47 ürün bulundu.

Açılış Çiçekleri

Açılış Çiçekleri, Açılışa Çiçek Gönder

Değer verdiğiniz birisini işyeri mi açıyor? Açılış da yanında olamasanızda yanındaymış gibi hissettirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse açılışa çiçek gönder. Hangi çiçeği göndereceğimi bilmiyorum diyorsanız açılış çiçekleri kategorisinden tasarımlarımızı inceleyip fikir edinebilirsiniz.

Sevdiklerimizle, başarılarından dolayı gurur duyduğumuzu sözlü olarak ifade etmenin yanında, bu mutluluğu unutulmaz kılacak bir çiçek armağan edebiliriz. Hayatta yeni bir başlangıç yapabilmek adına çıktıkları bu yolda, açılış çiçekleri sayesinde kendilerini daha motive ve güçlü hissederler. Sevdiklerimizin özel günlerinde yanlarında olmasak dahi, yakınlarında gibi hissettirmek tamamen bizim elimizde.

açılış çiçekleri

Açılış törenleri için çiçek göndermek çok eski zamanlardan beri gerçekleştirilen geleneksel bir davranıştır. Sadece bir iş yeri açılışında değil, aynı zamanda çeşitli kutlamalarda da açılış çiçekleri tercih edilir. Birçok çeşit mevcuttur. Açılışın konseptine uygun çiçeği seçerek sevdiklerinize taktim edebilirsiniz.  Bu duyarlı davranış herkes tarafından oldukça beğeni toplayacak ve saygınlığınızı artıracaktır.

Açılış Çiçeği Önemi

Bir insanın hedeflerine ulaşmasından daha güzel çok az şey vardır hayatta. Hayallerine, olmak istediği yere gelmek için birçok zorluğu geride bırakmayı başarmış kimseler, takdir edilesi insanlardır. Bu insanlar arasında bizlerinde sevdiği, değer verdiği isimler mutlaka bulunur. Bu noktada bize düşen görev ise onları en içten şekilde tebrik etmek ve yanlarında olduğumuzu hissettirmektir. Bazen sadece tebrik etmek, tatmin edici olmayabiliyor. İşte tamda burada devreye çiçekler girer.

Çiçekler, tüm özel günleri taçlandıran, herkesin yüzünü güldüren bir hediye unsuru haline gelmiştir. Ne zaman hediye seçimi yaparken kararsızlık yaşasak, imdadımıza canlı dostlarımız yetişir. Yeni bir işyeri, hayallerle dolu bir yolda çok büyük bir adım atmaktır. Bu sebeple son derece önemli ve özenilesi bir gündür. Sevdiğimiz insanlara, desteklerimizi ve mutluluğumuzu en iyi şekilde aktarmaya yardımcı olacaktır.

Bazen ne kadar istesek de sevdiklerimizin açılış törenlerinde olamayız. Birçok etken buna sebebiyet verebilir. Bu gibi zamanlarda hem kendimizi iyi hissetmek için hem de sevdiğimiz kişiye, önemsendiği mesajını vermek için, bizi temsil edecek çiçeklerden yardım alırız. Böylelikle açılış töreni yapacak kişi değerli olduğunun farkına vararak daha çok motive olacaktır. En güzel çiçek modellerini sitemizden kolayca temin edebilirsiniz. 

Açılış Çiçeği Modelleri

Gönderilen açılış çiçeğinin nasıl bir mekan için seçildiği son derece önemlidir. Örneğin, çok küçük bir ofise büyük bir çelenk göndermek doğru olmayacaktır. Bu gibi bazı detaylar, önemsenmiyor olsada aslında son derece önemlidir ve dikkat edilmesi gerekilir. Eşinizin, dostunuzun, aile bireylerinizin veya herhangi bir sevdiğinizin açılış töreni için bir jest yapmak istiyorsanız, mekanla alakalı önceden bilgi sahibi olmakla işe başlayabilirsiniz.

