29 ürün bulundu.

Turuncu Çiçekler

Turuncu çiçekler, renk olarak genel olarak dikkatleri toplamayı başaran, tercih edilen ve fazlasıyla sevilen çiçeklerdir. Aşkı ve sevgiyi göstermek için kullanıma çok uygun olan bu renk, aynı zamanda oldukça ilgi çekici ve farklı olmanın kapılarını da aralamaktadır. Genellikle romantik olmayan alanlarda tercih edilen turuncu çiçekler, yeteneğine hayran olduğunuz ya da işini beğendiğiniz kişileri tebrik etmek amacıyla kullanılabilir. Portakal çiçeğinin renk tınısını aktarırken söylenebilecek şeyler, elbette ki sadece bunlardan ibaret değildir. Çoğu insan tarafından tam anlamıyla bilinmese de, turuncu çiçekler aslında coşkuyu ve gururu sembolize eder. Mesela çizdiği resimleri beğendiğiniz bir arkadaşınız, işinde başarılı ya da çok güzel şarkılar seslendiren bir yakınınız varsa, turuncu çiçekler aracılığıyla tebrik etmek çok güzel bir tercih olacaktır.

Bununla beraber işinde yükselişi yakalamış birini ya da taze mezun olmuş kuzeninizi tebrik etmek için de turuncu çiçeklerden faydalanabilirsiniz. Aynı amaç, somon-mercan ve şeftali turuncusu içinde geçerlidir. Ancak burada ki duygu yoğunluğu, diğer çiçeklerde olduğu gibi rengin dikkat çekici tonuyla doğru orantılı görülmektedir. Rengin sertliği, bir yerde duygunun derinliğini ifade eder.

Turuncu çiçeklerin anlamı genel olarak çoğu kişinin bilmediği gizemler arasındadır. Bu rengin aslında aşkınızı göstermek için harika bir renk seçimi olacağını ve etkileme garantili olduğunu biliyor muydunuz? Bunun sebebi, bu rengin büyülemeyi ve karşıdaki insanı etkilemeyi temsil etmesidir. Tüm farklılıklarına rağmen düşünmeden edemediğiniz, başınızı döndüren birine dev bir turuncu çiçek buketi gönderin, duygularınızı dışa vurun.

Kırmızıya dönen bir turuncu tonu ve koyu turuncu güllerde ortaya konulan çiçek aranjmanları, sadece o kişiden çok etkilendiğinizin göstergesi değildir. Aynı anda çok büyük bir tutku ve arzu taşıdığınızı, çok istekli olduğunuzu da gösterebilir. Bu aslında aşkın alevini turuncu renk aracılığıyla göstermek ve bu sevgiye kök salabilmeyi beklemek demektir.

Turuncu Çiçek Anlamı

Turuncu güllerin ve diğer turuncu renk çiçek türlerinin bilinen ilk anlamı esasında gururun simgesi oluşudur. Ya da birinin sebat etmesi ve pes etmemesi dilendiğinde bu renk kullanıma uygundur. Gücü ve yüksek enerjiyi temsil eden turuncu renk çiçeklerin iletmek istediği mesaj ‘’Sana güveniyorum. Pes etme. Yoluna devam et!’’ demektir.

Üniversiteyi kazanan, zor bir hastalıkla mücadele eden ya da kilo vermek için girişimde bulunan kişilere turuncu çiçek göndermek hem mutlu edecek ve bununla beraber yürüdüğü yolda devam edebilmesi için motivasyon sağlayacaktır.

Bir başarı için tebrik amacıyla da kullanılabilen turuncu çiçekler, bir nevi öz saygının temsilcileridir. Turuncu güller, umudu ve gücü temsil eder. Portakal çiçeği denildiğinde sadece güneşi anımsamak, biraz garip olabilir. Bu renkteki çiçekler, sevginin yaydığı sıcaklığı ve renkli güneş renklerini temsil ederken, değer verdiğiniz insanlarda aslında bu hediyeyi aldıklarında mutluluktan en az bu çiçek kadar parlıyor.

Turuncu renk çiçekler, genel itibariyle neşeli ve mutlu çiçeklerdir. Temsil ettiği duygular bunlar olsa da üzücü durumlarda kullanılmamak için hiçbir sebepleri de yoktur. Çoğu zaman portakal çiçekleri, bir cenaze töreni için en uygun çiçek tercihi olabilir. Özellikle güçlü ve dominant kişiliklerin cenazesinde, karakterinin aynası olmak amacıyla turuncu çiçek kullanmak idealdir. Hasta birine enerji ve pozitif enerji verebilmek adına turuncu çiçek alarak ziyarete de gidilebilir. Bu renk, iyileşme yolunda ki hastaya iyileştirici güç, olumlama enerjisi olacaktır.

Bir kırmızı kadar olmasa da aşkı karşı tarafa iletmek için turuncu renk çiçek kullanmak, doğru bir tercihtir. Bu renk, en sıcak aşk hissini çok güzel geçirebildiği gibi, arkadaş ziyaretlerinde ya da aile üyelerinin özel gününü kutlamak için de kullanılabilir.

