111 ürün bulundu.

Kız İsteme Çiçeği

Kız İsteme Çiçeği, İsteme Çiçeği Fiyatları

Kız isteme çiçeği, belki de çiftlerin en özel ve heyecanlı günlerinden biri olan kız isteme gününde ilk dikkat çekenlerden biridir. Gelin ile damat arasındaki hoş bir jest ve unutulmaz bir anı olarak çiçek armağan etmek artık kız isteme törenlerinin bir ritüeli haline geldi. Peki kız isteme çiçeği nasıl olmalıdır? Kız isteme çiçeği seçimini özelleştirerek herkesten farklı, bir o kadar da şık bir tercih yapabilirsiniz.

Kız isteme çiçeğini özel kılan birçok faktör vardır. Çiçeğinizi seçmeden önce kim için, nasıl bir zevke hitap edecek bir çiçek seçmek istediğinize karar vermelisiniz. Kız isteme çiçeği seçmenin püf noktaları, sevdiğiniz insanı mutlu edecek çiçek önerileri ve çok daha fazlasını Wish Flower Design bünyesinde bulabilirsiniz.

kız isteme çiçeği

Kız İsteme Çiçeği Nasıl Olmalıdır?

Kız isteme buketi, kızi isteme töreninin en çok göze batan objelerinden biri de hiç şüphesiz isteme çiçeği olarak tercih edilen buketlerdir. Birbirinden şık onlarca model arasından çiçek seçerken size en uygun seçenekleri görmek bazen zor olabilir. Bu gibi durumlar belki de her damadın başına gelebilir.

Sevdiğiniz kadını mutlu etmenin yanı sıra kız istemeye giderken şık ve zengin bir görüntü oluşturmak isteyebilirsiniz. Taleplerinizin her birini karşılayacak tek bir adres üzerinden isteme çiçeği modellerimizden tercih etmeniz mümkün.

Özel günler arasında değerlendirilen kız isteme törenlerinde genellikle kırmızı güller tercih edilir. Ancak tek seçenek kırmızı güller değildir. Her çiçeğin bir anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Çiçek tercihinizi anlamlarına göre yapabilir ya da sadece görüntüye odaklanabilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun bir kız isteme çiçeğinde olması gereken bazı özellikler bulunuyor.

Kız İsteme Çiçeği Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kız isteme çiçeği seçerken dikkat edilmesi gereken başlıca husus sevdiğiniz insanı mutlu edecek seçimi yapmak olacaktır. Kimi kadınlar lalelerden hoşlanırken kimileri de güllere aşıktır. Laleler, aranjmanlar, taze çiçekler ya da başka birçok çiçek türü vardır. Çiçek türü ve rengini seçerken mutlaka sevdiğiniz kadının zevklerini göz önünde bulundurun. Söz konusu kız isteme olduğunda gelinin kıyafetine uyumlu bir çiçek isteyebileceğini de unutmamak gerekir.

Çiçek buketleri bazen ufak bir sürpriz için küçük paketlemeler ile bazen de büyük organizasyonlar için çok daha gösterişli paketler ile süslenir. Çiçeğinizin ihtişamlı görüntüsünün yanı sıra paketinin görünüşü de hediyenizin duruşunu etkiler. İthal paketleme seçenekleri ile sadelik ve şıklığı birleştiren çiçek paketleme tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. İşte maddeler halinde kız isteme çiçeği seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

Çiçekler etrafına mutluluk saçan bitkilerdir. Hoş görüntülerinin yanı sıra mis gibi kokmalarından olacak ki insanlara kendini iyi hissettirir. Kız isteme çiçeği seçerken sevdiğiniz kadının zevklerini öncelikli olarak değerlendirmelisiniz. Bununla birlikte şık ve özel anınızda güzel görünen bir çiçek isterseniz beyaz gül de tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı birçok çiçek tasarım seçeneği bulunur. Wish Flower Design geniş çiçek arşivi ile aradığınızı bulmanız için hizmet vermekte.

İsteme Çiçeği

İki insanın hayatlarını birleştirme yolundaki ilk ve en özel adım olan isteme merasimlerinin başrolünde çiçek ve çikolata ikilisi yer alır. Özenle seçilen çiçekler yıllarca unutulmayan önemli bir parça olarak yerlerini alırlar. İsteme çiçekleri pek çok farklı çiçek çeşidi arasından seçilebilir. İsteme çiçeklerinin canlı ve taze olması daha çok tercih edilir bir durum olsa da uzak yoldan getirilen çiçeklerin canlı olmaması daha iyi olur. Aksi durumda tazeliklerini yitirip solacakları için güzel görünmeme ihtimalleri vardır. 

