43 ürün bulundu.

İşyeri Çiçekleri

Sevdiklerimize yeni işleri için tebriklerimizi iletiriz. Başarılarıyla gururlanır, mutlu oluruz. Yeni iş veya yeni işyeri hiç fark etmeksizin güzel bir övgüyü hak ederler. Bu mutlu günlerinde aynı zamanda stresi de doruklarda yaşayan yakınlarımız, dışarıdan gelecek bir motivasyona ihtiyaç duyarlar. Tam da bu durumda bizden gelecek güzel sözler ve manidar hediyeler devreye girer. Kendilerini daha güçlü ve motive hissetmeleri için kolları sıvarız. Tebriklerimizle benliklerini yüceltirken, hediyelerimizle de gönüllerinde taht kurarız. Yeni işyeri hediyesi denince akıllara ilk olarak mis kokulu çiçekler gelir.

Birbirinden güzel çiçek çeşitleri sayesinde, yakınlarımızın en özel günlerini canlı kılabiliriz. Hayata dair atılan yeni adımlar, heyecanı, mutluluğu ve endişeyi bir arada yaşamamıza sebep olur. Bizler ise o endişeleri güzel enerjilere çevirmek için çabalamalıyız. Sevdiklerimiz için de bu hassasiyeti gösteririz. Özel anlarını olabildiğince güzel ve unutulmaz kılmak için, güzel hediye arayışlarına gireriz. Çoğu zaman bu durum sancılı bir sürece dönüşebilir. Fakat hediye seçimini riske atmamak isteyenler için her zaman tercih edilen, renkli çiçekler emrinize amadedir.

Armağan ettiğimiz yeni işyeri çiçeği ile aynı zamanda değer verdiğimiz insanlara manidar bir yatırım yapmış oluruz. İşyeri çiçeği olarak takdim edilebilecek birçok seçenek mevcuttur. Farklı aranjmanlarla birlikte şık dizayn edilen çiçekler, akıllarda kalarak o günü unutulmaz kılacaktır. İşyeri sahibini çok yakından tanıyor isek eğer çiçek seçimi sırasında daha az yoruluruz. Ne tarz çiçeklerden hoşlandığını tahmin ederek, çok seveceği bir hediye ile onu şaşkına çevirebiliriz. Fakat nelerden hoşlandığı hakkında pekte bir fikrimiz yoksa şayet, o zaman da küçük bir araştırmayla en güzelini seçmeye  gayret ederiz. 

İşyerine Gönderilecek Çiçek Çeşitleri

Oldukça sevindirici bir hediye olan çiçekler, duygularımızı net ve içten bir şekilde ifade etmemizi sağlar. Sevdiklerimize vermek istediğimiz, fakat anlatamadığımız mesajları, çiçekler sayesinde doğrudan iletebiliriz. Önemli olan seçmiş olduğumuz çiçeğin anlamını ve özelliklerini biliyor olmak. Çünkü tüm çiçeklerin kendine has bir anlamı ve çeşitli özellikleri bulunmaktadır. İşyeri hediyesi olarak takdim edeceğimiz çiçeğin motive edici ve enerji yükselten bir tür olmasını isteriz. Maalesef ki bazı çiçekler bunun aksine hüzünlü anlamlar taşıyarak var olan enerjiyi de düşürebilir.

Böylesi olumsuz durumları yaşamamak adına, çiçek seçimi yapmadan biraz bilgi sahibi olmakta fayda var. İşyeri çiçekleri adı altında kalıplaşmış, herkesin severek tercih ettiği belirli başlı türler bulunmaktadır. En fazla tercih edilen işyeri çiçekleri, zambaklar, lilyumlar, güller, papatyalar, frezyalar, orkideler ve sümbüllerdir. Hepsi alıcısını çok mutlu edecek çiçek türleridir. Bu çiçekler güzel ve farklı konseptlerle hazırlanarak sevenlerinin beğenisine sunuluyor. Çiçeklerin aranjmanları da son derece önemlidir. İşyeri için en fazla tercih edilen çiçek aranjmanlarını inceleyelim:

Vazo Çiçek Aranjmanı: İşyeri çiçek gönderimi için çok ince düşünülmüş bir hediye olacaktır. Cam vazo içerisinde şık tasarımlarla hazırlanan çiçekler sayesinde hayat mücadelesi için büyük adım atmış sevdiklerinizi iyi hissettirebilirsiniz. Özellikle ofislere uygunluğu ile çok fazla beğeni toplamaktadır. Fazla yer kaplamayacak ve ofisleri renklendirecektir. Görsel olarak yaşattığı hazzın yanı sıra kullanımının kolaylığı sayesinde de çok fazla rağbet görmektedir. Uzun zamanlar saklanabilecek bir armağan olacaktır. Vazo içerisine en fazla yakışan çiçekler ise,sümbül, gül ve papatyalardır.

