TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Masa Çiçeği

Sıralama:

Masa Çiçeği, Canlı Masa Çiçekleri ve Fiyatları

Masa çiçeği, yaşam alanlarını daha şık ve hoş bir görünüme kavuşturmak amacıyla tercih edilir. Dekorasyonun tamamlayıcı öğelerinden biri olan çiçekler çoğu zaman yaşam alanlarını çok daha hoş bir hale getirmenin anahtarı olarak kullanılır.

Ofis, ev, nikah salonu, düğün mekanı gibi alanlarda sıkça kullanılan masa çiçekleri kimi zaman duyguların kimi zaman da iyi niyetin ifadesidir. Yaşam alanlarını süsleyen masa çiçeği ürünlerini tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar söz konusudur.

Masa çiçekleri uzun süre kullanılabilmesi için yapay tasarlanır. Ancak alanlarda çok daha doğal ve şık bir görünüm isterseniz mutlaka canlı masa çiçekleri arasında tercih yapmanız önerilmektedir. Çiçekler günlük hayatta nerede olursanız olun ortama mutlaka samimiyet katar.

Canlı Masa Çiçekleri

Canlı masa çiçekleri kimi zaman aranjman olarak kimi zaman da tasarım olarak derlenmektedir. Masa çiçeği almadan önce dikkat etmeniz gereken birçok husus bulunmaktadır. Canlı masa çiçekleri ortamlara göre renk ve çeşit olarak dikkatli seçilmesi gereken çiçeklerdir.

Masa çiçeği modelleri çiçeklerin görünüş ve tipine göre farklılaşmaktadır. Karma çiçekler ile şıklığı yakalarken aynı zamanda ortamı renklendirebilirsiniz. Tek tip canlı masa çiçekleri ile de ortamda daha sade bir hava oluşturmanız mümkündür.

Canlı masa çiçekleri çok daha doğal olması nedeni ile öncelikli olarak tercih edilmektedir. Masalarınızı süslemek için kullanacağınız çiçeklerin anlamları da önemlidir. Her çiçeğin kendince farklı bir anlamı mevcuttur. Beyaz renk olarak saflığı temsil ederken kırmızı aşkı ve şehveti temsil eder. Siyah asaletin, mavi ise kendine özgünlüğün rengidir.

Canlı masa çiçekleri Wish Flower tarafından sürekli sipariş alınan alanlardan biridir. Masalarınızın boyutu, şekli ve görünüşüne bağlı olarak ortamlarınıza en uygun masa çiçeklerini yaptırmak için özel tasarım masa çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Yaşam alanlarının dekorasyonu ve görünüşü birçok tamamlayıcı öğe ile birlikte netleşir. Bu tamamlayıcı öğelerden bazıları da avize, kapı kulpu, duvar süsü, masa çiçeği gibi öğelerdir. Canlı masa çiçekleri ile yaşam alanlarınıza doğadan bir parça getirebilirsiniz.

Özel Tasarım Masa Çiçekleri

Özel tasarım masa çiçekleri birçok yönden tercih edilmektedir. Özel çiçek tasarımları alanlarında uzman olan tasarımcılar tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle masa çiçeği ararken özel tasarım seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Türlü türlü organizasyonlarda dekorasyonun tamamlayıcı öğesi olarak tercih edilen masa çiçekleri birçok yönden fonksiyoneldir. Alanlara şıklık ve farklılık katmasının yanı sıra tamamlayıcı öğe olarak da oldukça işe yarar bir görüntüye sahiptir.

Özel tasarım masa çiçeklerini bu kadar tercih edilir kılan bazı nedenler vardır. masalarınız için tercih edeceğiniz çiçeklerin herkeste bulunan ve sürekli tercih edilen modeller olmasını istemeyebilirsiniz. Alanlarınız için özgün bir dekorasyon öğesi arıyorsanız özel tasarım masa çiçekleri tam aradığınız seçenekler olabilir.

Özel tasarım masa çiçeklerinin uzun uzadıya kullanılabilir ve özgün ürünler olması insanların tercih etmesinin başka bir nedenidir. Masa çiçeklerinin kullanımı neredeyse her alan için mümkündür. Düğün, nikah, söz gibi özel organizasyonlar, ev gibi yaşam alanları, toplantı salonu gibi iş alanları ve daha başka birçok alanda özel tasarım masa çiçeklerini kullanabilirsiniz.

Aranjman Masa Çiçekleri

Aranjman masa çiçekleri uzun yıllar kullanılabilir olan cansız çiçekler ile tasarlanır. Masalar sürekli kullanılan alanlar olduğundan her seferinde canlı çiçeklerden oluşan masa çiçekleri hazırlatmak güç olabilir. Bu gibi durumlarda cansız aranjman masa çiçeklerinden faydalanabilirsiniz.

Aranjman çiçekler farklı tasarım ve boyutlarda olabilmektedir. Masanızın büyüklüğüne ve görünüşüne en uygun aranjman çiçeğin ürün seçenekleri arasında bulmanız da mümkün. Masa çiçeklerinin taşıması gereken başlıca özellik masaya uygun bir görünüşe sahip olmaktır.

Masalarınız ve temanız için en uygun çiçeklere tek bir adresten ulaşmanın ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz. Aranjman masa çiçekleri renk, çiçek modeli, çiçeklerin toplanma şekli gibi birçok hususa göre farklılaşır. Masalarınız için en güzel aranjman çiçekler yine sizin beğendikleriniz olacaktır.

