TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Siparişini Takip Et
Sepetim0TL

Gelinler için çiçek seçimi, gelinlik seçimi kadar önemlidir. Gelin çiçeğinin hem ortama hem gelinliğe uygun olması gerektiği için gelinler çoğu zaman kararsız kalırlar. Gelinlerin çiçek seçimi yaparken hem konsepte hem de gelinliğin tasarımına dikkat etmeleri gerekir. Gelin buketi, karışık çiçeklerden ya da tek çeşit çiçekten oluşabilir. Gelin buketinde yer alan çiçekler, mis kokuluları ve canlı renkleri ile ortama pozitif enerji yayarlar. Pembe, beyaz, mor, sarı, turuncu gibi birbirinden farklı renklere sahip gelin buketleri yeni sezonda oldukça popülerdir.

Yeni sezonun popüler gelin buketleri, dikkat çekici renklere sahip olanlardır. Kır düğünü yapan gelinler, gelin buketi seçiminde çoğu zaman farkı ve renkli çiçeklerin bir araya gelmesine dikkat ederler. Yaz sezonunda canlı renklere sahip, mis kokulu gelin buketleri ile dikkat çekebilirsiniz. Gelinliğe hareket kazandıracak çiçek buketleri ile özgün tarzınızı öne çıkarabilirsiniz. Düğünün yapılacağı ortam, çiçek seçiminde oldukça etkili bir faktördür. Kır düğünü ya da salon düğünü yapacak gelinler için birbirinden farklı buketler öne çıkar. Sizler de gelinliğinize, düğün konseptine ve ortama uygun gelin buketleri ile bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.

Gelinliğin tasarımı, gelin buketi seçimini etkileyen bir husustur. Yaz düğünlerinde çoğu zaman sırt ya da göğüs dekolteli, askılı gelinlik modelleri tercih edilir. Gelin çiçeği seçimi yapılırken gelinliğin detaylarını gölgelemeyecek, fakat gelinliğe hareketlilik kazandıracak ve gelinin ihtiyacını karşılayacak modellere yönelmek gerekir. Sade bir gelinlik tercih ederseniz gelin buketiniz göz alıcı ve renkli renkli olabilir. Sade gelinlik ile gösterişli gelin buketi son derede uyumludur. Gelinliğinizi, doğru çiçek seçimi ile öne çıkarmanız mümkündür.

Sadelikten Yana Olan Gelinler İçinde Gelin Çiçeği Önerileri

Sadelikten yana olan gelinler çoğu zaman kabarık olmayan, düz gelinlik modellerini tercih ederler. Gelinlik seçiminde sadelikten yana olan gelinlerin göz alıcı gelin buketlerini seçmeleri önerilir. Sade gelinlik ve göz alıcı gelin çiçeği ile uyumlu bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gelin buketiniz için çiçek seçimini renkli çiçeklerden yana yapabilirsiniz. Yaz düğünlerinde canlı ve renkli çiçek aranjmanları fazlasıyla öne çıkar. Mis kokulu gül, sümbül, lavanta, orkide gibi mis kokulu çiçekler gelin buketlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Şakayık, ortanca ve sümbüller yaz sezonunda gelinler tarafından sıklıkla tercih edilen çiçeklerdendir. Birbirinden renkli ve mis kokulu çiçekler ile mevsime uygun bir seçim yapabilirsiniz. Yaz aylarının canlılığı ile düğün şıklığını bir araya getirebilirsiniz. Yeni sezonda sade ve şık aranjmanlarla bütünleşmiş çiçekler gelinler tarafından sıklıkla tercih edilir. Renkli, sade ve güzel kokulu çiçekler özel aranjmanlarla bütünleştiğinde dikkat çekici bir buket ortaya çıkar.

Her gelin unutulmaz bir düğün yapmak ister. Unutulmaz bir düğün için hem gelinlik seçiminde hem de gelin buketi seçiminde özenli davranmak gerekir. Gelinliğiniz ve mevsim koşulları ile uyumlu gelin çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı, özel aranjmanlarla bütünleşmiş çiçeklerin bir araya geldiği renkli buketler ile de dikkat çekici bir tercih yapabilirsiniz. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek gelin buketleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Farklı Detayları İle Dikkat Çeken Gelin Buketlerini Tercih Edin

Yaz sezonunda renkli renkli çiçeklerin bir araya geldiği gelin buketleri öne çıkar. Son zamanlarda gelin buketlerinde yer alan farklı detaylar, buketin daha göz alıcı bir hâle gelmesini sağlamıştır. Gelin buketleri yalnızca çiçekten ibaret değildir. Farklı türlerin bir araya geldiği ve görsel şölen oluşturan renkli çiçekler ile boncuk, dantel gibi detaylar bir araya geldiğinde muhteşem bir buket ortaya çıkar. Özellikle gelinlik seçiminizi sade modellerden yana yaptıysanız gelin buketinizde boncuk gibi detaylara yer vermelisiniz.

Wish Flowers & Design olarak sizler için birbirinden kaliteli ve şık gelin buketlerini hazırladık. Farklı ve renkli çiçeklerin bir araya geldiği gelin buketlerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Özel aranjmanlarla bütünleşmiş buketlerimiz ile gelinliğinizi öne çıkarabilirsiniz. Farklı tasarımları dikkat çeken gelin buketlerimiz arasından her tarza hitap eden modeli bulmak oldukça kolaydır. İnternet adresimiz üzerinden sunduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Göz alıcı gelin buketlerimizi kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.