65 ürün bulundu.

Tanışma Çiçeği

Çiçekler doğayı ve yaşantımızı güzelleştiren, birbirinden güzel renk ve kokularıyla bizleri etkileyen bitkilerdir. Özellikle özel günlerde sıklıkla hediye edilen çiçekler karşı tarafı mutlu ederken, hoş bir anının kalmasına sebep oluyor. Birbirinden zarif buket ve diğer aranjmanlarla sevdiklerinizi veya kendinizi şımartabilir, mekânlarınızı süsleyebilirsiniz. Sevgililer Günü, yıl dönümleri, geçmiş olsun dilemek için hediye edilen çiçekler, karşı tarafa ne kadar değer verdiğinizi gösterir. 

Çiçekler kız isteme, arkadaş, partner veya partnerinizin ailesiyle ilk tanışma gibi özel anlarda da hediye edilebilir. Özellikle ilk tanışılacağı zaman verilen çiçek, partnerinizi ne kadar önemsediğinizi gösterir. Küçük jestlerle, ilk tanışma anında karşı tarafı mutlu etmek istiyorsanız, bir buket çiçek bile yeterli olacaktır. Çiçekler her duruma uygun hediyeler olduğu için, doğru anlamlı çiçekleri seçtiğinizde oluşacak buket özel günlerde karşı tarafı sevindirecektir. Çiçeklere baktıkça sizi hatırlayacağı bu özel hediyeler, Wish Flower & Design’ın özenli yorumuyla mağaza ve internet sitelerimizde yerini alıyor. İlk tanışmada partnerinizi etkilemek, ailesini mutlu etmek ve önemsediğinizi göstermek için birbirinden güzel aranjmanlarımıza göz atabilir, sizin için en uygun çiçek hediyesini seçebilirsiniz. 

Tanışma Çiçeği Nasıl Olmalı?

Her çiçeğin farklı anlamı olduğu için tüm çiçekleri tanışma anında kullanamazsınız. Uygun ve özel anlamlar taşıyan çiçeklerin oluşturduğu aranjmanlar, tanışma çiçekleri için güzel bir alternatif olabilir. Özellikle renkleriyle ilgi çeken ve kokularıyla her yeri mis gibi yapan çiçekleri tercih ederseniz, doğru yöntemle kurutulduktan sonra karşı tarafta ömür boyu kalacak hediyeler seçmiş olursunuz. Orkide, gül, nergis gibi çiçekler, tanışma çiçeklerinin olmazsa olmazıdır. 

Orkide, her güzel güne uyan, capcanlı renkleri ve narin çiçekleriyle görenleri etkileyen çiçeklerden biridir. Bakımı zahmetli olmadığından çiçeklere bakma vakti olmayan veya yeni çiçek bakmaya başlayanlar için ideal çiçeklerdir. Orkideyi sevmeyen neredeyse yoktur, bu nadide ve güzel çiçekleri ister vazoda, ister bukette yer alan aranjmanlardan seçip tanışma çiçeği olarak tercih edebilirsiniz. Sarı tomurcuklu, beyaz, mor, pembe, mavi gibi renklere sahip orkide; asilliğin, zarafetin ve masumiyetin simgesidir. Oldukça hoş anlamlar taşıyan orkide, evin güneş alan yerlerine konumlanırsa oldukça iyi gelişim gösterir. Ancak güneş ışığına direkt olarak maruz kalmamalıdır yoksa narin çiçekleri yanarak zarar görebilir. 

Orkideler dışında lilyum veya gül buketlerini, tanışmaya giderken götürebilirsiniz. Orkide gibi şık çiçekler tercih ederken hiçbir çiçekten vazgeçmek istemiyorsanız, karışık buket yaptırabilirsiniz. İlk tanışmada partnerinizi bir buket hoş çiçekle karşılaşmanız onları mutlu edecektir. Klasik tercihlerden şaşmamak istiyorsanız, sade bir kırmızı veya beyaz gül buketi yaptırabilirsiniz. Güllerin diğer renklerinden vazgeçmek istemiyorsanız, tüm renklerin bukette bulunduğu karışık gül buketlerini tercih edebilirsiniz. 

Eğer farklı çiçek türlerini denemek istiyor ancak ne alacağınıza karar veremiyorsanız, karşı tarafın en sevdiği çiçeği öğrenme şansı yakalayarak o çiçek türünde buket yaptırabilirsiniz. Tanışma çiçeği ne fazla küçük ne de fazla büyük olmalı. Buketler veya diğer aranjmanlar süslenirken, fazla abartıya kaçılmamalıdır. Ayrıca tanışma çiçeklerinizi tercih ederken, çiçeklerin taze olmasına dikkat edin. Hangi çiçeği tercih ederseniz edin, etkileyici, hoş kokulu ve solmayan çiçek buketleri karşı tarafı ne kadar önemsediğinizi gösterir. Taze ve birbirinden hoş kokulu olan çiçekler, Wish Flower & Design’da tüm tazeliğiyle sizleri bekliyor. Tanışma anında centilmenliğinizi göstermek ve partnerinizi mutlu etmek için özel günlere özel tasarladığımız buketlere göz atabilirsiniz. 

Tanışma Çiçeği Neden Alınır?

İlk kez biriyle tanışıyorsanız, hediye götürerek küçük bir jest yapmalısınız. Karşı tarafla olmak istediğinizi, onu mutlu etmenin sizin için çok önemli olduğunu göstermelisiniz. Küçük, hoş bir hediye götürebileceğiniz gibi, ne alacağınıza karar veremezseniz tanışma çiçeği de hediye edebilirsiniz. Tanışma çiçekleri, şık tasarımları ve zarif süslemeleriyle evleri süslerken tanıştığınız kişileri mutluluktan uçurabilir. Her duruma, her özel güne uygun bu çiçeklerle tanışma çiçeği buketi yaptırabilirsiniz. 

Tanışma çiçekleri, karşı tarafa jest yapmak, sevginizi göstermek, önem verdiğinizi belli etmek için alınır. İçinizdeki duyguları bireysel olarak söylemiyorsanız, tanışma çiçekleri bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Her duruma uyabilecek hediyeler olduğu için, hediye seçenekleri arasında kafanız karıştıysa şık ve sade tanışma çiçekleri tercih ederek, zarif bir hediye verebilirsiniz. İnternet sitemizdeki birbirinden güzel aranjmanlardan dilediğinizi seçip, kısa sürede seçtiğiniz tanışma buketlerine sahip olabilirsiniz. 

Tanışma Çiçeği Siparişi

Tanışma çiçeği siparişini sitemizden vermek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Wish Flower & Design’ın özenle hazırladığı tasarımlardan birini seçerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Mevsimine göre değişen tanışma çiçekleri buketlerimizi, her zaman taze ve hoş kokulu olarak sizlere ulaştırmaktayız. Alışılmışın dışında tanışma buketleri tercih etmek istiyorsanız, sunduğumuz yüzlerce çiçek arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Çiçek siparişi vermek için hoşunuza giden ve partnerinizin sevebileceği aranjmanı ekrana getirdikten sonra, İstanbul içi gönderilecek alanı seçebilirsiniz. Konuma göre seçilen uygun fiyatlı taşıma ücretleriyle, tanışma buketlerini cebiniz yanmadan temin edebilirsiniz. Buketin gönderileceği alan seçildikten sonra dilerseniz romantik bir not bırakabilir ve teslimat gününü seçebilirsiniz. Gün tercihinizi belirledikten sonra sipariş ver butonuna tıklayarak, gerekli bilgileri girip siparişinizi birkaç tıkla oluşturabilirsiniz.