Ofis Masa Çiçekleri

Ofis masa çiçekleri iş alanlarında ciddiyetin korunurken aynı zamanda ortamın da daha şık olmasını sağlayan çiçeklerdir. Genellikle tek renk olan ve ortamın dekorasyonuna uygun olarak seçilen ofis masa çiçekleri sürekli kullanılabilir nitelikteki ürünlerdir.

Ofis masası çiçeği alırken ofisin konumuna, hangi amaçlar ile kullanıldığına ve dekorasyonuna dikkat edebilirsiniz. Daha çok gri rengin hakim olduğu bir ofiste beyaz masa çiçeği hoş görünmeyebilir. Bunun yerine daha çok ağaç görünümündeki minik canlı bonzai tarzı bitkileri tercih edebilirsiniz.

Çalışma hayatına renk katan ve doğadan bir parçayı ortamlarınıza sunan ofis masa çiçeklerinde yeşil renkli bitkileri tercih edebilirsiniz. Alanları daha ferah bir hale getirmenin en kolay yolu masa çiçeği kullanmak olacaktır.

Ofislerde sık tercih edilen masa çiçeği rengi genellikle yeşildir. Masa çiçeği canlı olmasa bile aranjman renginin yeşil yapraklı bitkilerden oluşması ortamın daha doğal ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Toplantı salonu benzeri alanlar yoğun olarak kullanılan alanlar olduğundan bu tip alanların dekorasyonunda yeşil bitkiler kullanmak daha ferah bir ortamı mümkün kılmaktadır. 

Ev Masa Çiçekleri

Ev masa çiçekleri yaşam alanları arasında en sık tercih edilen masa çiçekleridir. Evlerimiz oldukça uzun süre vakit geçirdiğimiz ve kendimizi en rahat hissettiğimiz alanlardır. Evlerimizde daha huzurlu ve doğal bir ortam yaratmak için ise akla gelen ilk yol çiçeklerdir.

Yaşam alanlarınızı çiçekler ile süsleyebilir, kimi zaman ortamı canlandırmak kimi zaman da sakinleştirmek için çiçekleri kullanabilirsiniz. Yemek masası gibi alanlar için kullanılan çiçekler genellikle karışık renklerden oluşmakla birlikte bazı dekorasyonlar için beyaz da tercih edilmektedir.

Ev masa çiçekleri arasında en çok tercih edilen modeller ise renkli aranjmanlardır. Yemek masasında doğal bir hava oluşturmak için başvurulan ilk kanal masa çiçeğidir. Evlerin gibi ortamlarda masa çiçeği tercih ederken dikkat etmek gereken bazı hususlar aşağıdaki gibidir;

  • ev dekorasyonuna uygun çiçek seçmek,
  • masa tipine uygun çiçek seçmek,
  • uzun süre dayanabilecek ve ortamlarınıza uyum sağlayacak bir çiçek seçmek.

Masa Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Masa çiçeği seçerken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Masa çiçekleri ortamın dekorasyonuna ve amacına göre seçilmelidir. Türlü türlü organizasyon için masa çiçeği seçenekleri farklılaşabilmektedir.

Yemek, davet, düğün, toplantı gibi amaçlar ile seçilen çiçekler birbirinden farklılaşacaktır.  Masa çiçeklerinin görünüş açısından dekorasyon için tamamlayıcı bir öğe olmalarının yanı sıra ortamın havasını dahi değiştirebildiğini dile getirmek gerekir.

Ortamlarınız için uygun masa çiçeği arayışında iken mutlaka ortamın hangi amaçla kullanılacağına ve ortam dekorasyonuna dikkat edin. Alanın dekorasyonuna uygun, masa boyutları için ideal bir çiçek seçmek çok daha uzun ömürlü bir kullanımı mümkün kılacaktır.

Masa çiçeği seçerken kararsız kalıyorsanız iletişim kanallarımızdan alanlarınız için en uygun çiçeği bulmak için yardım alabilirsiniz. Alanında deneyimli ve uzman tasarımcı kadromuz aracılığı ile alanlarınıza yakışan çiçekleri bulmanız mümkün.

Masa Çiçeği Fiyatları Ne Kadar?

Masa çiçeği fiyatları belirlenirken bazı hususlar göz önünde bulundurulur. Çiçeğin kullanılış amacından tutun da ne kadar uzun ömürlü olduğuna ve bulunma oranına kadar fiyatlar üzerinde etkili olan birçok faktör söz konusudur.

Masa çiçeği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bütçe dostu ürün listemize göz gezdirebilirsiniz. Özgün aranjman buket teraryum gibi birçok talebe göre hazırlanan masa çiçekleri ile istediğiniz çiçeği kendiniz için hazırlatabilirsiniz.

Uluslararası çiçekçilik titizliği kalitesi ve güvenilirliği ile çiçek tasarımları alanlarında uzman tasarımcılarımızdan hizmet alabilirsiniz. Wish Flowers & Design İstanbul’da aradığınız çiçekçi adresidir. Yemek davet gibi alanlarda birçok farklı seçenek ile masa çiçeği sipariş edebilirsiniz.

Masa çiçeği fiyatları, çiçeklerin cinsleri, boyutları ve benzeri birçok durum söz konusu olarak hesaplanır. Aradığınız masa çiçeğini uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz Wish Flowers özgün aranjman, buket, teraryum gibi birçok seçeneği barındırmaktadır.