İsteme çiçekleri çok anlamlı olduğu için çift tarafından saklanmak istenebilir. Bu durumda çiçekler canlıysa kurutma yöntemleri sayesinde saklanabilirler. Canlı değillerse zaten saklamak daha kolay olacaktır. 

İsteme çiçekleri arasında en çok tercih edilen çiçek çeşidi kırmızı gül buketleridir. Aşk denildiğinde akla gelen bu çiçekler, tüm özel günlerde olduğu gibi bu özel günde de kendilerine yer bulabilirler. Tül veya hasır sargı malzemeleriyle buket haline getirilebilen güller, kırmızı yerine başka renklerde de tercih edilebilir.  Fakat kırmızı güllerin en çok tercih edilen çeşit olması illaki kırmızı gül kullanılması gerektiği anlamına gelmez. Saksıda orkideler, zambaklar, krizantemler ve daha pek çok çiçek türü tercih edilebilir. Bu noktada en önemli olan çiçeğin aranjmanıdır. Wish Flower Design, en güzel aranjman garantisi sunmaktadır. 

İsteme çiçeklerinde çok fazla çeşit olması genellikle tercih edilmeyen bir durumdur. 2-3 çeşit çiçekle oluşturulan aranjmanlar bu özel gün için daha uygun olacaktır. İsteme çiçekleri güzel görünmeli ve kokmalıdır. Eğer çiçekler canlı değilse güzel kokular sürülebilir ve daha güzel görünmesi için parlatılabilir. Elbette çiçek seçiminde merasimin olacağı ortama da uyum sağlayıp sağlamadığına dikkat edilebilir. Wish Flower Design tarafından oluşturulan aranjmanlara göz atabilir, size en uygun olanı sipariş edebilirsiniz. 

Mutlu Bir Gelin İçin: Gelin İsteme Çiçeği

Birbirleriyle başlayacakları uzun bir ömrün ilk adımı gelin isteme töreninden geçmektedir. Bu törenlerin vazgeçilmezi olan gelin isteme çiçeği sevdiğiniz kadını ve ailesini mutlu edecek şık ve zarif bir tasarımdan geçiyor diyebiliriz. Gelini mutlu edip değerli hissetmesine sebep olacak olan isteme çiçekleri gelinin zevkine göre şekillenmelidir.  Gelinin törende damadın elinde görmek istediği, sevdiği tür olan, bir ömür hatırlayacağı çiçekler öyle sıradan bir buket olmaktan çıkmıştır.

gelin isteme çiçeği

Gelin isteme çiçeği için güller, laleler, zambaklar, menekşeler, lavantalar… Bir ömür boyu eşiniz olacak kişinin zevkine göre çiçek tercih etmek isteme töreninde nokta atışı yapmanızı sağlayacaktır. Rengârenk özenli bir isteme çiçeği seçerek geline isteme gününün en anlamlı ve değerli insanı olduğunu hissettirmek, damadın en özel görevi konumundadır. Sevdiğiniz hangi çiçek türünü beğeniyorsa ona ağırlık verilmelisiniz ve isteme buketini ona göre seçmelisiniz . Estetiğin yanında seçtiğiniz çiçek buketinin güzel kokması ve kokusuyla huzur vermesi de fazlasıyla önemlidir.

İsteme çiçeğinizin daha da özel olmasını istiyorsanız üstüne not ekleyebilirsiniz. Çiçeği bir ömür saklamak isteyen gelinimiz çiçeğin üstündeki notu da sakladığı sürece okudukça mutlu olacak ve bir ömür değerli hissedecektir. Bunun yanında çiçeğin küçük bir maketini yapıp ceketinizin yakasına takarak o gece için anlamlı ve özel bir hareket daha yapmış olabilirsiniz. 

Gelin isteme çiçeği olarak oldukça popüler olan çiçekler bulunmaktadır. Bunlardan ilki 41 gül buketidir. Bu gül buketimizin gül sayısı 41’dir. 41 özel ve narin anlamına gelir. Bu yüzden damatlar tarafından isteme törenlerinde sıklıkla tercih etmektedirler. İkinci olarak şakayık buketini popüler gelin isteme çiçekleri arasında sayabiliriz. Şakayık çiçeği şefkati simgelediğinden çokça tercih edilmektedir. Son olarak popüler çiçeklerimizden temizlik, saflık ve masumiyeti simgeleyen zambak çiçeğini söyleyebiliriz. Şakayık buketleri de oldukça tercih edilen isteme çiçeği modelimizdir.