Bir başka önemli ayrıntı ise, seçmiş olduğunuz çiçek karşı tarafın zevkine uygun seçilmelidir. Çok yakın olduğunuz bir kişi ise eğer, işiniz kolaylaşacaktır. Bunun aksine, eğer ki çiçeği gönderdiğiniz kişi veya kişiler yakın bir tanıdığınız değilse, daha resmi ve sadece iş odaklı bir beraberlik mevcutsa, bu durumda biraz seçici davranmalısınız. Sipariş vereceğiniz sırada, satıcıya, işletme hakkında elinizdeki bilgileri ileterek, yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.  Orkide tercihi bu anlamda sizi riskten olabildiğince uzak tutacaktır.

Açılış çiçeği, birbirinden farklı konseptlerle karşımıza çıkmaktadır. En fazla tercih edilenler arasında ise, saksı çiçekleri, çelenkler, buketler, vazo çiçekleri, kutulu aranjmanlar gelmektedir. Açılışı olan iş yeri için, hangi seçenek daha cazip geliyorsa onu tercih ederiz. Doğru çiçeği seçmek, bazen çok sancılı bir süreç haline gelir. Tüm bunları ortadan kaldırmak ve işinizi kolaylaştırmak adına, en sık tercih edilen açılış çiçeklerini detaylarıyla inceleyelim.

Açılış İçin Saksı Çiçekleri

Günümüzde her yerde sıklıkla karşılaştığımız bir çiçek seçeneğidir. Saksı çiçekleri evlerin ve işyerlerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Özellikle bakımı kolay olan saksı çiçekleri çok fazla rağbet görmektedir. İş yerlerinde, çiçek edinirken dikkat edilen en önemli özellikler, çiçeğin göze hitap etmesi ve bakımının pratik olmasıdır. Dekoratif, canlı saksı çiçekleri sayesinde bulunduğunuz yerin havasını değiştirebilir, canlılık katabilirsiniz. Birkaç saksı çiçeği modeline değinelim.

Yucca: Cazibeli görüntüsü ile çok tercih edilen çiçek türlerinden yucca, bakımının kolaylığı ile bilinir. Çok dayanıklı bir çiçek olmasının yanında, fazla suyu da sevmez. Haftada bir kez sulamak ve güzel ışık alan bir yere koymak yeterlidir. Çok güzel düşünülmüş bir açılış hediyesi olacaktır.

Deve Tabanı: Devetabanı kalpli yapraklarından dolayı çok beğenilir. Dekoratif bir çiçek olması sayesinde bulunduğu yere renk katar. Deve Tabanları her koşulda gelişir. Aydınlık bir yer olması yeterlidir ve çok az suya ihtiyaç duyarlar.

Barış Çiçeği: Barış çiçeği dekorasyon olarak en beğenilen türler arasındadır. Bakımı da oldukça kolay olduğundan çok talep görür. Barış çiçekleri doğrudan güneş ışığını hiç sevmez. Aydınlık bir yer onun için tatmin edici olacaktır. Haftada 2 kez sulamak yeterlidir. 

Açılış İçin Çiçek Buketleri

Birbirinden güzel renkleriyle, lalelerden, güllerden, papatyalardan oluşan bir çiçek buketi harika bir açılış hediyesi olacaktır. Özellikle güllerin birlikteliğinden ortaya çıkan çiçek buketi her zaman ön plandadır. Çiçek buketleri işini riske atmayı sevmeyen insanların ilk tercihi olur genelde. Bizler armağan edeceğimiz çiçeğin dikkat çekici ve anlamlı olmasını isteriz. Çiçek buketlerini kendi içerisinde derin anlamlar barındırır.

Gül Buketi: Renklerine göre birçok anlam taşıyan güller, en özel günlerde ilk akla gelen çiçek türlerindendir. Beyaz güller saflığı, sadeliği simgeler. Bu sebeple çok fazla tercih edilir. Kırmızı güller, canlılığı, arzuyu temsil eder. Sevdiklerinize açılış törenleri için gül buketi takdim ederseniz, kendilerini daha değerli hissederler.

Papatya Buketi: Herkesin beğenisini toplayan papatyalar, sevginin en masum ifade ediliş şeklidir. Papatyalar berraklığı simgeler. Bu sayede karşınızdakine, güvenilir olduğu mesajını verebilir ve onu çok mutlu edebilirsiniz. Bir açılış töreni için bembeyaz papatyalardan oluşmuş çiçek buketi çok güzel düşünülmüş bir hediye seçeneği olacaktır. 

