TÜM İSTANBUL'A AYNI GÜN TESLİMAT
Sepetim0TL

Mimoza Çiçeği

Sıralama:

Mimoza çiçekleri, harika kokusu ve baharı müjdeleyen renkleriyle, pek çok kişinin en sevdiği çiçekler arasına çoktan girmiştir. Mimoza hediye edildiğinde, çiçeklere bir kez insanlar bir coşku yaşama duygusuna kapılırlar. Özenli bakıldığında ve uygun ortamlarda bulunduğunda görkemli bir ağaç haline gelmektedir. Sitemizden ulaşabileceğiniz mimoza çiçeklerimizle, siz de bu muazzam çiçeğin kokusuyla mest olabilirsiniz.
Wish Flower & Design olarak pek çok çiçek türünde verdiğimiz hizmetle, mimozaları da beğeninize sunmaktayız. Mimozalarımızın harika görüntülerinin bulunduğu sayfamızda, ekrandan bile kokusunu hissedebilirsiniz. Zevkinize göre seçeceğiniz mimoza aranjmanlarımızla evlerinizi süslemekteyiz.

Akasya ağacı türlerinden biri olan mimoza çiçekleri, pek çok sektörde kullanılır. Avustralya, Güney Afrika ve Fransa’da çokça yetiştirilmektedir. 800 ila 1200 civarı mimoza türü bulunmaktadır. İnternet alışveriş sitemizde de pek çok türünü bulabileceğiniz mimozalarla, bu anlamlı çiçeğe siz de mekanınızda yer verebilirsiniz.

Kalite ve uyumun bir arada sunulduğu sitemizle, birbirinden güzel mimozalar sayfamızda bulunmaktadır. Pek çok aranjman seçeneği sunduğumuz sayfamızda, Wish Flower & Design firması olarak çiçeklerin gücünden faydalanırız. Doğanın sunduğu bu güzel mimozaları en kolay şekilde temin etmek isterseniz, doğru adrestesiniz.

Mimoza Buketi

Wish Flower & Design firması olarak, pek çok doğa harikası çiçeği beğeninize sunmaktayız. Çiçeklerimizin arasında bulunan mimozalarımızı da zevk ve beğeninize göre seçip satın alabilirsiniz. Pek çok bitkiyle dekore ettiğimiz mimoza buket çalışmalarımız sizlerle.

Mimozalarla uyumlu diğer bitkilerimizle yapılan aranjman buketlerimiz rengarenk görüntüleriyle siz değerli müşterilerimizi mest eder. Dekoratif buket kağıtlarına sarılan mimoza buketlerimiz harika görüntüleri ve muazzam kokularıyla bulunduğu mekanı şenlendirir. Mimoza buketlerimizin renkli havasıyla siz de bu nadide çiçekle kendinizi şımartabilirsiniz. Sitemizdeki mimoza buketleri; rengarenk güllerimiz, eşsiz sukulentlerimiz, orkide ve siyah üzüm gibi pek çok dekoratif bitkiyle birleştirilir. Renklerinin uyumlu olmasına dikkat ettiğimiz mimoza buketlerimiz ahenkli görüntüleriyle hoş kokusunu etrafa yaymaktadır.

İster rengarenk kağıtlarımız, ister dekoratif cam vazolara koyabileceğimiz mimoza çalışmalarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Mevsime göre buket içindeki çiçeklerinizi dilediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Böylelikle her daim taze olan mimoza buketlerimize sahip olabilirsiniz. Dora, Mimosa, Misha ve Angela aranjmanlarımız, zarif ve dekoratif vazolarla mimozaların tüm güzelliklerini yansıtır. Leticia karışık buketimizle de, mimozalarla birlikte diğer çiçeklerimize de ulaşabilirsiniz. Böylece doğanın sunduğu tüm hoş kokulu çiçeklere tek bir bukette sahip olabilirsiniz. İster kendinize, ister sevdiklerinize mimoza çiçeklerini hediye edebilirsiniz.

Mimoza Çiçeği Ne Anlama Gelir?

Her çiçeğin bir anlamı vardır. Renkleri ve çağrıştırdığı duygularla hediye alındıkları özel günleri bile vardır. Bu bağlamda mimozaların da özel ve güzel bir hikayesi bulunmaktadır. İkinci Dünya Savaşı’nın yorduğu ve yıktığı ülkeler arasında İtalya da bulunmaktaydı. Toplum bir sembolle kendilerine moral bulmaya çalışmaktaydı. Savaştan yıkık dökük çıkmış insanlar, coşku yaşama dair bir umut aramaktaydılar.