Siz de Wish Flowers Design bünyesini ziyaret edip gelin isteme buketlerimize göz atabilir, size ve sevdiğiniz insana en uygun gelin isteme çiçeğinizi satın alabilirsiniz.

İsteme Çiçeği Kaç Adet Olur?

İsteme çiçeklerinin daha doğrusu buketin kaç çiçekten oluşacağı sorusu sizin de aklınıza takılmış olabilir. Bu konu hakkında halk arasında farklı düşünceler yerini alır. İlk düşünceye göre kaç çiçek alınırsa alınsın çiçek sayısının tek sayı olması gerektiğidir. Bu sayının hangi tek sayı olduğu fark etmez. İster 11, ister 13, ister 21, isterseniz de 41 seçin. Tek sayı olması, “Sen benim için bu dünyada teksin, biriciksin.” anlamı taşır. Bu sayede hayatınızı birleştireceğiniz, sevdiğiniz insana çok ince şekilde mesaj verirsiniz. Aynı zamanda 21 adet gül de “kendimi sana adadım” mesajıyla sadakati temsil eder. 

Aynı şekilde farklı bir düşünceye göre buketinizdeki çiçeklerin 41 tane olması önerilebilir. Bunun anlamı da size ve çiçeği hediye ettiğiniz kişiye nazar değmemesi için “41 kere maşallah” demektir. 40 kırmızı gül yanına eklenilen 1 tane beyaz gül de aynı anlama gelen bir konsepttir. Bu özel günü abartmak isteyenler için ise 101 tane kırmızı gülden oluşan buketler de oldukça popülerdir.  

Çiçeklerin sayısından ziyade aranjmanının daha önemli oluşunu göz önünde bulunduran Wish Flower Design markası, çok çeşitli aranjmanlarıyla müşteri karşısındadır. Her zaman müşterinin isteğini göz önünde bulunduran ve hatta uygun çiçeği bulamayan müşteriler için özel sipariş hazırlayan Wish Flower Design ekibi bu özel günde çiftleri yalnız bırakmaz. 

İsteme Çiçeği Fiyatları

Evlilik sürecinin ilk adımı olan kız isteme törenlerinde çiçeklerin yeri çok ayrıdır. Bu durumda elbette çiçeklerin fiyatları akla gelebilir. Hayatınızda belki de bir kere yaşayacağınız kız isteme merasiminde çiçekler için biraz paranıza kıymanız gerekebilir. Fakat yapacağınız en mantıklı hareket fiyat performans açısından en güzel çiçeği almaktır. Wish Flower Design fiyat performans açısından müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Elbette isteme çiçeği, çiçeği alacak kişinin bütçesine en uygun seçilmelidir. İsteme çiçekleri her bütçeye uyum sağlayabilmek adına geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Alınacak çiçeğin sayısından rengine, aranjmanından kalitesine kadar her türlü özellik çiçeğin fiyatını etkiler niteliktedir. Fiyatı etkileyen durumlar arasında çiçeğin türü de vardır. Bu sayede zevkler ve ihtiyaçlar kişiden kişiye değişse de karşılanabilir. 

İsteme çiçeklerinin nasıl olacağı konusunda hiçbir zaman kesin bir kural olmamıştır ve olmayacaktır. En çok dikkat edilmesi gereken nokta çiçeğin hediye edileceği kişinin yani müstakbel gelinin sevmediği çiçeklerden kaçınmak, onun hoşuna gidecek çiçekler ile karşısına çıkmaktır. Hatta gerek duyulursa onun fikri de sorulabilir. İşte bu kesin olmayan, farklı niteliklere sahip olacak isteme çiçeklerinin farklı fiyatlarda olması da son derece doğal bir durumdur. 

İsteme çiçeklerinin tasarımı çok özel ve uğraş isteyen tasarımlardır. Bu tasarımlar arasında aradığınızı bulabilme ihtimaliniz yüksektir çünkü Wish Flower Design çok çeşitli aranjmanlara sahiptir. Fakat istediğiniz tasarımı bulamamanız durumunda müşteriye özel olan siparişlerden faydalanabilme imkanı sunulmuştur. Wish Flower Design çiçekleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz ya da siteye göz atabilirsiniz.

