84 ürün bulundu.

Nişan Çiçeği

Çiçekler özel ve kıymetli anlarımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Sevdiklerimizle olduğumuz her değerli anın adeta simgesidirler. Aşkımızı göstermek, minnetimizi duyurmak ya da sevgimizi esirgememek için, bu doğa harikalarından her zaman yardım alırız. Rengarenk görünüşleri ve mest eden kokularıyla aklımızı başımızdan alırlar.

Sevdiğinizle mutlu ve huzurlu bir yuva kurmanın ilk adımı nişanlanmaktır. Aşık olduğunuz insanla ilişkinizi bir adım ileri götürürken, çiçeklerin güzelliğinden faydalanırız. Wish Flower & Design olarak, bu özel anlarınızda sizlerle olmak için birçok farklı ve renkli nişan çiçeği aranjmanları hazırlamaktayız. Sevdiğinize verdiğiniz değeri en hoş, en kibar şekilde gösterebileceğiniz nişan çiçeklerimizle, nişan töreninizi taçlandırabilirsiniz.

Farklı çiçek çeşitleri ve buketleri süslediğimiz doğal dekorlarla, ister masaya konabilecek, ister el çiçeği olabilecek çiçek aranjmanları sitemizde sizlerle. İsteğinize göre şekillendirebileceğimiz ve dekorlayabileceğimiz nişan çiçek modelleri ile, sevginizin gönlünü bir kez daha fethedebilirsiniz.

Kız İsteme ve Nişan Çiçek Modelleri

Özellikle kız isteme törenlerinde, çiçek ve çikolatayla kapıyı çalmak çok nazik bir davranıştır. Güzel ve zarif çiçeklerle ortam renklenirken, sevdiklerinizi de mutlu etmiş olursunuz. Özenle hazırlanmış, kaliteli ve hoş kağıtlara sarılmış çiçeklerle kız isteme töreninizi doğadaymışçasına yapabilirsiniz.

Nişana Kırmızı Güller

Kırmızı gül, her değerli anda öne çıkan ve çokça tercih edilen çiçeklerden biridir. Göz alıcı renkleri ve kokularıyla her kadının aklını başından alır. Aşkı ve sevgiyi en saf, en güzel şekilde temsil eden simgelerdendir.

Kız isteme ve nişan çiçeği modellerimizde de, büyüleyici kırmızı gülleri kullandığımız çokça aranjman bulunmaktadır. Güllerin çekiciliğini orkide ve dallarla süsleyerek daha fazla ön plana çıkartmaktayız. Kaliteli buket kağıtlarına sarılan kırmızı güllerimiz, taze kokusunu kaybetmeden anında sizlere ulaşır. Böylece aile olma şansını elde ettiğiniz bu güzel anı güllerle karşılarsınız.

Nişana Karışık Gül Buketleri

Güllerin sadece kırmızı olanları değil, diğer canlı renkleri de ruhumuzda tatlı esintiler yaratır. Pembe, beyaz, sarı ve mavi gibi pek çok rengi olan güller, elbette ki kız isteme çiçeği modellerimizde ilk sırada yerini alacaktır.

Pembe, beyaz, lila ve sarımsı güllerden oluşan buketlerimiz, nişan ve isteme çiçekleri arasında yer almaktadır. Aşkınıza gösterdiğiniz değeri taçlandıracağınız karışık gül buketimiz, renkleri ve güzelliğiyle heyecanlı anlarınızı yatıştırır. Bu büyük anda güzel bir hatıra olacak farklı çiçek aranjmanlarımızı, dileğinize göre seçip satın alabilirsiniz. Wish Flower & Design ile kız isteme ve nişan törenleriniz daha da güzel olacak.

Nişan Buketi

Bazı çiftler nişanı aile arasında yapmayı tercih ederken, bazıları da güzel bir ortamda, anısı olacak bir yerde tören yapmak isterler. Küçük bir tören çiftlerin en doğal hakkı olmakla beraber, bu tip yerlerde müstakbel gelinler bir tık daha gösterişli görünmek ister. 