Ruhsal ve bedensel olarak yıpranan toplumdan çıkmış insanlar bir coşku kaynağı ararken, simge olacak bir çiçek seçmeyi teklif ettiler. Umudu ve dirilişi temsil etmesi için bir çiçek türünün daha iyi olacağına karar verilmişti. Üç çiçek arasından, neşe, umut ve azim anlamları bulunan mimoza seçeneği öne çıkmıştı. Mimoza çiçeğinin özelliklerini bilen dünya kadınları, yaşama dair bir umut çağrıştırmak için mimoza çiçeğini seçmişlerdi.

Bu kadar özel bir anlamı olan mimoza çiçeklerini, değer verdiğiniz herkese hediye olarak alabilirsiniz. Kadınların seçtiği bir çiçek türü olması sebebiyle, Dünya Kadınlar Günü’nün özel bir hediyesi olabilir. Kadınlar toplumun yeniden inşasının mümkün olduğunu gösteren bireylerdir. Dağılmış ve yıpranmış ülkelerin mimoza çiçeği gibi hızla büyümesini temenni etmişlerdir. Siz de evinize neşe ve umudu saçmak istiyorsanız, mimoza çiçeklerimizden faydalanabilirsiniz.

Tüm kadınlarımıza, özellikle Kadınlar Günü’nde bu zarif mimozaları hediye edebilirsiniz. Onlara ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri, Wish Flower & Design’ın sunmuş olduğu mimozalarla gösterebilirsiniz. Bu anlamlı çiçeğe yer verdiğimiz sitede pek çok mimoza türünü görüntüleyebilir, kolay alışveriş seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

Mor Mimoza Çiçeği

Kadınların topluma kazandırdığı mimoza çiçeklerinin, tıpkı gün ışığı gibi sapsarı renkleri bulunmaktadır. İç açan renkleriyle baharı temsil eden mimoza çiçeği anlamı ile oldukça ilgi görmektedir. Ancak mimoza ağacı sadece sarı renkli değildir. Mimozalar da doğanın eşsiz renklerini kendisinde barındırır.

Mor mimoza çiçeği de, sarı mimozalar kadar sevilen bir çiçektir. Görüntüsü ve kokusuyla doğayı güzelliğe bürürler. Sitemizi de güzelleştiren mor mimozalarımıza, sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Rengarenk ve narin görüntüsüyle mor mimoza çiçeği müşterilerimizin ilgi odağındadır. Dilediğiniz mimoza aranjmanlarımızı sayfamızda görüntüleyebilir, taze mimozaları evinizde misafir edebilirsiniz.

Mimoza Çiçeği Fiyatları

Sitemizdeki pek çok çiçeğe uygun fiyata ulaşabileceğiniz gibi, mimozalarımıza da hesaplı ücretlerle sahip olabilirsiniz. Değerli yakınlarınızın ve sevdiklerinizin neşesini arttırmak için mimozalarımızı tercih edebilirsiniz. Görüntüsüyle mekanlara umudu dolduran mimozalar, hoş görüntüleriyle sizlerle. Sitemiz aracılığıyla, rengarenk mimozalarımızı anlamlı bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Cebiniz yanmadan muazzam kokulu bu çiçeklere ev sahipliği yapabilirsiniz. Mimozalarınıza eşlik edecek pek çok bitki türüne de sayfamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Mimoza Çiçeği Satın Al

Wish Flower & Design kalitesinin yansıdığı mimozalarımızı anında satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneğimizle, konforlu mimoza alışverişi deneyimi yaşayabilirsiniz. Zevkinize göre seçtiğiniz mimoza çalışmalarımızı şaşırtan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Tazelik garantisi sunduğumuz mimozalarımızı dilediğiniz gün ve saatte teslim ederiz. Siparişinizi oluştururken seçeceğiniz teslimat günü ve zamanıyla, istediğiniz vakitte mimozalarınızı teslim alabilirsiniz.
Mimoza çiçeklerinizi seçtikten sonra, gönderilecek teslimat bölgesini seçip uygun fiyatlı taşıma ücretleriyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Mimozalara zarar vermeyerek hazırladığımız özenli

kargolarımızla, çiçekleriniz taşıma sırasında hasar görmez. Buketinizi elinize alır almaz mis gibi taze kokusunu içinize çekip evinize pozitif bir hava katabilirsiniz. Rengarenk renkleriyle ruhunuzu şenlendirirken evinize tüm güzel duyguları bahşeder. Diğer taze ve mükemmel kokulu bitkilerimize ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Evinize, ofisinize ve tüm iç dış mekanlarınıza, Wish Flower & Design kalitesini taşıyabilirsiniz.