz atıp satın alabilirsiniz. Büyük saksılarıyla birlikte sizlere teslimatı yapılacak olan bitkiler, özel salon çiçeklerini istediğiniz her özel günlerde de tercih edebilir ve yakın çevrenize de satın alabilirsiniz. Dilediğiniz arkadaşlarınız ve dostlarınıza armağan edebilir, benzersiz özelliklerdeki bu salon çiçeklerinin niteliklerini araştırarak en uygun olanı seçebilirsiniz.

En uygun fiyatlarıyla birlikte Wish Flowers olarak sizlere sunduğumuz bu benzersiz ithal çiçekelr, özel günlerde paylaşacağınız dostlarınıza harika bir hediye olacaktır. Kalıcı bir ürün olmasının yanı sıra büyük saksılarda en uygun dekor uyumluluğunu sağlayacağı üzere, çiçek ve saksı türleriyle beraber tercihlerinizi yapabilirsiniz. İş tebriklerinden tutun da arkadaşlarınıza içinizden gelen bir hediyeye, doğum günlerinden anneler günü, babalar günü gibi özel bir günde armağan etmek adına en uygun fiyatlarda saksı salon çiçeklerinden faydalanabilirsiniz.

Tamamen ev bitkisi olarak kullanılabilir ve benzersiz rengi, çiçek özelliğiyle beraber farklı dekorlara uyum sağlayacak olan bu çeşitli salon çiçekler, siparişinizle birlitke aynı gün teslimata hazırdır! İstediğiniz çeşitlerde hem çiçeklere göz atabilir hem de saksı türlerine bakabilirsiniz. Çiçek bakmayı seven, bitki yetiştirmekten hoşlanan yakınlarınız veya arkadaşlarınız için aynı gün teslimat imkanlarından faydalanarak siz de dilediğiniz salon çiçeğini seçin ve sipariş verin.

Güzel ve özel günlere armağan olması, hatıralarda kalıcı bir iz bırakması adına kolayca sipariş vereceğiniz bu çiçeklerin tamamı yaşam alanlarınızın renklendirilmesinde en iyisidir! Hastane, okul, iş yeri, otel ya da benzer işletmelerde bu ve benzer tüm salon çiçeklerini kullanın. İnternet sitemizden tüm ürünlerimizi görebilir, istediklerinizi sepete ekleyip anında sipariş vererek satın alabilirsiniz. Sayfamızdan anında sipariş verebilir ve yaşam alanlarınızın renklenmesinde en iyi ürün olan bu çiçekleri siz de kullanabilirsiniz. 

Wish İstanbul olarak internet sitemizden tüm ürünleri inceleyerek, dilediğiniz gibi siparişlerinizi vermenizle beraber İstanbul içi günü birlik siparişleriniz, aynı gün içerisinde teslim edilmesi üzere yola çıkartılır. En uygun fiyatlarda en iyi salon çiçekleri ve çeşitlerine anında bizimle ulaşın.