Kız İsteme Çiçeği Çeşitleri

Kız isteme çiçeği çeşitleri bir anlamda çiçek çeşitleri ile özdeştir. Çiçek tercih ederken mutlaka herkesin yaptığı gibi 41 adet kırmızı gül seçmeniz gerekmez. Güllerin farklı renklerinden tutun da lale, sümbül gibi farklı çiçekleri dahi tercih edebilirsiniz. Kız isteme çiçeğinizi bir anı olarak saklamak istiyorsanız ölümsüz aranjman seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Kız isteme çiçeği tercih ederken genellikle en şık ve görkemli olan çiçekler seçilir. Bu tercih yapılırken paketlemenin de etkisi büyüktür. Wish Flower Design bünyesinde hazırlanan kız isteme çiçekleri tamamen müşteri memnuniyeti öncelenerek hazırlanır.

Kız isteme çiçekleri olarak oluşturulan bir kategori genellikle şık ve kabarık çiçekleri kapsar. Saksı çiçekleri tarzındaki canlı çiçekler kız isteme törenleri için pek uygun görülmez. Daha etkileyici bir görünüşe sahip olan buketler ve aranjmanlar genellikle kız isteme çiçeği kategorisinde tercih edilir. Söz ve nişan organizasyonlarından bir hatıra saklamak isterseniz çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz.  

Kız İsteme Törenleri İçin Masa Çiçekleri

Kız isteme törenlerinde masa dizayn edilmesi günümüzde sık yapılan organizasyonlardan biridir. Söz konusu masa olduğunda masanın dizaynı, seçilen çiçeğin masa ile uyumu ve masa çiçeği de dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Kız isteme törenleri için tercih edebileceğiniz masa çiçekleri birçok farklı seçeneğe sahip. Bu seçenekler arasından gelinin makyajı ve elbisesi ile uyum içerisinde olan masanın duruşuna ahenk katacak masa çiçeklerini seçebilirsiniz. Çiçeklerin renkleri ve dizaynı aynı zamanda masa dizaynı ile de uyumlu olmalıdır.

Kız İsteme Çiçeği Fiyatları

Kız isteme çiçeği fiyatları özel günleriniz için çiçek alırken dikkat ettiğiniz hususlardan biridir. Kız isteme çiçeği almak ve çiçek fiyatlarını öğrenmek için doğrudan Wish Flowers Design resmi web sitesini ziyaret edebilir ve fiyat bilgisi ile sipariş verebilirsiniz.

Kız isteme çiçeği tasarımları kelimenin her anlamı ile özel ve uğraş gerektiren tasarımlardır. Aradığınız tasarımı bulamasanız bile size özel sipariş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Her durumda alanında deneyimli uzman tasarımcı kadronun desteğini anında alabilirsiniz. Çiçek alırken uygun fiyatlardan yararlanırken en kaliteli modelleri tercih etmeniz mümkün. Kız isteme çiçeği fiyatları hakkında detaylı bilgi resmi web sitesinde.  

Özel Günlerinize Kız İsteme Çiçekleri ile Renk Katın

Kız isteme törenleri gibi özel günlerde çiçek tercihi herkes için önem taşır. Sevdiğiniz kadına vereceğiniz çiçeğin görünüşünü, paketlenmesini ve renklerini kendiniz seçebilir ya da sizin için tasarlanmış görkemli seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kız isteme törenlerinde tercih edilebilecek buket çiçekler ve aranjmanların farklı seçenekleri bulunur. Aranjman büyüklüğü, rengi, çiçek seçenekleri bunlardan bazılarıdır. Birçokları kız isteme için çiçek sipariş ederken tek bir çiçek türünü tercih eder. Sadeliğin getirdiği görkemli görüntüden faydalanmanın en kolay yolu da budur. Bunun yanı sıra renk renk güller, karışık çiçekler, laleler ve çok daha fazlası da çiçek tasarımlarını oluşturur.

Özel günlerinize kız isteme çiçekleri ile renk katmak çok kolay. Unutulamayacak kadar güzel ve farklı tasarımlar, canlı ve taze çiçeklerin hoş görünümü ile birleştiğinde ortaya çıkan görkemli görüntüyü elinize alın ve yola koyulun. Özel günlerinizi daha da özel yapacak çiçek modellerimiz için ürün listesini inceleyebilirsiniz.

Wish Flower Design Ayrıcalıkları ile Özel Sipariş Oluşturun

Wish Flower Design müşterilerine ayrıcalıklar ile dolu birçok fırsat sunar. Yüzlerce çiçek tasarımı arasından taleplerinize uygun bir tasarım bulamasanız bile sorun değil. Özel sipariş seçeneğinden faydalanarak hayalinizdeki çiçek tasarımını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Özel sipariş oluşturmak için Wish Flower Design resmi web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Online ve hızlı sipariş vermenin rahatlığı, hızlı kargo avantajı ve bütçe dostu fiyat seçeneklerinden faydalanın.