Etkileyici nişan kıyafetleri mutlaka tamamlanmak ister. Nişan çiçek buketi bu tamamlayıcıların en zarifidir. Firmamızın özenle hazırladığı çiçek aranjmanları ile sevgilinizin zevkine göre buket oluşturabilirsiniz. Ellerinde taşıyacakları nefis kokulu nişan çiçeklerimizle, gelin olma heyecanı yaşayan sevgilinizin ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

Canlı Kız İsteme ve Nişan Buketleri

Yapay çiçekler, kendileri gibi yapay renkleri ve tabii ki hoş kokusu olmaması nedeniyle pek tercih edilmemektir. Ayrıca doğal ve canlı çiçeklerin yaydığı duyguyu ve huzuru yapay çiçekler veremez. Canlı çiçeklerin verdiği büyünün farkında olarak, sitemizde yapay çiçek bulundurmayız.

Nişan çiçeği yapay olursa büyüleyiciliği kaybolabilir. Tüm çiçek türlerimizde olduğu gibi, kız isteme ve nişan töreni çiçeklerimizde de taze kokulu aranjmanlar sizlerle. Dalındaymış gibi kokan çiçeklerimiz, hızlı kargo hizmetimizle kokusunu kaybetmeden elinize ulaşır. Böylelikle kokusunu sizden esirgemeyen buketlerimiz, sizi etkilemeye devam eder.

Kargoda bile bozulmayan dokusu ve renkleriyle sizleri hayal kırıklığına uğratmayız. Özenle muhafaza ettiğimiz çiçeklerimiz, çürüme ve kuruma yaşamadan sizlere ulaşır. Rengarenk görünüşleri içinizi ısıtırken, ruhunuzu temizler ve nişan töreninizi en doğal haliyle süsler.

Nişan Tebrik Çiçekleri

Nişanlanan arkadaşlarınızın bu tatlı ve özel günlerinde yanlarında olmak istersiniz. Sevdiğiniz insanların bu mutlu anını beraber yaşamak, her kadının hakkıdır. Bu nedenle sevdiklerinizin yanında bulunurken, onlar adına sevindiğinizi belli etmek için tebrik çiçeklerimizi de alabilirsiniz. Yanlarında olmasanız bile, hızlı teslimatımızla gönderdiğiniz nişan çiçeklerimize çiftler bayılacaktır. Hatırlandıklarını düşünerek daha mutlu olan yakınlarınız, nişanlarına sevinçle devam ederler

Nişan Çiçekleri ve Kız İsteme Çiçekleri Bakımı

Çiftlerin bu tatlı ve özel günlerinde alınan canlı çiçeklerimiz, düzgün bakım yapılmadığında çabucak solabilirler. Ancak nişan töreniniz kadar alımlı olan çiçekleri, çiftlerimiz uzun süre kendilerinde tutmak isterler. Bu mutlu anın bir parçası olarak kalacak nişan çiçeklerini, birkaç basit öneriyle daha uzun süre yaşatabilirsiniz.

Taze kokusu ve çekici renkleriyle göz dolduran çiçeklerimizin bu güzelliğini kaybetmemesi için, özenle hazırladığımız çiçekleriniz size ulaşır ulaşmaz vazoya koymalısınız. Yeteri kadar su koyduğunuz vazoya zarar görmeden yerleştirdiğiniz takdirde, nişan çiçekleriniz ilk günkü gibi kalır.

Dallarının ucundan her gün keseceğiniz birkaç santimlik parça da çiçekler için oldukça kurtarıcıdır. Ayrıca günlerce bekleyen suda durmaları da hastalanmalarına ve çürümelerine sebep olabilir. Bu nedenle çiçeklerinizin suyunu sürekli tazelemeniz gerekir. Hatta içlerinden beğendiğiniz birkaç çiçeği kurutup saklayarak, ömür boyu sizinle kalmasını ve o günü yaşamış gibi olmanızı sağlayabilirsiniz.