Heyecanın ve coşkunun en baş temsilcisi olan turuncu renk çiçekler, yeni bir bebek için cesaret etmeyi başarmış yakın arkadaşlar için ya da yeni maceralara atılan tanıdıklar için de mükemmel bir hediye olur. Portakal çiçekleri, yeni fikir ve yeni adımların en büyük destekçi rengi olarak ilişkilendirilebilir. Üretmeyi seven ve yenilikçi kişiler için bu renk, adeta vazgeçilmezdir ve daima tercih edilir.

Turuncu Çiçek Modelleri

Turuncu renk, gücün ve enerjinin rengidir. Bu renk bir çiçek buketiyle, sevdiklerinizi mutlu etmek aslında çok kolay. Öyle ki sadece turuncu renk bir buket yaptırmak zorunda da değilsiniz. Portakal çiçeğinin çok yakıştığı birden fazla renk mevcut. Kişiye özel buket aranjmanınızı yaptırabilir, olağanüstü ve sadece sizi yansıtan bir buket ortaya koyabilirsiniz.

Turuncu çiçek modelleri arasında en dikkat çekenler; turuncu ile mavi tonları karışımı. Ayrıca turuncu rengi ile mor renginin uyumu da göz ardı edilemeyecek şekilde dikkat çekmektedir. Limon sarısı ve turuncu aranjmanı olan Sole Ayçiçeği Buketi çok güzel bir seçimdir.

Yeşil çuvala buket yapılmış turuncu ve sarıların karışımı şeklinde oluşturulan Laranja Çiçek Buketi de tam size göre. Morların, sarının ve birkaç dal turuncunun ortaya karışımı olan Bella Aranjman adeta asaletin ve aşkın simgesidir.

Wish Flowers Design, portakal çiçeği ve her zevke uygun oluşturulan çiçek aranjmanları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Geniş ürün skalası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Turuncu Çiçek Buketi

Sevginin tatlı bir karşılığıdır, aşkınızdan çiçek almak. Beklenmedik anlarda sevdiğinize bir buket çiçek yaptırıp göndermek, hem gönül çalmak için hem de iz bırakabilmek için güzel bir adımdır. Turuncu çiçek buketi de renk ve ahengi sayesinde, sevdiklerinize değer verdiğini göstermenin güzel bir vesilesidir.

Kıymet verdiğiniz insanları şımartmak ve onlara tatlı bir sürpriz yapmak isterseniz, Wish Folowers Design bu görevi severek yerine getirecek ve birbirinden şık renkte çiçek seçenekleriyle yanınızda olacaktır. Yıldönümlerinin, doğum günlerinin, sevgililer gününün, iş tebriklerinin ve küçük özür dilemelerin en güzel yöntemi haline gelen çiçek gönderme işlemini, yerinizden kalkmadan ve işinize ara vermeye gerek kalmadan halledebilirsiniz.

Turuncu Çiçek Siparişi

Özel günlerde ve muhakkak kutlanması gereken durumlarda mesafeler ya da bazı teknik sebepler sevdiklerimizin yanında olmaya engeldir. Böyle zamanlarda, güvenilir ve uygun fiyatlı bir çiçek firması arayışına girmek de kaçınılmazdır. Böyle anlarda, Wish Flowers yanınızda. Bizimle hemen iletişime geçebilir, dilediğiniz renk ve çiçek modelini seçip, üzerine kişiye özel notunuzu da ekledikten sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Firmamızın önceliği daima müşteri memnuniyetidir. Vermiş olduğunuz çiçek siparişiniz işinin ehli ekip çalışanlarımız aracılığıyla özenle hazırlıyoruz. Kısa sürede teslimatı gerçekleştirilen çiçek siparişlerimiz, sevdiklerinizin yüzünü güldürme, gününü güzelleştirme garantilidir.

Hayatınızda yer alan insanlara göndereceğiniz çiçekler, farklı mesajlar için farklı model ve renkte tercih edildiğinde daha tesirli olacaktır. Çiçek gönderme amacınıza karar verdikten sonra, uygun çiçek rengini ve modelini web sitemizde yer alan ürünler arasından seçebilirsiniz. İster buket, ister vazo, ister rengârenk çiçeklerin yer aldığı renk cümbüşü bir çiçek buketi, ister tek bir gül dalı…

Hoş bir jest, ince bir düşünce ve en önemlisi düşünülmek bir insanın mutlu olabilmesi için yeterlidir. Her kitleye hitap eden ürün seçeneklerinin yer aldığı Wish Flowers Design web sitesine uğrayı, ürünlerimize göz gezdirmeden sevdiklerinize çiçek siparişi vermeyin. Kaliteyi, şıklığı ve uygun fiyatlandırma politikasını sizlere sunan Wish Flowers Design, çiçek sektörünün daima en iyisi.