Açılış İçin Kutuda Çiçek Aranjmanları

Kutu konseptli çiçekler son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. İş yeri açılışları için son derece modern ve herkesin beğenisini toplayacak hediye seçeneğidir. Özel günlerin kurtarıcısı niteliğinde birbirinden güzel kutulu çiçek seçenekleri bulunmaktadır. Bu aranjmanlarda kendi içerisinde çeşitlere ayrılır.

Güllerden oluşanlar; renk renk güllerin bir araya gelmesiyle oluşan kutulu aranjmanlar, göze en çok hitap edilenler arasındadır. Güller bilindiği üzere derin anlamlar taşıyan çiçek türlerindendir. Özel günlerinde sevdiklerinize vermek istediğiniz mesajı seçmiş olduğunuz güller sayesinde verebilirsiniz. Açılış töreni olan kişi çok yakınınız ise kırmızı güllerden oluşan bir kutulu aranjman gönderebilirsiniz.

İşyeri çiçekleri ile ilgili daha farklı tasarımlara göz atmak isterseniz, direkt olarak işyeri çiçekleri kategorimizi de inceleyebilirsiniz. 

Açılış İçin Vazoda Çiçek Aranjmanları

Göze oldukça hitap eden bir diğer konsept çeşidi ise vazoda olanlardır. Her yerde sıklıkla rastlanır. Bulunduğu yeri canlı kılarak sevdiklerinizi mutlu edecektir. Yeni iş yerlerinde, aynı zamanda dekoratif bir unsur olarak çok kullanılmaktadır. Vazo çiçek aranjmanı olarak edinebileceğimiz birçok çeşit mevcuttur. En fazla tercih edilenler arasında ise, güller ve zambaklar gelir.

Zarafet saçarak, gözleri üzerine toplayan zambaklar, vazolu çiçekler için çok kullanılan türlerdendir. En çok bilinen anlamı doğurganlık ve saflıktır. Bu sebeple zambakların sürekliliği ve bağlılığı simgelediğini söyleyebiliriz. Açılış töreni olan kişiye bu mesajı vermek, onu son derece iyi hissettirecektir.

Açılış İçin Çelenkler

Çelenkler birçok alanda hediye olarak kullanılır. Genelde nişan törenlerinde, yeni iş yerlerinde hediye etmek için tercih edilir. Çelenk kullanımının en yaygın olduğu alanlardan birisi ise açılış törenleridir. Özellikle sevdiğiniz birinin açılış törenine katılamadığınız için aklınıza yapmak için gelen ilk jest, bir çelenk göndermek olur.

Çelenk göndermek, sevdiklerinize mutlu günlerinde, yanlarında olduğunuzu vurgulamanın bir başka yoludur. Sevildiğini ve önemsendiğini hissetmek her zaman herkesi mutlu eder. İster uzakta olun isterseniz açılış törenine katılın hiç fark etmeksizin bu jestiniz o günü unutulmaz kılacak ve görenlerin hayranlığını kazanacaktır.   

Açılış Çiçeği Fiyatları

Açılış çiçekleri hakkında en fazla merak uyandıran hususlardan bir tanesi de fiyatlarıdır. Açılış çiçeği fiyatları, çiçeğin cinsine, konseptine, rengine ve boyutuna göre farklılık gösterir. Bu sebeple belirli bir fiyat biçmek maalesef ki mümkün değildir. Birbirinden farklı binlerce açılış çiçeği mevcuttur. En kaliteli ve en uygun fiyatlı olan çiçekleri temin etmek isteriz. Tam bu kısımda ise devreye, Wish Flowers Design çiçekleri girer. 

Kalitesinden ödün vermeyen çiçekleriyle, en hesaplı fiyatları sizler için bir araya getiren Wish Flowers Design ailesi, tüm çiçek severleri memnun etmeye devam ediyor. Sizde sevdiklerinizi mutlu etmenin yolunun çiçeklerden geçtiğini düşünüyorsanız, sitemizdeki açılış çiçeği modellerine göz gezdirebilir, kendiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz çiçeği tek tuşla temin edebilirsiniz. Siz siparişlerinizi gönül rahatlığıyla oluşturun, biz güvenilir bir şekilde aynı gün adresinize teslim edelim.