Nişan Çiçeği Fiyatları

Wish Flower & Design adlı sitemizde, renkleriyle ruhunuzu şenlendiren çiçeklerimiz oldukça özenli hazırlanmıştır. Ancak bu özen siz değerli müşterilerimizin kafasında yüksek fiyat önyargısına neden olabilir. Sitemizi incelediğinizde de görmüş olacağınız nişan çiçeği fiyatlarımız, cebinizi yakmazken ekrandan bile sizi etkiler.

Yüz güldüren çiçek fiyatlarımız, her kesimden müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlamaktadır. Her keseye uygun çiçek ücretlerimizle, Wish Flower & Design olarak nişan törenlerinizi güzelleştirmek için sizlerleyiz.

Kız İsteme ve Nişan Çiçeği Tasarımları

Çiçekler tek başlarına da oldukça güzeldir. Dalından koparıldığında bile kokusu baş döndürür, renkleri içimizi şenlendirir. Ancak her şey gibi onlar da süslenmeyi hak etmektedir. Tek bir gülün yanına konan diğer malzemelerle bile, çiçekler bütün güzelliğini ortaya çıkarmaktadır.

Wish Flower & Design olarak çiçeklerin büyüleyiciliğini parlatmanın en güzel yollarını kullanarak nişan çiçeklerinizi süsleriz. Güllerimizin dekorunda kullandığımız sukulentler, söğüt dalları ve mevsim yeşillikleri, nişan çiçeği aranjmanlarımızı daha çekici hale getirmektedir.

Diğer nişan çiçeklerimizde kullandığımız dekoratif ve canlı dallar, üzümler, orkide ve otlar, özel tasarım kaliteli buket kağıdında buluşurlar. Nişan çiçeği renklerine göre hazırladığımız dekorlar, çiçeklerimizle ahenk içinde bulunmaktadır. Uyumu bozmadan kullandığımız diğer doğa harikası bitkilerle büyüleyici güzellikleri ortaya çıkmaktadır.

Nişan çiçekleriniz zevkinize göre düzenlenmekle beraber, mevsime göre çiçeklerin türü de değişebilmektedir. Mevsim çiçekleri kullanarak hazırladığımız nişan çiçeklerimiz, daha taze ve daha güzel kokulu olmaktadır.

Kız İsteme ve Nişan Çiçeği Siparişi

Özenle tasarımını yaptığımız kız isteme ve nişan buketlerimizin fotoğrafları, onlarca seçenek arasından size fikir vermek için sitemizde yayınlanmaktadır. Böylece seçtiğiniz çiçek buketinde neler bulunduğunu görebilir, sürprizle karşılaşmazsınız. Çiçeklerin çekiciliğiyle güzelleşen fotoğraflarımızdan dilediğinizi seçerek, çiçek siparişinizi tek tıkla oluşturabilirsiniz.

Tazelik garantili ürünlerimizle, kolay teslimatı birleştirerek nişan çiçeklerinizi bozulmadan sizlere ulaştırılmaktayız. İstanbul içine verdiğimiz hizmetle, İstanbullu tüm çiftlerimizin yaşadığı mutlulukları pekiştirmekteyiz. Tek tıkla oluşturacağınız siparişiniz anında işleme alınır ve hızlıca teslim edilir.

İstanbul içi seçeceğiniz herhangi teslim bölgesine, oluşturduğunuz siparişi gönderebiliriz. Teslim bölgelerine göre değişen taşıma fiyatlarımız, hesaplı rakamlardan oluşmaktadır. Hem teslimatta hem nişan çiçeği modellerimizde yüz güldüren, cep yakmayan fiyatlarımızla, Wish Flower & Design olarak tüm müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sadece nişan değil, doğum tebriği, sevgililer günü, yıldönümleriniz ve minnettar olduğumuz öğretmenlerimiz için de birçok hediye seçeneğimiz mevcuttur. Baş döndüren kokuları ve büyüleyici güzellikleriyle, firmamızca sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. Çiçek siparişinde ilk ve tek seçeneğiniz olmaya devam etmek ve aranan isimlerden olmak için çok çalışarak, özenli hizmetimizi sürdürmekteyiz.