Kutu Çiçek Aranjmanı: Şık tasarımları ile görenlerin hafızalarında yer eden, kutu konseptli çiçekler son dönemlerde, tüm özel günler için tercih edilmektedir. Tam anlamıyla kurtarıcı olan kutulu aranjmanlar sevdiklerinize takdim edeceğiniz en ihtişamlı armağan olacaktır. Kutulu aranjmanlar için en fazla tercih edilen çiçekler ise, kırmızı güller, masum papatyalar, zarif laleler ve ihtişamlı lilyumlardır. Çiçek seçimi hediye edeceğiniz kişiye göre de değişkenlik gösterir. Sevgilinize veya eşinize kıpkırmızı güllerden oluşan bir kutu hediye ederken, en yakın arkadaşınız için papatyalı bir konsept tercih edebilirsiniz.

Saksı Çiçek Aranjmanı: Tüm çiçek severlerin vazgeçilmezi olan saksılı konseptler çok fazla ilgi görmekte. Bu konseptle sevdiklerinizi yeni işleri için onurlandırır iken aynı zamanda evlerini, ofislerini canlandırabilirsiniz. Çok güzel dekorasyon unsuru olan saksı çiçekleri, tam bir tebrik hediyesidir. Saksı çiçekleri çok fazla türden olabilmektedir. Dekoratif taşlar ve farklı cipsolarla süslenmiş renkli çiçekler yeni işinde sevdiklerinize en güzel motivasyon kaynağı olacaktır. En fazla sevilen saksı çiçek türleri ise, spatifilyum, antoryum, guzmanya, şeflera, orkide, bonsai,  lisyantuslar,lilyumlar ve yuccalardır.

Buket Çiçek Aranjmanı: Çiçek buketleri, eskiden bu yana en fazla tercih edilen çiçek aranjmanlarının başında yer alır. Genelde insanlar hediye seçerken işini şansa bırakmamak adına buketlerden yararlanır. Çünkü çiçek buketlerine kolay kolay kimse hayır diyemez. Çeşitli çiçek seçeneklerinden oluşabilen çiçek buketleri birçok zevke uygun şekilde farklı renk ve modellerle tasarlanır. En fazla tercih edilen çiçek buketleri, kırmızı, beyaz, pembe güllerden; beyaz, sarı papatyalardan; beyaz, sarı, kırmızı, pembe lalelerden ve lilyumlardan oluşanlardır.

Açılış Ve Tören Çiçekleri

Girişimciliği ile herkesi kendine hayran bırakan yakınlarınıza göndereceğiniz çiçeklerle hayırlı ve bol kazançlı bir çalışma hayatı dileyebilirsiniz. Bu davranış sayesinde kendinizi ve yakınlarınızı onurlandırmış olursunuz. Açılış törenleri sürekli olmayan, olduğu zamanda uzun süre boyunca hafızalardan silinmeyen önemli anlardır. Sizde bu günlerde hafızalarda yer almak istiyorsanız, sevdiklerinizi güzel çiçeklerle mutlu edebilirsiniz.

Açılış veya çeşitli törenlerde gönderilecek çiçek hakkında baya kafa yorulur. Her şeyin güzel ve özel olmasını isteriz. Aile büyüklerimizin, sevgilimizin, dostlarımızın veya sevdiğimiz diğer insanların gayretli bir şekilde yürüdükleri bu yolda en büyük destekçisi olmak tek gayemizdir. Bazen istenmeyen nedenlerden dolayı özel günlerinde sevdiklerimizin yanında olamasak da bu yokluğu güzel şekilde tamamlamak adına çiçek gönderimi sağlarız. Göndereceğimiz çiçeğin ortama uygun olması önemlidir.

Açılış ve törenler için seçilen çiçeğin gönderimi yapılacak ortama uyumlu olması adına önceden mekan hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Küçük bir işletmeye abartı kaçacak büyüklükte bir çiçek maalesef ki uygun olmayacaktır. Çok küçük bir çiçekte göze gelmeyeceği için yetersiz kalacaktır. Bu dengeyi korumak çok mühimdir. Son dönemlerde sık tercih edilen, en uygun açılış ve tören çiçeklerini sizin için derledik:

Çelenk Çiçek Modeli: Tören deyince akla ilk gelen şeylerden birisi etrafı kuşatan gösterişli çelenk çiçekleridir. İşyeri açılışına, çeşitli kutlamalara ve törenlere gönderilecek en güzel hediye, enfes çiçeklerle hazırlanmış bir çelenk olacaktır. Çelenk yapımında en fazla tercih edilen çiçekler, gerbera ferforje, lilyum, güldür. Amacına yönelik boyunda ve konseptinde değişiklik yapılabilir. 

Fanus Çiçek Modelleri: Hayal gücünden yararlanarak oluşturulmuş en farklı çiçek aranjmanı fanus çiçekleridir. Cıvıl cıvıl tasarımlarıyla hem kalbe hem göze hitap edilen fanus çiçekleri sayesinde alışıldığın dışına çıkarak hayallerine ulaşmaya çalışan sevdiklerinizi şaşırtıp, mutlu edebilirsiniz. Bu manidar hediye sayesinde uzun yıllar boyunca, yakınlarınız baktıkça sizi hatırlayacaktır. Fanus çiçekleri genelde, sukulent, kaktüs, yosun gibi bakımı kolay bitkiler ile hazırlanır. Çeşitli fanus çiçeklerine, sitemizden güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dükkan Çiçekleri

Dükkan çiçekleri; dükkana neşe katan, dükkanı renklendiren, ortamın konseptini belirleyen faktörlerdir. Dükkanda çiçek kullanmak ortamı samimi bir hale büründürür. Ortamı renkleriyle neşelendirirken etrafa saçtığı aura sayesinde de müşterilerde olumlu etki yaratır. Bundan dolayı dükkanda çiçek kullanmak oldukça önemlidir.

Dükkan çiçekleri denildiğinde akla narin bitkiler yerine daha dayanıklı, içeride yetişen ve az bakım isteyen çiçekler gelir. Bu çiçek ve bitkilere örnek verecek olursak; kentya, massengeana, areca palmiyesi, bonsai, yukka bitkisi, antoryum, guzmania, dilfenbahya çiçeği…

Dükkan çiçekleri, dayanıklı olduğu için daima bakım istemezler. Kolay kolay solmazlar, belirli aralıklarla sulanmaları yeterlidir. İçeri ortamda yetişmesi uygun olan dükkan bitkileri ve çiçekleri büyümeye elverişlidir. Bir ağaç gibi zamanla büyüyen ofis bitkileri ofisinize ayrı bir hava katacaktır. Dükkan çiçekleri ise daima canlılıklarını korur ve ortamı renklendirir. 

Wish Flowers Design olarak ofis, dükkan, işyeri için uygun çiçek ve bitkileri sizler için tasarlamaktayız. Dükkanınız için en uygun çiçeği ve bitkiyi seçmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer arkadaşınıza, eşinize, dostunuza yeni dükkan açılışı için çiçek almaya karar verdiyseniz mutlaka ofis bitkileri kategorimize göz atmalısınız. Onların hoşuna gidecek özel tasarıma sahip olan Wish Flowers Design kalitesindeki çiçeklere ve bitkilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Özenli ve korunaklı kargo teslimimiz sayesinde çiçek ve bitkileriniz dükkanınıza zarar görmeden ulaşır. Siz de Wish Flowers Design kalitesinde bir dükkan çiçeğine ve bitkisine sahip olmak veya sevdiklerinize bu kalitede çiçek hediye etmek istiyorsanız tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

İşyeri Çiçek Fiyatları

Çiçeklerin uçsuz bucaksız dünyasında, kendimiz için en uygun olanı seçip hayatımıza dahil ederiz. Özel günler için akıllara ilk gelen şey, şık bir çiçekle o günü taçlandırmak olur. Sevdiklerimizin, başarılarını ve cesaretlerini kutladığımız anlar bu özel günlerden birisidir. En kaliteli ve uygun bütçeli çiçeği seçmek için çeşitli araştırmalar yaparız. Tam da bu noktada devreye Wish Flowers Design çiçekleri girer. Maalesef ki işyeri çiçekleri hakkında belirli bir fiyat biçmek pekte mümkün değildir.

Çiçekler boyutuna, konseptine, türüne ve hatta rengine göre fiyatta değişkenlik gösterir. En gösterişli çiçekleri en uygun fiyata almak istiyorsanız, sitemize göz atmadan geçmeyin deriz. Özel günleriniz için seçmiş olduğunuz çiçekleri kolay ve güvenilir bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun Wish Flowers Design çiçekleri özel günlerinizi unutulmaz kılmak için hizmetinizdedir.